Режим роботи шкільних гуртків у ліцеї "ЕКО"№198

у 2015-2016 н.р.

до сторінки інформація про заклад

№/пНазва гуртківП.І.Б. керівникаТижневеКількість Режим роботи
навантажучнівДніГодини
1"Рухливі ігри"-Ларченко Тетяна9год.понеділок14.20-15.50
Володимирівна30вівторок14.20-15.50
середа14.20-15.50
четвер14.20-15.05
п'ятниця14.20-15.50
2"Світ чудес"-Баранов Сергій4,5год.20вівторок14.20-15.50(1 тижд)
театральнийВасильовичсереда14.20-15.50(П тижд)
вівторок14.20-15.50(1тижд)
середа14.20-16.35(П тижд)
3Спортивні танціКрижанівський Юрій9год.35середа13.15-14.45; 15.00-16.30
"Вербиченька"Опанасовичп'ятниця13.15-14.45; 15.00-17.15
4"Юний географ"Москаленко Назар4,5год.25вівторок15.00-16.30(1 тижд)
Олександровиччетвер15.00-16.30(1 тижд)
вівторок15.00-16.30(П тижд)
четвер15.00-17.15(П тижд)
5Хореогр.гуртокСімко Валерійвівторок14.00-15.30; 15.45-17.15
"Вокал"Васильович9год.30четвер14.00-15.30; 15.45-18.00
6ЮнкорЧамара Тетяна9год.30вівторок14.20-15.50; 16.05-17.35
Семенівначетвер13.20-15.35; 16.05-17.35
7ТенісМоскаленко Назар6год20понеділок15.00-17.15
середа15.00-17.15
Олександрович
8ФутболКіча Артем10год.30понеділок14.30-16.00; 16.10-18.25
Сергійовичсереда14.00-15.30; 15.45-18.00
п'ятниця14.00-15.30; 15.45-18.00
9ФутболТафапольська5год.20середа16.15-18.30
Ганнап'ятниця16.15-17.45
Олександрівна16.10-18.25
10ВолейболКобилянський Віктор5год30вівторок16.15-17.45
Олеговичсереда16.00-18.30
11БаскетболОбуховський4год.25понеділок16.15-17.45
Павло Вікторовичсереда16.15-17.45
12Спортивний гуртокШамрій Яна9год.30вівторок14.30-16.00; 16.15-17.45
"Старт"Анатоліївначетвер14.30-16.00;16.15-18.30
13Рухливі ігриКарнаух1,5год.15понеділок14.30-15.15
Людмила
Валентинівна
14СучасніКісільова Ольгавівторок14.30-16.00; 16.10-17.40
танціІгорівна9год.30четвер14.30-16.00; 16.10-18.25

Розклад роботи Спортивних гуртків

№/пНазва гуртківП.І.Б. керівникаТижневеКількість Режим роботи
навантажучнівДніГодини
1Спортивні танціКрижанівський Юрій9год.35середа13.15-14.45; 15.00-16.30
"Вербиченька"Опанасовичп'ятниця13.15-14.45; 15.00-17.15
2ТенісМоскаленко Назар6год20понеділок15.00-17.15
середа15.00-17.15
Олександрович
3ФутболКіча Артем10год.30понеділок14.30-16.00; 16.10-18.25
Сергійовичсереда14.00-15.30; 15.45-18.00
п'ятниця14.00-15.30; 15.45-18.00
4ФутболТафапольська5год.20середа16.15-18.30
Ганнап'ятниця16.15-17.45
Олександрівна16.10-18.25
5ВолейболКобилянський Віктор5год30вівторок16.15-17.45
Олеговичсереда16.00-18.30
6БаскетболОбуховський4год.25понеділок16.15-17.45
Павло Вікторовичсереда16.15-17.45
7Спортивний гуртокШамрій Яна9год.30вівторок14.30-16.00; 16.15-17.45
"Старт"Анатоліївначетвер14.30-16.00;16.15-18.30
8Спортивні сучасніКісільова Ольгавівторок14.30-16.00; 16.10-17.40
танціІгорівна9год.30четвер14.30-16.00; 16.10-18.25
Кiлькiсть переглядiв: 6

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2017

Цей сайт безкоштовний!