Свято весни, тепла і сонечка!

Ранок 7 березня був надзвичайним. У фойє школи учні вітали вчителів з днем весни, тепла і сонечка і дарували різнокольорові кульки. На П поверсі була представлена виставка дитячих малюнків на тему: «Берегиня роду», керівник Петров А.І. У музеї історії школи можна було ознайомитись з дитячими роботами, які підготували хлопці 5-9 класів. Це і кораблі з червоними вітрилами і cучасні машини «Бентлі», «Мерседеси». Особливо вразили ювелірні вироби та прикраси. Вони були такими гарними, що не можна було відвести очей. А скільки було виготовлено різноманітних сувенірів! Завдяки яскравим барвам у них відчувалася світла душа ліцеїстів.

Незабутнім був і святковий концерт. Його підготували і провели учні початкової школи та учні 8-11 класів. Довго аплодували Кононець Віолі учениці 3 класу, яка в цьому році перемогла на республіканському та міжнародному конкурсах з хіп-хопу. Із словами привітання звернувся директор ліцею Недбайло Олександр Борисович та голова Піклувальної Ради Колодій Богдан Васильович, який вручив колективу солодкі подарунки.

Вам, дорогі наші Мами, бабусі, сестрички......
/Files/images/8_bereznya/DSC_0986_1.jpg/Files/images/8_bereznya/DSC_0949_1.jpg
/Files/images/8_bereznya/DSC_0964_1.jpg/Files/images/8_bereznya/DSC_0961_1.jpg