Переможці районних олімпіад

2017-2018 н.р. В І Т А Є М О

Прізвище учня Предмет клас міс це Прізвище вчителя
1 Волков Володимир Математика 6-а 2 Матушевич О. В.
2 Кончаківський Данило Математика 6-г 2 Несміян В. В.
3 Прибиш Микола Математика 6-а 3 Матушевич О. В.
4 Востріков Любомир Математика 7-в 1 Несміян В. В.
5 Вяльцев Олександр Математика 7-г 1 Матушевич О. В.
6 Реутенко Артем Математика 7-г 2 Матушевич О. В.
7 Хоменко Ярослав Математика 8-6 2 Зінькова Л. В.
8 Кучеренко Микола Математика 8-6 2 Зінькова Л. В.
9 Колінько Анастасія Математика 8-6 3 Зінькова Л. В.
10 Ковальчук Мирослава Математика 9-а 1 Федо.ренко Н. М.
1 1 Завірюха Анна Математика 9-а 2 Федоренко Н. М.
12 Рижих Дар'я Математика 9-а 2 Федоренко Н. М.
13 Усатюк Ольга Математика 9-6 3 Руденко К. М.
14 Журавльова Ольга Математика 10-а 2 Бондаренко Л. І.
15 Єркєєва Аліна Математика 10-а 1 Бондаренко Л. ї.
16 Єрмаков Юрій Математика 10-г 1 Зінькова Л. В.
17 Бурдейний Артем Математика 106 2 Зінькова Л. В.
18 Веселов Максим Математика 106 3 Зінькова Л. В.
19 Комонов Кирило Математика 11-а 1 Федоренко Н. М.
20 Андрущенко Єлизавета Математика 11-а 1 Федоренко Н. М.
21 Дьяченко Тетяна Математика 11-а 2 Федоренко Н. М.
00 Буслаєв Валерій Математика 11-а 2 Федоренко Н. М.
23 Кальницький Олексій Математика 11-а 2 Федоренко Н. М.
24 Воронін Нікіта Математика 11-а 3 Федоренко Н. М.
25 Востріков Любомир українська мова та література 7-в 3 Беспальчук Н. Ю.
26 Муратова Вікторія українська мова та література 7-6 3 Гладченко Н. М. Беспальчук Н. Ю.
27 Стрига Ольга українська мова та література 8-а 2 Хлєбік Ю. В.
28 Семеренко Катерина українська мова та література 10-а 2 Хлєбік Ю. В. Баранов С. В.
: 29 Журавльова Ольга українська мова та література 10-а 3 Хлєбік Ю. В.
30 Хмелік Юлія українська мова та література 10-а 3 Хлєбік Ю. В. Баранов С. В.
31 Воронін Нікіта українська мова та література 11-а 3 Данилейко О. Л.
32 Гриців Богдана українська мова та література 11-а 3 Данилейко О. Л. Гончарук Л. М.
33 Андрущенко Єлизавета українська мова та література 11-а 3 Данилейко О. Л.
34 Селівончик Ярослава українська мова та література 106 3 Гончарук Л. М. Баранов С. В.
35 Вяльцев Олександр Хімія 7-г 1 Найдиш Н. Є.
36 Реутенко Артем Хімія 7-г 2 Найдиш Н. Є.
37 Востріков Любомир Хімія 7-в 2 Найдиш Н. Є.
38 Хоменко Ярослав Хімія 8-6 1 Найдиш Н. Є.
39 Кульчицька Анастасія Хімія 8-а 2 Найдиш Н. С.
40 Завірюха Анна Хімія 9-а 2 Найдиш Н. Є.
41 Білоус Олександра Хімія 9-в 2 Найдиш Н. Є.
42 Гольдштейн Каріна Хімія 9-а 3 Найдиш Н. Є.
43 Чмельова Альона Хімія 9-а 3 Найдиш Н. Є.
44 Бурдейний Артем Хімія 10-6 1 Найдиш Н. Є.
45 Єркєєва Аліна Хімія 10-а 3 Найдиш Н. С.
46 Семеренко Катерина Хімія 10-а 3 Найдиш Н. Є.
47 Семененко Аліна Хімія 11-а 3 Найдиш Н. Є.
48 Опанасенко Дмитро Історія 8-а 2 Смирна А. В.
49 Іванов Олександр Історія 9-г 3 Козич Р. М.
50 Осадча Карина Історія 9-г 3 Козич Р. М.
51 Бурдейний Артем Історія 10-6 3 Козич Р. М.
52 Хорольський Андрій Історія 11-а 3 Матвійчук І. А.
53 Гриців Богдана Історія 11-а 3 Матвійчук І. А.
54 Марченко Владислав Історія 11-а 3 Матвійчук І. А.
55 Голінська Катерина Зарубіжна літер. 7-г 2 Грідіна 1.1.
56 Вяльцев Олександр Зарубіжна літер. 7-г 3 Грідіна 1.1.
57 Бестужева Марія Зарубіжна літер. 8-6 2 Грідіна І. І.
58 Бондарева Марія Зарубіжна літер. 8-в 2 Грідіна 1.1.
59 Стрига Ольга Зарубіжна літер. 8-а 2 Ковбасенко Л. В.
60 Єременко Нікіта Зарубіжна літер. 8-а 3 Ковбасенко Л. В.
61 Завірюха Анна Зарубіжна літер. 9-а 3 Ковбасенко Л. В.
62 Тарасенко Тетяна Зарубіжна літер. 9-а 3 Ковбасенко Л. В.
63 Єркєєва Аліна Зарубіжна літер. 10-а 2 Грідіна 1.1.
64 Семеренко Катерина Зарубіжна літер. 10-а 3 Грідіна 1.1.
65 Хмелік Юлія Зарубіжна літер. 10-а 2 Грідіна 1.1.
66 Воронін Нікіта Зарубіжна літер. 11-а 2 Ковбасенко Л. В.
67 Гриців Богдана Зарубіжна літер. 11-а 2 Ковбасенко Л. В.
68 Никонець Данило Зарубіжна літер. 11-а 2 Ковбасенко Л. В.
69 Андрущенко Єлизавета Зарубіжна літер. 11-а 2 Ковбасенко Л. В.
70 Зайшлий Віктор Англійська мова 8-в 3 Вітрук Д. І.
71 Кульчицька Анастасія Англійська мова 8-а 3 Галак Є. Є.
72 Кравець Мар'ян Англійська мова 8-а 3 Галак Є. Є.
73 Федосеева Олеся Англійська мова 8-а 3 Галак Є. Є.
74 Ковальчук Мирослава Англійська мова 9-а 2 Галак Є. Є.
75 Капліна Ніна Англійська мова 9-а 3 Галак Є. Є.
76 Тарасенко Тетяна Англійська мова 9-а 3 Сава Н. І.
77 Мікушев Олександр Англійська мова 9-г 3 Вітрук Д. І.
78 Корнівський Марк Англійська мова 10-6 3 Нечипоренко Є. О.
79 Хорольський Андрій Англійська мова 11-а 3 Сава Н. І.
80 Гриців Богдана Англійська мова 11-а 3 Колумбет О. К.
81 Буслаев Валерій Англійська мова 11-а 3 Колумбет О. К.
82 Осадча Карина Німецька мова 9-г 3 Кісіль І. Д.
83 Добровольська Євгенія Німецька мова 10-6 3 Зикова І. Я.
84 Іванов Олександр Біологія 9-г 2 Костюченко О. Л.
85 Осадча Карина Біологія 9-г 2 Костюченко О. Л.
86 Карпенко Уляна Біологія 10-в 1 Костюченко О. Л.
87 Бурдейний Артем Біологія 10-6 1 Костюченко О. Л.
88 Реутенко Артем Фізика 7-г 1 Мельник Є. Є.
89 Вяльцев Олександр Фізика 7-г о А* Мельник Є. Є.
90 Бойчук Владислава Фізика 7-г 3 Мельник Є. Є.
91 Востріков Любомир Фізика 7-в 3 Мельник Є. Є.
92 Ковальчук Мирослава Фізика 9-а 3 Мельник Є. Є.
93 Завірюха Анна Фізика 9-а 3 Мельник Є. Є.
94 Комонов Кирило Фізика 11-а 2 Жмайло О. В.
95 Воронін Нікіта Фізика 11-а 2 Жмайло О. В.
96 Ніронов Дмитро Астрономія 11-а 3 Жмайло О. В.
97 Змитрук Яна отм 9-6 2 Петров А. І.
98 Коваленко Олеся Інформаційні технології 11-а 2 Зінченко Л. А.
99 Кварацхелія Марина Педагогіка і психологія 10-г 2 Голяка С. Г.
100 Рибчинська Валерія Педагогіка і психологія 10-г 3 Голяка С. Г.
101 Стрига Ольга Географія 8-а 2 Недбайло Л. О.
102 Лагода Дар'я Географія 8-а 3 Недбайло Л. О.
103 Кульчицька Анастасія Географія 8-а 3 Недбайло Л. О.
104 Іванов Олександр Географія 9-г 1 Недбайло Л. О.
105 Осадча Карина Географія 9-г 2 Недбайло Л. О.
106 Єркєєва Аліна Географія 10-а 1 Недбайло Л. О.
107 Єрмаков Юрій Географія 10-г 2 Недбайло Л. О.
108 Добровольська Євгенія Географія 10-6 2 Недбайло О. Б.
109 Пастухов Кирило Інформатика 10-6 2 Зінченко Л. А.
110 Стальченко Олександр Інформатика 10-а 3 Зінченко Л. А.
111 Комаренко Дмитро Інформатика 10-г 3 Зінченко Л. А.
112 Андрущенко Єлизавета Фіз. культура 11-а 2 Кобилянський В.О
113 Дендебера Владислав Економіка 10-6 2 Пешкова 1.1.
114 Симонян Альбіна Економіка 10-6 3 Пешкова 1.1.
115 Закорко Юлія Економіка 10-6 3 Пешкова 1.1.
116 Лук'янчук Валерія Економіка 11-6 2 Пешкова 1.1.
117 Онищенко Ірина Економіка 11-6 3 Пешкова 1.1.
118 Іванов Олександр Правознавство 9-г 3 Козич Р. М.
119 Рижих Дар'я Правознавство 9-а 3 Козич Р. М.
120 Селівончик Владислава Правознавство 10-6 3 Смирна А. С.
121 Хорольський Андрій Правознавство 11-а 3 Козич Р. М.
122 Стрига Ольга Трудове навчан 8-а 3 Жаровська А. В.
123 Рева Маргарита Комп. анімація 9-в 3 Зінченко Л. А.
124 Учень Данило \¥еЬ-дизайн 9-а 3 Зінченко Л. А.
125 Хижна Катерина Комп. графіка 6-а 1 Зінченко Л. А.
126 Чомко Ольга Комп. графіка 6-а 2 Зінченко Л. А.
127 Іващенко Поліна Комп. графіка 9-а 1 Зінченко Л. А.
128 Кустовська Дар'я Екологія 11-а 1 Скиба Ю. А. Костюченко О. Л.
129 Ашихмін Антон Екологія 10-в 3 Скиба Ю. А.

2015-2016 н.р. В І Т А Є М О

Прізвище учня Предмет клас місце Прізвище вчителя
1 Ільїн Дмитро Математика 6-б 2 Цесаренко О. Ю.
2 Бестужева Марія Математика 6-б 2 Цесаренко О. Ю.
3 Кучеренко Микола Математика 6-б 3 Цесаренко О. Ю.
4 Чумак Даніїл Математика 7-б 1 Цесаренко О. Ю.
5 Білоус Олександра Математика 7-в 2 Федоренко Н. М.
6 Завірюха Анна Математика 7-а 2 Федоренко Н. М.
7 Ковальчук Мирослава Математика 7-г 3 Цесаренко О. Ю.
8 Єркєєва Аліна Математика 8-в 1 Цесаренко О. Ю.
9 Семеренко Катерина Математика 8-в 2 Цесаренко О. Ю.
10 Бурдейний Артем Математика 8-б 2 Руденко К. М.
11 Комонов Кирило Математика 9-в 1 Федоренко Н. М.
12 Андрущенко Єлизавета Математика 9-в 1 Федоренко Н. М.
13 Воронін Нікіта Математика 9-в 2 Федоренко Н. М.
14 Буслаєв Валерій Математика 9-в 2 Федоренко Н. М.
15 Шиманський Артем Математика 10-б 2 Зінькова Л. В.
16 АндрющенкоАнастасія Математика 10-а 3 Зінькова Л. В.
17 Квіта Олександр Математика 10-а 3 Зінькова Л. В.
18 Каширіна Ольга Математика 11-а 1 Бондаренко Л. І.
19 Керімов Хікмет Математика 11-а 2 Бондаренко Л. І.
20 Гапелик Дар’я українська мова та література 7-в 1 Гончарук Л. М.
21 Мироненко Єкатерина українська мова та література 7-в 1 Гончарук Л. М.
22 Ковшун Марія українська мова та література 7-а 2 Колотій Ю. В.
23 Добровольська Євгенія українська мова та література 8-б 3 Зозульова В. В.
24 Гриців Богдана українська мова та література 9-в 3 Данилейко О. Л. Стасюк Н. М.
25 Воронін Нікіта українська мова та література 9-в 3 Данилейко О. Л.
26 Андрущенко Єлизавета українська мова та література 9-в 3 Данилейко О. Л.
27 Чупрій Діана українська мова та література 10-а 2 Данилейко О. Л.
28 Каширіна Ольга українська мова та література 11-а 2 Данилейко О. Л.
29 Горюнова Анна Хімія 7-г 2 Найдиш Н. С.
30 Завірюха Анна Хімія 7-а 3 Найдиш Н. С.
31 Осадча Карина Хімія 7-г 3 Найдиш Н. С.
32 Бурдейний Артем Хімія 8-б 1 Найдиш Н. С.
33 Захарова Катерина Хімія 8-а 3 Найдиш Н. С.
34 Семененко Аліна Хімія 9-в 1 Найдиш Н. С.
35 Воронін Нікіта Хімія 9-в 2 Найдиш Н. С.
36 Андрущенко Єлизавета Хімія 9-в 2 Найдиш Н. С.
37 Григоренко Олена Хімія 10-в 3 Новікова С. А.
38 Мариненко Роман Хімія 10-в 3 Новікова С. А.
39 Бурдейний Артем Історія 8-б 2 Швець Т. П.
40 Семеренко Катерина Історія 8-в 3 Швець Т. П.
41 Гриців Богдана Історія 9-в 3 Матвійчук І. А.
42 Чупрій Діана Історія 10-а 2 Козич Р. М.
43 Поліщук Назар Історія 10-а 3 Козич Р. М.
44 Матвійчук Роман Історія 11-б 2 Матвійчук І. А.
45 Хорольський Андрій Правознавство 9-в 3 Козич Р. М.
46 Никонець Данило Правознавство 9-в 3 Козич Р. М.
47 Чупрій Діана Правознавство 10-а 2 Козич Р. М.
48 Поліщук Назар Правознавство 10-а 3 Козич Р. М.
49 Білоус Олександра Фізика 7-в 2 Матушевич О. В.
50 Гапелик Дар’я Фізика 7-в 3 Матушевич О. В.
51 Горюнова Анна Фізика 7-г 3 Матушевич О. В.
52 Єркєєва Аліна Фізика 8-в 2 Матушевич О. В.
53 Воронін Нікіта Фізика 9-в 3 Жмайло О. В.
54 Квіта Олександр Фізика 10-а 2 Жмайло О. В.
55 Поліщук Назар Фізика 10-а 3 Жмайло О. В.
56 Каширіна Ольга Фізика 11-а 2 Жмайло О. В.
57 Горюнова Анна Зарубіжна літер. 7-г 2 Ковбасенко Л. В.
58 Тарасенко Тетяна Зарубіжна літер. 7-а 2 Ковбасенко Л. В.
59 Завірюха Анна Зарубіжна літер. 7-а 3 Ковбасенко Л. В.
60 Пташник Вероніка Зарубіжна літер. 7-а 3 Ковбасенко Л. В.
61 Осадча Карина Зарубіжна літер. 7-г 3 Ковбасенко Л. В.
62 Хмелик Юлія Зарубіжна літер. 8-в 2 Грідіна І. І.
63 Єркєєва Аліна Зарубіжна літер. 8-в 2 Грідіна І. І.
64 Камінська Анастасія Зарубіжна літер. 8-в 3 Грідіна І. І.
65 Нечипорук Анна Зарубіжна літер. 8-д 3 Ковбасенко Л. В.
66 Андрущенко Єлизавета Зарубіжна літер. 9-в 1 Ковбасенко Л. В.
67 Семененко Аліна Зарубіжна літер. 9-в 3 Ковбасенко Л. В.
68 Кустовська Дар’я Зарубіжна літер. 9-в 3 Ковбасенко Л. В.
69 Старовойт Аліна Зарубіжна літер. 9-б 3 Грідіна І. І.
70 Поліщук Назар Зарубіжна літер. 10-а 3 Грідіна І. І.
71 Чупрій Діана Зарубіжна літер. 10-а 2 Грідіна І. І.
72 Вишковець Таїсія Зарубіжна літер. 11-а 2 Грідіна І. І.
73 Добровольська Євгенія Англійська мова 8-б 2 НечипоренкоС.О
74 Кварацхелія Марина Англійська мова 8-г 3 Галак С. Є.
75 Буслаєв Валерій Англійська мова 9-в 2 Колумбет О. К.
76 Ковбасенко Анна Англійська мова 10-б 3 Галак С. Є.
77 Добровольська Євгенія Німецька мова 8-б 3 Зикова І. Я.
78 Гриців Богдана Німецька мова 9-в 1 Зикова І. Я.
79 Саркісов Дмитро Німецька мова 10-в 3 Кісіль І. Д.
80 Добровольська Євгенія Географія 8-б 3 Недбайло Л. О.
81 Єрмаков Юрій Географія 8-д 3 Недбайло Л. О.
82 Воронін Нікіта Географія 9-в 1 Чумальчук Т. П.
83 Чупрій Діана Географія 10-а 1 Недбайло Л. О.
84 Брюшко Наталія Географія 10-а 2 Недбайло Л. О.
85 Поліщук Назар Географія 10-А 2 Недбайло Л. О.
86 Карпенко Уляна Біологія 8-г 1 Костюченко О.Л.
87 Семененко Аліна Біологія 9-в 2 Кучеренко Н. О.
88 Онищенко Ірина Біологія 9-а 3 Костюченко О.Л.
89 Кирилко Юрій Біологія 10-б 3 Кучеренко Н. О.
90 Кирилко Юрій Екологія 10-б 1 Кучеренко Н. О.
91 Чернишов Дмитро Астрономія 11-б 3 Жмайло О. В.
92 Цвєтков Валентин Астрономія 11-б 3 Жмайло О. В.
93 Каширіна Ольга Лінгвістика 11-а 1 Позняк Ю. М.
94 Вишняк Наталія Комп. графіка 11-а 1 Зінченко Л. А.
95 Симонян Альбіна трудове навчання 8-б 1 Сінькова Л. П.
96 Говоруха Олена трудове навчання 9-б 3 Сінькова Л. П.
97 Єрмаков Юрій трудове навчання 8-д 3 Малюта І. М.
98 Овсеєнко Аліна ОТМ 8-г 3 Петров А. І.
99 Криницька Анастасія ОТМ 10-б 2 Петров А. І.
100 Наскальна Олександра ОТМ 11-а 1 Петров А. І.
101 Жукова Анна Педагогіка і психологія 9-в 3 Олішевська Л. С.
102 Коваленко Олеся Інформаційні технології 9-б 1 Зінченко Л. А.

2014-2015 н.р.

Правознавство

ПІБ ЗНЗ Клас місце Вчитель
1. Чупрій Діана 198 9 ІІ Козич Р.М.
2. Поліщук Назар 198 9 ІІІ Козич Р. М.
3. Матвійчук Роман 198 10 ІІІ Козич Р. М.

Німецька мова

ПІБ учня ЗНЗ Клас Місце ПІБ учителя
1 Саркісов Дмитро 198 9 ІІІ Кісіль І. Д.

Комп’ютерна графіка

6 клас

№ з/п ПІБ учня, переможця Навчальний заклад Місце ПІБ учителя, який підготував переможця
1 Усатюк Ольга СШ №198 3 Зінченко Л.А.

Комп’ютерна анімація

6 клас
ПІБ учня- переможця Навчальний заклад Місце ПІБ учителя, який підготував переможця
1. Ткаченко Дмитро СШ № 198 2 Зінченко Л.А.
10 клас
2. Павлюк Владислав СШ № 198 3 Зінченко Л.А.

Образотворче мистецтво

№ з/п ПІБ переможця школа клас місце ПІБ вчителя
1. Гапелик Дар’я Олександрівна «ЕКО» 6 2 Петров А.І.
2. Поліщук Назар «ЕКО» 9 3 Петров А.І.
3. Наскальна Олександра Сергіївна «ЕКО» 10 1 Петров А.І.

Біологія

8 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Місце Вчитель
1 Нечипорук Ірина Ігорівна ліцей «Еко»№198 ІІІ

10 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Місце Вчитель
2 Митрофанов Артем Віталійович «Еко» №198 ІІІ Костюченко О.Л.

11 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Місце Вчитель
3 Пивоварчук Олександра Валерїївна «Еко» №198 ІІІ Кучеренко Н.О.
4 Корнєва Олександра Миколаївна «Еко» №198 ІІІ Кучеренко Н.О.

Географія

Прізвище ім'я по батькові учасника Навчальний заклад Клас Місце Прізвище, ім'я, по батькові вчителя
1. Поліщук Назар Романович Ліцей Еко №198 9 І Недбайло Л.О.
2. Брюшко Наталія Олегівна Ліцей Еко №198 9 ІІ Недбайло Л.О.
3. Упрій Діана Юріївна Ліцей Еко №198 9 ІІІ Недбайло Л.О.
4. Квіта Олександр Геннадійович Ліцей Еко №198 9 ІІІ Недбайло Л.О.
5. Матвійчик Роман Володимирович Ліцей Еко №198 10 ІІІ Недбайло Л.О.
6. Денисов Денис Геннадійович Ліцей Еко №198 11 І Недбайло О.Б.
7. Гуменюк Кристина Михайлівна Ліцей Еко №198 11 ІІ Недбайло О.Б.

Трудове навчання Технічні види праці

ПІБ учня школа клас місце ПІБ вчителя
ОБСЛУГОВУЮЧІ ВИДИ ПРАЦІ
1 Онищенко Ірина Юріївна № 198 8 ІІІ Сінькова Л.П.
2 Печена Тамара Миколаївна № 198 9 ІІІ Сінькова Л.П.

Світова література

7 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
1 Єркеєва Аліна Артурівна ліцей "Еко" №198 ІІ Грідіна І.І.
2 Карпенко Уляна Олександрівна ліцей "Еко" №198 ІІ Ковбасенко Л.В.
3 Куцевол Любов Олександрівна ліцей "Еко" №198 ІІІ Ковбасенко Л.В.
4 Семеренко Катерина Євгенівна ліцей "Еко" №198 ІІІ Грідіна І.І.
5 Старовойт Діана Сергіївна ліцей "Еко" №198 ІІІ Ковбасенко Л.В.

8 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
6 Андрущенко Єлизавета Олексіївна ліцей "Еко" №198 ІІІ Ковбасенко Л.В.
7 Воронін Нікіта Ілліч ліцей "Еко" №198 ІІІ Ковбасенко Л.В.
8 Гриців Богдана Олегівна ліцей "Еко" №198 ІІ Ковбасенко Л.В.
9 Мельниченко Марія Владиславівна ліцей "Еко" №198 ІІ Грідіна І.І.
10 Никонець Данило Романович ліцей "Еко" №198 І Ковбасенко Л.В.
11 Семененко Аліна Євгенівна ліцей "Еко" №198 ІІІ Ковбасенко Л.В.

9 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
12 Чупрій Діана Юріївна ліцей "Еко"№198 І Грідіна І.І.

10 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
13 Вишковець Таїсія Вадимівна ліцей "Еко"№198 І Грідіна І.І.
14 Вишняк Наталія Ігорівна ліцей "Еко"№198 ІІ Грідіна І.І.

11 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
15 Корнєва Олександра Миколаївна ліцей "Еко"№198 ІІ Ковбасенко Л.В.
16 Пивоварчук Олександра Валеріївна ліцей "Еко"№198 ІІ Грідіна І.І.
17 Скоробогач Оксана Богданівна ліцей "Еко"№198 ІІ Ковбасенко Л.В.
18 Турик Анастасія Леонідівна ліцей "Еко"№198 ІІ Грідіна І.І.

Фізична культура

Прізвище, ім’я № ЗНЗ Клас Місце П.І.Б вчителя
1 Ніколаєв Дмитро Ліцей «ЕКО»№198 11 II Обуховський П. В.
2 Літвінова Олександра Ліцей «ЕКО»№198 11 I Тафапольська Г. О.

Педагогіка та психологія

Прізвище, ім’я, по-батькові учасника ЗНЗ місце Вчитель
1 Тодорович Олена Сергіївна Ліцей«ЕКО»№198 III Олішевська Л.С.

Історія

Прізвище. ім'я, по батькові учасника Школа Клас Місце Прізвище, ім'я, по батькові вчителя
1. Андрущенко Єлизавета Еко № 198 8 ІІІ Матвійчук І.А.
2. Гриців Богдана Еко № 198 8 ІІІ Матвійчук І.А.
3. Чупрій Діана Еко № 198 9 І Козич Р.М.
4. Поліщук Назар Еко № 198 9 ІІ Матвійчук І.А.
5. Демковський Максим Еко № 198 10 ІІІ Матвійчук І.А.
6. Матвійчук Роман Еко № 198 10 І Матвійчук І.А.
7. Пастухов Володимир Еко № 198 11 ІІІ Козич Р.М.
8. Гуменюк Христина Еко№ 198 11 ІІІ Козич Р.М.

Математика

Клас Сума балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Вчитель
1. 6 18 I Білоус Олександра Андріївна 198 Федоренко Н.М.
2. 6 15 II Завірюха Анна Олександрівна 198 Федоренко Н.М.
3. 6 12 III Ковальчук Мирослава Романівна 198 Федоренко Н.М.
4. 6 14 II Рижих Дарʼя Олегівна 198 Федоренко Н.М.
5. 7 12 ІІІ Семеренко Катерина Євгенівна 198 Цесаренко О.Ю.
6. 7 13 ІІІ Єркєєва Аліна Артурівна 198 Цесаренко О.Ю.
7. 8 16 ІІІ Комонов Кирило Максимович 198 Федоренко Н.М.
8. 8 19 ІІ Філін Олексій Сергійович 198 Федоренко Н.М.
9. 9 16 ІІІ Квіта Олександр Геннадійович 198 Зінькова Л.В.
10. 10 20 ІІ Коширіна Ольга Юріївна 198 Бондаренко Л.І.
11. 11 12 ІІІ Прохоренко Максим Володимирович 198 Матушевич О.В.
12. 11 12 ІІІ Атрощенко Іван Олексійович 198 Матушевич О.В.
13. 11 19 ІІ Корнєва Олександра Миколаївна 198 Зінькова Л.В.

Фізика

Школа ПІБ учня Клас ПІБ вчителя Місце
1 198 Філін Олексій Сергійович 8 Матушевич Олена Валентинівна 2
2 198 Воронін Нікіта Ілліч 8 Матушевич Олена Валентинівна 3
3 198 Поліщук Назар Романович 9 Жмайло Олександр Васильович 3
4 198 Соловйов Роман Миколайович 9 Жмайло Олександр Васильович 3
5 198 Каширіна Ольга Юріївна 10 Жмайло Олександр Васильович 3
6 198 Кононенко Дмитро Олегович 11 Жмайло Олександр Васильович 2
7 198 Пивоварчук Олександра Валеріївна 11 Жмайло Олександр Васильович 2

Українська мова та література

7 клас

1 Арзамасцев Владислав Олександрович Ліцей «Еко» №198 7 ІІІ Зозульова ВіраВасилівна., Кохан Валентина Володимирівна

8 клас

2 Гриців Богдана Олегівна Ліцей «Еко» №198 8 ІІІ Гладченко Надія Макарівна, Мороз Людмила Йосипівна
3 Воронін Нікіта Ілліч Ліцей «Еко» №198 8 ІІІ Мороз Людмила Йосипівна

9 клас

4 Чупрій Діана Юріївна Ліцей «Еко» №198 9 І Гладченко Надія Макарівна
5 Поліщук Назар Романович Ліцей «Еко» №198 9 ІІІ Мороз Людмила Йосипівна
6 Місан Владислав Сергійович Ліцей «Еко» №198 9 ІІІ Гладченко Надія Макарівна

10 клас

7 Каширіна Ольга Юріївна Ліцей «Еко» №198 10 ІІІ Данилейко Оксана Людвігівна
8 Наскальна Олександра Сергіївна Ліцей «Еко» №198 10 ІІІ Данилейко Оксана Людвігівна

11 клас

9 Скоробогач Оксана Богданівна Ліцей «Еко» №198 11 ІІ Данилейко Оксана Людвігівна

Англійська мова

П.І.Б. учня № ЗНЗ Клас Місце П.І.Б. вчителя
1 Асса Анна 198 8 ІІІ Колумбет О.К.
2 Матвійчук Роман 198 10 ІІІ Вітрук Д.І.
3 Усатюк Вероніка 198 11 ІІІ Вітрук Д.І.
4 Трейтяк Тетяна 198 11 ІІІ Сава Н.І.

Хімія

Клас Сума балів Місце Школа Прізвище, ім’я, по батькові учня Вчитель
17 28 1 Ліцей ЕКО Єрнаєва Аліна Артурівна Найдиш Н.С.
28 17 3 Ліцей ЕКО Воронін Микита Ілліч Постнікова І.Д.
39 19 3 Ліцей ЕКО Григоренко Олена Костянтинівна Постнікова І.Д
49 16 3 Ліцей ЕКО Грамотник Олександра Іванівна Постнікова І.Д.
59 15 3 Ліцей ЕКО Мариненко Роман Романович Постнікова І.Д
611 22 2 Ліцей ЕКО Корнєва Олександра Миколаївна Постнікова І.Д.

Інформатика (програмування)

№ з/пПІБ переможцяНавчальний закладКласМісцеВчитель, який підготував переможця
1Кононенко Дмитро19811Б3Зінченко Л.А.
2Пастухов Володимир19811Б3Зінченко Л.А.
3Атрощенко Іван19811А2Зінченко Л.А.

2013-2014 н.р.

Астрономія

№ з/пПІБ переможцяНавчальний закладКласМісцеВчитель, який підготував переможця
1Думанський ВолодимирЛіцей «Еко» №19811ІІІЖмайло О.В.

Економіка

№ з/п ПІБ переможця Навчальний заклад Клас Місце Вчитель, який підготував переможця
2 Булах Ірина Ліцей «Еко» №198 11 І Пєшкова І.І.

Біологія

8 клас

№ п/п ПІБ учня Школа Результати ПІБ вчителя
бали Місце
3 Поліщук Назар Романович Ліцей «Еко» №198 20 ІІІ Костюченко Олена Леонідівна

10 клас

№ п/п ПІБ учня Школа Результат ПІБ вчителя
бали Місце
4 Корнєва Олександра Миколаївна Ліцей «Еко» №198 48 ІІІ Кучеренко Н.О.

11 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Результат Вчитель
бали Місце
5 Книрена Олена Вікторівна Ліцей «Еко» 198 43 ІІІ Костюченко О.Л
6 Кочергіна Світлана Валентинівна Ліцей «Еко» 198 53 ІІ Костюченко О.Л
7 Булах Ірина Сергіївна Ліцей «Еко» №198 68 І Кучеренко Н.О.
8 Бабіч Марія Павлівна Ліцей «Еко» №198 66 І Кучеренко Н.О.

Світова література

7 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Клас Місце Прізвище, ініціали вчителя
9 Никонець Данил Романович Ліцей «Еко» 198 7 І Ковбасенко Л.В.
10 Мельниченко Марія Владиславівна Ліцей «Еко» 198 7 ІІІ Грідіна І.І.
11 Андрущенко Єлизавета Олекс. Ліцей «Еко» 198 7 ІІІ Ковбасенко Л.В.
12 Семененко Аліна Євгенівна Ліцей «Еко» 198 7 ІІІ Ковбасенко Л.В.

8 клас

13 Чупрій Діана Юріївна Ліцей «Еко» 198 8 І Грідіна І.І.
14 Ковбасенко Анна Юріївна Ліцей «Еко» 198 8 І Ковбасенко Л.В.
15 Поліщук Назар Романович Ліцей «Еко» 198 8 ІІ Грідіна І.І.
16 Григоренко Олена Костянтинівна Ліцей «Еко» 198 8 ІІІ Грідіна І.І.

9 клас

17 Вишняк Наталія Ігорівна Ліцей «Еко» 198 9 ІІ Грідіна І.І.
18 Каширіна Ольга Юріївна Ліцей «Еко» 198 9 ІІ Грідіна І.І.
19 Гончаренко Віолета Вадимівна Ліцей «Еко» 198 9 ІІІ Грідіна І.І.

10 клас

20 Пивоварчук Олександра Валеріївна Ліцей «Еко» 198 10 ІІ Грідіна І.І.
21 Корнєва Олександра Миколаївна Ліцей «Еко» 198 10 ІІ Ковбасенко Л.В.
22 Турик Анастасія Леонідівна Ліцей «Еко» 198 10 ІІ Грідіна І.І.
23 Скоробогач Оксана Богданівна Ліцей «Еко» 198 10 ІІ Ковбасенко Л.В.

11 клас

24 Булах Ірина Сергіївна Ліцей «Еко» 198 11 І Грідіна І.І.
25 Снігірьова Єлизавета Василівна Ліцей «Еко» 198 11 ІІ Ковбасенко Л.В.
26 Кириченко Наталія Андріївна Ліцей «Еко» 198 11 ІІ Ковбасенко Л.В.
27 Ярош Олександра Сергіївна Ліцей «Еко» 198 11 ІІІ Ковбасенко Л.В.

Правознавство

П.І.Б. учня № ЗНЗ Клас Місце П.І.Б. вчителя
28 Матвійчук Роман 198 9 ІІ Козич Р.М.
29 Пивоварчук Олександра 198 10 ІІІ Козич Р.М.

Інформатика (програмування)

№ з/п ПІБ переможця Навчальний заклад Клас Місце Вчитель, який підготував переможця
30 Кононенко Д. 198 10 2 Зінченко Л.А.
31 Думанський В. 198 11 2 Зінченко Л.А.

Інформаційні технології (номінація офісні технології)

Прізвище, ім’я№ ЗНЗКласМісцеП.І.Б вчителя
32Коваленко Дарина«Еко»№19810Зінченко Л.А.
33Бабіч Марія«Еко»№19811ІЗінченко Л.А.

Географія

№ з/п ПІБ переможця Навчаль-ний заклад Кількість набраних балів Місце Учитель,який підготував призера
8 клас
34 Брюшко Наталія Олегівна 198 33 ІІ Недбайло Л.О.
35 Поліщук Назар Романович 198 27 ІІІ Чумальчук Т.П.
36 Чупрій Діана Юріївна 198 27 ІІІ Недбайло Л.О.
9 клас
37 Недбайло Маріанна Олександр 198 30 ІІІ Недбайло Л.О.
38 Каширіна Ольга Юріївна 198 30 ІІІ Біліневич Н.А.
10 клас
39 Гуменюк Христина Михайлівн 198 41 І Недбайло О.Б.
40 Третяк Тетяна Миколаївна 198 26 ІІІ Недбайло Л.О.

Фізична культура

Прізвище, ім’я № ЗНЗ Клас Місце П.І.Б вчителя
41 Дядюшенко Ігор «Еко»№198 11 I Кобилянський В.О.
42 Назарук Анна «Еко»№198 11 I Кобилянський В.О.

Англійська мова

П.І.Б. учня № ЗНЗ Клас Місце П.І.Б. вчителя
43 Артемук Дмитро 198 8 ІІІ Вітрук Д.І.
44 Пастухов Володимир 198 10 ІІІ Сава Н.І.
45 Усатюк Вероніка 198 10 ІІІ Вітрук Д.І.
46 Гуменний Костянтин 198 11 ІІ Нечипоренко С.О
47 Арсенюк Юлія 198 11 ІІ Галак С.Є.

Фізика

ПІБ учня Клас ПІБ вчителя Місце
48 Іванчик Георгій Павлович 7 Матушевич О.В. 1
49 Комонов Кирило Максимович 7 Матушевич О.В. 1
50 Поліщук Назар Романович 8 Матушевич О.В. 2
51 Квіта Олександр Геннадійович 8 Матушевич О.В. 3
52 Пивоварчук Олександра Валеріївна 10 Жмайло О.В. 2
53 Бабіч Марія Павлівна 11 3
54 Думанський Володимир Валерійович 11 Жмайло О.В. 3
55Воронін Нікіта7Матушевич О.В.3

Математика

11 клас

Сума балів Місце Школа Прізвище, ім’я, по батькові учня Вчитель
56 28 І 198«Еко» Думанський Володимир Валерійович Цесаренко О.В.
57 21 ІІ 198«Еко» Бабіч Марія Павлівна Цесаренко О.В.

10 клас

58 22 ІІ 198«Еко» Прохоренко Максим Володимирович Матушевич О.В.
59 16 ІІІ 198«Еко» Корнєва Олександра Миколаївна Зінькова Л.В.
60 14 ІІІ 198«Еко» Кононенко Дмитро Олегович Зінькова Л.В.

9 клас

61 24 ІІ 198«Еко» Каширіна Ольга Юріївна Зінькова Л.В.
62 21 ІІ 198«Еко» Вишняк Наталія Ігорівна Зінькова Л.В.
63 19 ІІІ 198«Еко» Наскальна Олександра Сергіївна Зінькова Л.В.
64 16 ІІІ 198«Еко» Керімов Хікмет Зінькова Л.В.
65 15 ІІІ 198«Еко» Митрофанов Артем Віталійович Зінькова Л.В.

8 клас

66 29 І 198«Еко» Іванчик Георгій Павлович (7 за 8 клас) Федоренко Н.М.
67 20 ІІ 198«Еко» Чупрій Діана Юріївна Цесаренко О.Ю.

7 клас

68 21 І 198 Комонов Кирило Максимович Федоренко Н.М.
69 21 І 198 Філін Олексій Сергійович Руденко К.М.
70 18 ІІ 198 Андрущенко Єлизавета Олексіївна Федоренко Н.М.
71 14 ІІІ 198 Горячев Віталій Віталійович Руденко К.М.

6 клас

72 18 ІІ 198 “Еко” Бурдейний Артем Олександрович Руденко К. М.
73 17 ІІ 198 “Еко” Семеренко Катерина Євгеніївна Цесаренко О.Ю.
74 19 ІІ 198 “Еко” Єркєєва Аліна Артурівна Цесаренко О.Ю.
75 14 ІІІ 198 Шевчук Юлія Русланівна Цесаренко О.Ю.

Історія

П.І.Б. учня № ЗНЗ Клас Місце П.І.Б. вчителя
76 Чупрій Діана №198 8 І Козич Р.М.
77 Поліщук Назар №198 8 ІІ Матвійчук І.А.
78 Бабич Марія 198 11 ІІ Матвійчук І.А.
79 Совінський Микита 198 11 ІІІ Матвійчук І.А.

ПЕДАГОГІКА І ПСИХОЛОГІЯ

Прізвище, ім’я, по-батькові учасника 2 ЗНЗ 3 Завдання, всього (бали) Місце 8
Ессе (м. 30 б) 4 Ситуація (м. 30 б) 5 Тест (м. 40 б) 6 Всього (м.100 б) 7
9 класи
80 Хижний Олександр Юрійович Ліцей «Еко» № 198 20 20 31 71 1

Найрезультативнішими виявилися команди: СЗШ № 13, 35, 55, 83, 162, 235, 288, 297; СШ № 40, 131, 185, 200, 317; ліцею «Еко» №198, гімназій «Академія», № 287, «Апогей»

хімія

Сума балів Місце Школа Прізвище, ім’я, по батькові учня Вчитель
7 клас
81 36.5 І СШ №198, Еко Іванчик Георгій Павлович Постнікова Ірина Дмитрівна
82 30 ІІ СШ №198, Еко Карнакова Ганна Ярославівна Постнікова Ірина Дмитрівна
83 26 ІІІ СШ №198, Еко Рогаль Володимир Олегович Постнікова Ірина Дмитрівна
8 клас
84 17 ІІ СШ №198, Еко Мариненко Роман Романович Постнікова Ірина Дмитрівна
85 12 ІІІ СШ №198, Еко Григоренко Олена Костянтинівна Постнікова Ірина Дмитрівна
9 клас
86 17 ІІІ СШ №198, Еко Гуменюк Христина Миколаївна Постнікова Ірина Дмитрівна
87 15 ІІІ СШ №198, Еко Корнева Олександра Миколаївна Постнікова Ірина Дмитрівна
11 клас
88 40.5 І СШ №198, Еко Булах Ірина Сергіївна Найдиш Наталія Степанівна

українська мова та література

7 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника (повністю) Школа Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя (повністю)
89 Хорольський Андрій Михайлович Ліцей «Еко» 198 7 І Зозульова Віра Василівна, Мороз Людмила Йосипівна
90 Воронін Нікіта Ілліч Ліцей «Еко» 198 7 ІІ Мороз Людмила Йосипівна

8 клас

91 Чупрій Діана Юріївна Ліцей «Еко» 198 8 І Гладченко Надія Макарівна
92 Ковбасенко Анна Юріївна Ліцей «Еко» 198 8 І Гладченко Надія Макарівна

9 клас

93 Матвійчук Роман Володимирович Ліцей «Еко» 198 9 І Гончарук Людмила Миколаївна
94 Мананкіна Анастасія Дмитрівна Ліцей «Еко» 198 9 І Гончарук Людмила Миколаївна, Баранов Сергій Васильович
95 Каширіна Ольга Юріївна Ліцей «Еко» 198 9 ІІІ Стасюк Наталія Миколаївна

10 клас

96 Лаговська Юлія Олександрівна Ліцей «Еко» 198 10 І Захарченко Валентина Петрівна
97 Пивоварчук Олександра Валеріївна Ліцей «Еко» 198 10 ІІІ Данилейко Оксана Людвігівна
98 Цапок Адріана Олександрівна Ліцей «Еко» 198 10 ІІІ Данилейко Оксана Людвігівна
99 Корнєва Олександра Миколаївна Ліцей «Еко» 198 10 ІІІ Данилейко Оксана Людвігівна, Гончарук Людмила Миколаївна

11 клас

100 Кочергіна Світлана Валентинівна Ліцей «Еко» 198 11 І Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна
101 Бабіч Марія Павлівна Ліцей «Еко» 198 11 І Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна
102 Булах Ірина Сергіївна Ліцей «Еко» 198 11 І Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна
103 Гуменний Костянтин Юрійович Ліцей «Еко» 198 11 ІІ Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна

Трудове навчання (технічні види праці)

№ з/п ПІБ переможця Навчаль-ний заклад Кількість набраних балів Місце Учитель, який підготував призера
8 клас
104 Місан Владислав 198 70 3 Малюта І.М.

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

№ з/п ПІБ переможця Навчаль-ний заклад Кількість набраних балів Місце Учитель, який підготував призера
8 клас
105 Печена Тамара 198 64 2 Сінькова Л.П.
9 клас
106 Гончаренко Віолета 198 118 1 Сінькова Л.П.
107 Гриненко Катерина 198 108 3 Сінькова Л.П.

Образотворче мистецтво

ПІБ переможця ЗНЗ Місце ПІБ вчителя
8 клас
108 Криницька Анастасія Еко 198 ІІІ Петров А.І.
Кiлькiсть переглядiв: 185

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.