/Files/images/Pr_Man.png

Переможці районного конкурсу робіт МАН

до сторінки олімпіади та конкурси

С П И С О К переможців районних конкурсів МАН 2020 рік

Прізвище учня Клас Місце Секція Педагогічний керівник
1 Осадча Карина 11-б 1 Літературна творчість Гончарук Л. М.
2 Іващенко Поліна 11-а 3 Літературна творчість Гончарук Л. М.
3 Стрига Ольга 10-а 1 Літературна творчість Хлєбік Ю. В.
4 Якименко Євгенія 10- 2 Українська мова Хлєбік Ю. В.
5 Бондарєва Марія 10-в 2 Українська література Колотій Ю. В.
6 Гурін Богдан 10-в 3 Українська література Колотій Ю. В.
7 Акопян Анна 9-б 3 Фольклористика Чирун Н. Ю.
8 Іващенко Поліна 11-а 2 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
9 Овсяннікова Дар’я 11-а 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
10 Рижих Дар’я 11-а 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
11 Совершеннова Олександра 11-б 2 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
12 Змитрук Яна 11-б 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
13 Василенко Іванна 10-а 1 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
14 Гострик Катерина 10-а 1 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
15 Лагода Дар’я 10-а 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
16 Чехун Катерина 10 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
17 Ванденко Юлія 10 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
18 Муратова Вікторія 9-б 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
19 Шкоропата Ангеліна 9 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
20 Лизун Каріна 9 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
21 Тарасенко Тетяна 11-а 3 Мистецтвознавство Ковбасенко Л. В.
22 Поліщук Олександр 11 3 Мистецтвознавство Ковбасенко Л. В.
23 Чмельова Альона 11 3 Мистецтвознавство Ковбасенко Л. В.
24 Осадча Карина 11-б 1 Астрономія Жмайло О. В.
25 Змитрук Яна 11-б 3 Аерофізика Жмайло О. В.
26 Матяш Світозар 10 1 Аерофізика Жмайло О. В.
27 Садретдінов Руслан 10 2 Екологічно безпечні технології Жмайло О. В.
28 Куриленко Артем 10 2 Технологічні процеси Жмайло О. В.
29 Цегельник Андрій 11 3 Теоретична фізика Мельник С. С.
30 Гриша Ярослав 10 2 Експериментальна фізика Мельник С. С.
31 Большаков Платон 7-г 3 Експериментальна фізика Зінченко Л. А.
32 Рижих Дар’я 11-а 2 Математика Федоренко Н. М.
33 Зіньков Максим 10-б 1 Математика Зінькова Л. В.
34 Колінько Анастасія 10-б 2 Математика Зінькова Л. В.
35 Бойченко Віталій 10-а 2 Математика Бондаренко Л. І.
36 Бугера Марія 10-б 2 Математика Зінькова Л. В.
37 Ісайчев Олександр 10-б 3 Математика Зінькова Л. В.
38 Хоменко Ярослав 10-б 3 Математика Зінькова Л. В.
39 Воронін Лев 9-а 1 Математика Федоренко Н. М.
40 Кочнева Валерія 9 3 Математика Федоренко Н. М.
41 Вінниченко Сергій 9 3 Математика Федоренко Н. М.
42 Сойкіна Анна 9 3 Математика Федоренко Н. М.
43 Дронговський Артем 10 3 Прикладна математика Зінькова Л. В.
44 Саєвич Христина 9 3 Прикладна математика Федоренко Н. М.
45 Востріков Любомир 9-а 3 Прикладна математика Федоренко Н. М.
46 Поліщук Дмитро 9 3 Прикладна математика Федоренко Н. М.
47 Маркова Марія 9 2 Математичне моделювання Федоренко Н. М.
48 Тао Мінь Куан 9 3 Математичне моделювання Федоренко Н. М.
49 Саттаров Заур 9-б 3 Англійська мова Нечипоренко-Воробйова С. О.
50 Баранчук Данило 9 3 Англійська мова Нечипоренко-Воробйова С. О.
51 Совершеннова Олександра 11-б 3 Англійська мова Галак С. Є.
52 Подорожна Єлизавета 9-б 3 Німецька мова Баглай О. В.
53 Овсяннікова Дар’я 11-а 2 Екологія Костюченко О. Л.
54 Плюсніна-Кудик Тетяна 10-а 2 Екологія Костюченко О. Л.
55 Баранько Ірина 10 1 Біологія людини Костюченко О. Л.
56 Заєць Злата 10-в 2 Валеологія Найдиш Н. С.
57 Войтенко Елеонора 9 3 Ветеренарія та зоотехнія Костюченко О. Л.
58 Тищенко Христина 9-в 3 Зоологія, ботаніка Костюченко О. Л.
59 Білошицький Антон 10 1 Історія України Козич Р. М.
60 Опанасенко Дмитро 10 3 Історія України Козич Р. М.
61 Бугера Марія 10-б 2 Педагогіка Смирна А. С.
62 Полонський Андрій 10-а 3 Веб-програмування Зінченко Л. А.
63 Шумбар Олександр 10-а 3 Веб-програмування Зінченко Л. А.
64 Большаков Платон 7-г 1 Робототехніка Зінченко Л. А.
65 Пономарьов Вадим 10-а 2 Географія та ландшафтознавство Недбайло Л. О.
66 Носик Віктор 9 1 Географія та ландшафтознавство Недбайло Л. О.
67 Подорожна Єлизавета 9-б 1 Географія та ландшафтознавство Недбайло Л. О.
68 Кулеба Євгеній 9 2 Географія та ландшафтознавство Недбайло Л. О.
69 Шкоропата Ангеліна 9 2 Географія та ландшафтознавство Недбайло Л. О.
70 Бобир Руслана 9 3 Географія та ландшафтознавство Недбайло Л. О.
71 Громадська Ілона 11-б 3 Пєшкова І. І.
72 Ємець Дар’я 11-б 3 Пєшкова І. І.
73 Кодоненко Світлана 11-б 3 Пєшкова І. І.
74 Кульчицька Анастасія 10-а 2 Пєшкова І. І.
Відділення історії /Files/images/man/sekts_man/Istoriya_1.jpg
Відділення технічних наук


Відділення фізики та астрономії
/Files/images/man/sekts_man/Fizika_1.jpg
Відділення комп'ютерних наук /Files/images/man/sekts_man/Informatika_1.jpg
Відділення математики /Files/images/man/sekts_man/Matermatika_1.jpg
Відділення наук про землю

Відділення екології та аграрниї наук

Відділення хімії та біологіі

Відділення економіки
/Files/images/man/sekts_man/Geografia_1.jpg /Files/images/man/sekts_man/Biologiya_1.jpg /Files/images/man/sekts_man/Chimiya_1.jpg
Відділення української філології та мистецтвознавства

Відділення світової літератури

Відділення іноземної філології
/Files/images/man/sekts_man/Ukr_mova_liter_1.jpg

нагорода переможців..... фото 2015, 2014, 2013, 2012р....

Кiлькiсть переглядiв: 554

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.