Переможці районного конкурсу робіт МАН

Відділення хімії та біології

2014-2015 н.р.

Секція «Загальна біологія та біологія людини»

№ п/п ПІБ учня Навчальний заклад Клас Назва роботи Науковий керівник Педагогічний керівник Місце на І етапі Членство В МАН
1. Гагаріна Олександра Романівна Еко 198 10 Біологічний вік Костюченко О.Л. ІІІ
2. Семененко Аліна Євгенівна 198 8 Реакція організму людини на різні чинники довкілля Кучеренко Н.О. ІІ
3. Тимчишин Максим Анатолійович Еко 198 9 Своєчасна діагностика пошкодження хрящової тканини як фактор продовження активного способу життя Лінько Я.В. Костюченко О.Л. І

Секція «Практична медицина»

4. Коломієць Феодосія Дмитрівна Еко 198 9 Дослідження та профілактика плоскостопості Костюченко О.Л. ІІІ

Секція « Клінічна медицина»

5 Митрофанов Артем Віталійович Еко 198 10 Вивчення стану серцево-судинних захворювань дітей шкільного віку Святошинського району м. Києва Костюченко О.Л. Скиба Ю.А. ІІ
6 Асса Анна Олексіївна Еко 198 8 Рідкісне захворювання - гемофілія Костюченко О.Л. ІІ
7 Булаєв Валерій Олексійович Еко 198 8 Гострі алергічні реакції у дітей Кучеренко Н.О. ІІ
8 Турик Анастасія Леонідівна Еко 198 11 Неспецифічний виразковий коліт Кучеренко М.І. ІІІ

Секція « Валеологія»

9 Григоренко Олена Костянтинівна Еко 198 9 Продукти, що викликають алергію Постнікова І.Д. ІІ
10 Тарасенко Анастасія Василівна Еко 198 9 Дослідження тональних кремів Постнікова І.Д. ІІІ
11 Онищенко Ірина Юріївна Еко 198 8 Загальний стан здоров’я населення України Чумальчук Т.П. І
12 Загорна Анастасія Сергіївна Еко 198 9 Вплив косметичних засобів на організм людини Кучеренко Н.О. ІІ
13 Грамотник Олександра Іванівна Еко 198 9 Товарознавська характеристика парфюмерно-косметичних товарів Постнікова І.Д. І
14 Тодорович Олена Сергіївна Еко 198 11 Дослідження якості організації раціонального харчування Кучеренко Н.О. І



Секція « Мікробіологія»

15 Деменко Анастасія Володимирівна «ЕКО»№198 8 Ефективність застосування штамів лакто та біфідобактерій Костюченко О.Л. ІІ
16 Цибенко Діана Олександрівна «ЕКО»№198 10 Антимікробна обробка текстильних матеріалів з метою надання ім. бактерицидних властивостей Костюченко О.Л. І(м)

Секція «Біохімія, молекулярна біолоігія, генетика та селекція»

17 Кустовська Дар’я Євгеніївна Еко 198 8 Вплив хамачних домішок на рослини Кучеренко Н.О. І
18 Ковбасенко Анна Юріївна Еко 198 9 Зовнішнє використання олій та вітамінів в домашніх умовах Кучеренко Н.О. І

9 АндрющенкоАнастасія Романівна Ліцей «Еко» №198 9 Психологія Лікувальні властивості мінералів та каменів П.к.- Постнікова І.Д. III Слухач МАН


2013-2014 н.р.

№ з/п ПІБ учня Навчальний заклад Клас Секція Назва роботи Науковий керівник Педагогічний керівник Місце на І етапі Членство в МАН (слухач, кандидат, дійсний член МАН)
1. Севериновська Марія Євгенівна СШ №198, ЕКО 8 Хімія довкілля Дослідження властивостей оцтової кислоти Н.к. Севериновська О.В. П.к. Постнікова І.Д. І слухач
2. Чупрій Діана Юріївна СШ №198, ЕКО 8 Хімія Якість молока та дослідження його властивостей Постнікова І.Д. ІІ слухач
3. Глнчаренко Віолетта Вадимівна СШ №198, ЕКО 9 Хімія довкілля Дослідження хімічного складу шоколаду Найдиш Н.С. ІІІ Кандидат в члени МАН
4. Скоробогач Оксана Богданівна СШ №198, ЕКО 10 Хімія довкілля Дослідження лікувальних властивостей меду Постнікова І.Д. ІІІ Кандидат в члени МАН
5. Хмельницький Денис Сергійович СШ №198, ЕКО 10 Хімія довкілля Оцінка стану забруднення грунтового покриву Святошинського району Постнікова І.Д. ІІ Кандидат в члени МАН
6. Цапок Адріана Олександрівна СШ №198, ЕКО 10 Хімія Дослідження отруйних речовин Постнікова І.Д. ІІ Кандидат в члени МАН
7. Бабич Марія Павлівна СШ №198, ЕКО 11 Хімія довкілля Дослідження хімічного складу жувальної гумки Найдиш Н.С. ІІІ Член МАН
8. Фоміних Олена Сергіївна СШ №198, ЕКО 11 Хімія Тріазомілзаміщені адамантами для дизайну каркасних координаційних полмерів Найдиш Н.С. ІІІ Член МАН
9. Бугайова Дарія Олексіївна СШ №198, ЕКО 11 Хімія Процес осадження та дослідження морфології наноструктрованих плівок та впорядкованих наноструктур Н.к.Каприна В.А. П.к.Найдиш Н.С. ІІ Член МАН
10. Булах Ірина Сергіївна СШ №198, ЕКО 11 Хімія Дослідження властивостей статинів і прведення їх ідентифікації у сумішах методом високоефективної рідкої хроматаграфії Н.к. Манорик П.А. П.к. Найдиш Н.. І Член МАН
11. Коломієць Феодосія Дмитрівна 198 8 Загальна біологія та біологія людини Залежність важкості ушкоджень опорно-рухової системи від віку Коломієць Д.А. Костюченко О.Л. ІІ слухач
12. Тимчишин Максим Анатолійович 198 8 Загальна біологія та біологія людини Загальні показники аналізу крові. Порівняння показників при нормальному та патологічних станах Салій Г.В. Костюченко О.Л. І слухач
13. Булах Ірина Сергіївна 198 11 Практична медицина Дослідження причин,проявів і наслідків дисплозії Кучеренко Н.О. к.к.Мітченко О.І. І Дійсний член
14. Бабіч Марія Павлівна Ліцей «ЕКО» №198 11 Клінічна медицина «Фармакоекономічні аспекти ліквідації наслідків пр/ня спричинених в живих дидаях» Кучеренко Н.О. н.к.Пояторак І.Ю. ІІІ Дійсний член
15. Митрофанов Артем Віталійович Ліцей «ЕКО» №198 9 Клінічна медицина «Оцінка стану здоров’я дітей Святошинського району» Костюченко О.Л. к.к. Скиба Ю.А. ІІ слухач
16. Бугаєнко Катерина Андріївна Ліцей «ЕКО» СШ № 198 10 Клінічна медицина «Порівняльна характеристика методів реабілітації» Кучеренко Н.О. н.к. Сталишкевич Т.С. ІІІ кандидат
17. Пивоварчук Олександра Валеріївна Ліцей «ЕКО» СШ № 198 10 Клінічна медицина «Системний червоний вовчок» Кучеренко Н.О. н.к. Сташкевич Т.С. ІІІ Дійсний член
18. Турик Анастасія Леонідівна Ліцей «ЕКО» СШ № 198 10 Клінічна медицина «Перевага психологічної корекції ожиріння у дітей» Савенок О.В. ІІІ кандидат
19. Шевченко Ян Юрійович 198 8 Валеологія Дослідження правил харчування та дієти для школярів Постнікова І.Д. ІІ слухач
20. Тененіка Даяна Андріївна 198 8 Валеологія Дослідження блисків для губ Постнікова І.Д. І слухач
21. Бармічев Артем Олександрович 198 8 Валеологія Вплив групи крові на характер людини Костюченко О.Л. ІІ слухач
22. Кодоненко Анна Петрівна 198 9 Валеологія Дослідження фруктових пюре дитячого харчування Постнікова І.Д. ІІ слухач
23. Тодорович Олена Сергіївна 198 10 Валеологія Функціональний вік учнів. Оцінка інтегрального стану здоров’я Огородник О.П. Кучеренко Н.О. І кандидат
24. 1. Гальона Ангеліна Олександрівна ЕКО 198 10 Мікробіологія Антибактеріальна активність насіння linumusitatissimum Пед. Кучеренко Наталія Олександрівна Наук. Мегаліська Ганна Петрівна ІІІ слухач МАН
25. Ковбасенко Анна Юріївна ЕКО 198 8 Біохімія, молекулярна біолоігія, генетика та селекція Паразитичні гриби Кучеренко Наталія Олександрівна ІІ слухач МАН

Відділення хімії та біології 2012-2013 н.р.

144. Кочергіна Світлана Валентинівна Еко №198 10 Практична медицина Вплив роботи за комп’ютером на функціонування зорового апарату Литвиненко В.В. І дійсний член МАН
145. Книрта Олена Вікторівна Еко №198 10 Практична медицина Структура і особливості соц. фобій у підлітків, що розвиваються на фоні сімейних негараздів Костюченко О.Л. ІІ кандидат у члени МАН
146. Корнєва Олександра Миколаївна Еко №198 9 Практична медицина Вади зору у дітей шкільного віку Постнікова І.Д. ІІІ кандидат у члени МАН
147. Мельник Ірина Олександрівна Еко №198 10 Валеологія Вплив ПК на здоров’я та психологічний статус підлітків Кучеренко Н.О. І кандидат у члени МАН
148. Скоробогач Оксана Богданівна Еко №198 9 Валеологія Дослідження в науці геронтології – секрети довголіття Кучеренко Н.О. ІІ слухач МАН
149. Темненко Надія Володимирівна Еко №198 11 Валеологія Дослідження вагомих аспектів використання одноразових підгузків Постнікова І.Д. ІІІ слухач МАН
150. Гурківська Альоша Ігорівна Еко №198 11 Валеологія Алкоголізм підлітків України Постнікова І.Д. І дійсний член МАН
151. Тодорович Олена Сергіївна Еко №198 9 Валеологія Оцінка інтегрального стану здоров’я учнів Кучеренко Н.О. ІІІ слухач МАН
152. Поліщук Андрій Володимирович Еко №198 11 Валеологія Фізичні та хімічні властивості питної води і методи її дослідження Постнікова І.Д. ІІІ дійсний член МАН
153. Кочерган Влада Ярославівна Еко №198 11 Загальна біологія та біологія людини Дія засобів для відновлення волосся на його структуру Костюченко О.Л. І дійсний член МАН
154. Бабич Марія Павлівна Еко №198 10 Клінічна медицина Порівняльна характеристика профілю безпеки деяких НЗПЗП Кучеренко Н.В. І дійсний член МАН
155. Сюх Артем Геннадійович Еко №198 9 Клінічна медицина Передові ортодонтичні технології. Інвізілайн Кучеренко Н.В. ІІ слухач МАН
156. Пивоварчук Олександра Валеріївна Еко №198 9 Клінічна медицина Тромбоемболія легеневої артерії. Оцінка положення і причини кількості захворювань в Україні. Кучеренко Н.О. ІІІ слухач МАН
157. Григорук Карина Русланівна Ліцей «Еко» № 198 10 психологія Психологія особливості розвитку Я-концепції молодшого школяра Кучеренко Наталія Олександрівна ІІ слухач МАН
158. Плашенко Сергій Сергійович Ліцей «Еко» № 198 11 психологія Психологія впливу реклами. Політтехнології. Костюченко Олена Леонідівна І дійсний член МАН
159. Мокренко Дар’я Володимирівна Ліцей «Еко» № 198 11 психологія Дослідження впливу фаз місяця на інтелектуальну діяльність людини Постнікова Ірина Дмитрівна ІІ дійсний член МАН
160. Чернуха Анастасія Олександрівна Ліцей «Еко» № 198 11 психологія Робота сновидіння та специфіка його символіки (згідно з поглядами З. Фрейда) Постнікова Ірина Дмитрівна ІІІ дійсний член МАН
161. Скоробогач Оксана Богданівна Еко №198 9 хімія довкілля Моніторинг несанкціонованих звалищ побутових відходів Святошинського району Скиба Ю.А Постнікова І.Д. ІІ кандидат у члени МАН
162. Бабіч Марія Павлівна ЕКО № 198 10 хімія довкілля Дослідження хімічного складу морських солей Найдиш Н.С. ІІІ кандидат у члени МАН
163. Томільченко Єдуард Єдуардович Еко №198 11 хімія довкілля Радіоактивність Постнікова І.Д. ІІ слухач МАН
164. Кочерган Влада Ярославівна Еко №198 11 хімія довкілля Доведення еквівалентності лікарських засобів шляхом визначення та порівняння їх фізико-хімічних показників Постнікова І.Д. ІІІ дійсний член МАН
165. Іваненко Світлана Леонідівна Еко №198 11 хімія довкілля Дослідження хлібного квасу Постнікова І.Д. ІІІ дійсний членМАН
166. Чижик Олексій Станіславович Еко №198 8 хімія Виготовлення мила в домашніх умовах Найдиш Н.С. І слухач МАН
167. Цапок Адріана Олександрівна Еко №198 9 хімія Дослідження отруйних речовин Постнікова І.Д. ІІ кандидат у члени МАН
168. Булах Ірина Сергіївна Еко №198 10 хімія Хімічний склад та дослідження флавоноїдів у природі та житті людини Найдиш Н.С. І слухач МАН
169. Кочерги на Світлана Валентинівна Еко №198 10 хімія Хімічний склад і значення мінеральної води Найдиш Н.С. ІІІ кандидат у члени МАН
170. Сніжко Валерія Вікторівна Еко №198 11 хімія Дослідження впливу мінеральних добрив на рослини Постнікова І.Д. ІІ дійсний член МАН
Кiлькiсть переглядiв: 664

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.