Інформація про заклад

Завдання школи - на­вчити жити. Ми повинні виховати Людину, здатну ство­рити своє особисте життя. (П.Блонський)

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів, організації самоврядування в школі, інформацію про предметні олімпіади та конкурси, розклад шкільних дзвінків і розклад роботи шкільних гуртків.

Ми раді вітати Вас у нашому ліцеї

/Files/images/kartinka/emblema liceya.JPG /Files/images/kartinka/4b9ea418b727558dbe58dd9b9ec051da.gif /Files/images/1_kl_1.png

Структура ліцею "ЕКО" № 198

Початкова школа

Початкова школа знаходиться в окремому приміщенні та працює в режимі повного дня.

Учні забезпечені дворазовим харчуванням, для них працюють гуртки хореографії та сценичного мовлення.

В 1-4-х класах - 409 учнів.

Учні початкових класів навчаються за освітньою програмою Нової української школи

Основна школа

Основна школа знаходиться в приміщенні за адресою: вул. Тулузи, 6.

Класи з поглибленим вивченням предметів :

- 5-9 - математика; англійська та німецька мова; географія.

Старша школа

В 10-11-х класах організовано профільне навчання за такими профілями : математика, географія, англійська мова, українська мова та література

Відповідно до угоди з Національним технічним університетом України "КПІ" ліцеїсти навчаються на факультеті довузівської підготовки КПІ.

Педагогічний колектив

Навчально-виховний процес у ліцеї здійснюють 95 педагогів. Сталий склад педагогів-професіоналів, сучасна матеріально-технічна база (навчальні кабінети оснащені комп'ютерами, мультимедійними комплексами) роблять ліцей привабливим для учнів та їх батьків.

У ліцеї підтримується здоровий спосіб життя і активні заняття фізичною культурою та спортом.

Мова навчання - українська

Досягнення

Робота педагогічного колективу ліцею спрямована на формування особистості ліцеїста, розвиток інтелектуального потенціалу учнівської молоді.

Щорічно учні ліцею показують хороші результати за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2019-2020, 2022-2023 н.р. наш ліцей "ЕКО"№198 серед 100 найкращих шкіл України за результатами ЗНО.

Один наш учень Іванов Олександр отримав найвищі 200 балів з хімії.

За результатами ЗНО з історії ліцей"ЕКО"№198 увійшов в 10 кращих навчальних закладів м.Києва.

У 2014-2015 н.р. наш ліцей "ЕКО"№198 серед 100 найкращих шкіл України за результатами ЗНО з української мови та літератури та 2 наших учня отримали найвищі(200) бали з математики.

Наукове товариство учнів ліцею "ЕКО"№198 нагороджене грамотою Президії Національної академії наук України.

В міських конкурсах-захистах Малої академії наук у 2019-2020 н.р. учні ліцею посіли 9 призових місць та 89 призових місць в районних конкурсах-захистах робіт МАН.

Значних результатів добиваються ліцеїсти в районних та міських олімпіадах з різних предметів.

В 2018-2019 навчальному році учні ліцею посіли 117 призових місць в районних олімпіадах та 20 призових місць в міських предметних олімпіадах.

Завдання нашої школи:

Створення сприятливих умов підтримки та розвитку інтелектуального потенціалу ліцеїстів, якості освітнього процесу шляхом розвитку життєвої компетентності майбутніх громадян України

Пріоритетні напрямки роботи педагогічного колективу:

1. Створення умов для розвитку і самореалізації особистості кожного ліцеїста як громадянина України, формування покоління, здатного створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.

2. Збереження українського культурно-історичної традиції, виховання поваги до української мови та культури, історії культури народів, що проживають в Україні, формування культури міжетнічних відносин.

3. Реалізація особистісно орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання ліцеїстів через оновлення змісту освіти та впровадження нових освітніх технологій на всіх ступенях навчання.

4. Впровадження поглибленого навчання в 5-9 класах, профільного навчання - в 10-11 класах.

5. Залучення ліцеїстів до науково-дослідної роботи в секціях Наукового товариства учнів, розвиток навичок досліднііцькоі діяльності.

Ліцей «ЕКО» № 198 - це навчально-виховний заклад нового типу, який, крім забезпечення учнів обов'язковим базовою освітою, формує в них норми демократичної культури, мистецтво взаєморозуміння, виховує гармонійно розвинену особистість, яка вміє застосовувати знання для вирішення конкретних життєвих завдань

Навчання і виховання Профілі навчання: математичний, географічний.

У школі зараз навчається 1180 учнів. Навчально-виховний процес здійснюють 94 педагогів.

З метою розвитку ліцеїстів у ліцеї "ЕКО"№198 створено Наукове товариство учнів, яке працює з 1997 року.

У складі НТУ працюють секції: фізико-математична, української філології, зарубіжної літератури, суспільних наук, хіміко-біологічна, географії та економіки, англійської мови, комп'ютерних технологій.

У Святошинському районі м. Києва ліцей "ЕКО" № 198 - один із кращих навчальних закладів за кількістю переможців районних конкурсів-захистів Малої академії наук.

Контактні телефони: 274-38-66 - директор ;

Е-mail: licey.eco198@gmail.com

Для перегляду історії закладу освіти, перейдіть до розділу сайта "Історія" .

Для перегляду інформації про адміністрацію, перейдіть до розділу сайта "Адміністрація" .

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайта "Педагогічний колектив" .