Переможці районного конкурсу робіт МАН

Відділення математики

2014-2015 н.р.

ПІБ учня Навчальний заклад Клас Секція Назва роботи Науковий керівник Педагогічний керівник Місце на І етапі Членство в МАН (слухач, кандидат, дійсний член МАН)
1. Семененко Аліна Євгенівна Ліцей «ЕКО» №98 8 Прикладна математика та математичне моделювання Математика в компьютерних іграх Федоренко Н.М. ІІІ Слухач МАН
2. Дьяченко Тетяна Сергіївна Ліцей «ЕКО» №98 8 Прикладна математика та математичне моделювання Задачі про стратегію гри Федоренко Н.М. ІІІ Слухач МАН
3. Рогаль Володимир Олегович Ліцей «ЕКО» №98 8 Прикладна математика та математичне моделювання Фрактали Федоренко Н.М. ІІІ Слухач МАН
4. Карташова Анастасія Сергіївна Ліцей «ЕКО» №98 8 Прикладна математика та математичне моделювання Вибірка та соціологія Федоренко Н.М. ІІІ Слухач МАН
5. Гриців Богдана Олегівна Ліцей «ЕКО» №198 8 Прикладна математика та математичне моделювання Методи розв’язання нестандартних задач Федоренко Н.М. П Слухач МАН
6. Федоренко Данило Анатолійович Ліцей «ЕКО» №198 8 Прикладна математика та математичне моделювання Головоломка, яка підкорила світ Федоренко Н.М. П Слухач МАН
7. Воронін Микита Ілліч Ліцей «ЕКО» №198 8 Прикладна математика та математичне моделювання Математична статистика соціологічних досліджень Федоренко Н.М. П Слухач МАН
8. Арутюнова Дарина Юріївна Ліцей «ЕКО» №198 8 Прикладна математика та математичне моделювання Числа: долі. Нумерологія. Психоматриця. Федоренко Н.М. П Слухач МАН
9. Андрющенко Єлізавета Олексіївна Ліцей «ЕКО» №198 8 Прикладна математика та математичне моделювання Судоку, їх види та розв’язування Федоренко Н.М. І Слухач МАН
10. Никонець Данило Романович Ліцей «ЕКО» №198 8 Прикладна математика та математичне моделювання Золотий переріз, його зв’язок з природою та навколишнім світом Федоренко Н.М. І Слухач МАН
11. Асса Анна Олексіївна Ліцей «ЕКО» №198 8 Прикладна математика та математичне моделювання Нумерологія як практичний метод пізнання природи-талантів, життєвих цілей. Зінкова Л.В. Ш Слухач МАН
12. Чорна Тетяна Олександрівна Ліцей «ЕКО» №198 9 Прикладна математика та математичне моделювання Розв’язування задач економічного змісту методом Крамера Зінькова Л.В. П Слухач МАН
13. Коломієць Феодосія Дмитрівна Ліцей «ЕКО» №198 9 Прикладна математика та математичне моделювання Зв’язок математики та музики Зінькова Л.В. Ш Слухач МАН
14. Руль Ірина Павлівна Ліцей «ЕКО» №198 9 Прикладна математика та математичне моделювання Задачі народів світу Несміян В.В. Ш Слухач МАН
15. Остапенко Кирило Сергійович Ліцей «ЕКО» №198 9 Прикладна математика та математичне моделювання Магічні квадрати Несміян В.В. Ш Слухач МАН
16. Новіков Олексій Володимирович Ліцей «ЕКО» №198 9 Прикладна математика та математичне моделювання Криптографія Зінькова Л.В. П Слухач МАН
17. Кравець Артем Сергійович Ліцей «ЕКО» №198 9 Прикладна математика та математичне моделювання Комбінаторика та її застосування Зінькова Л.В. П Слухач МАН
18. Дишлюк Роман Андрійович Ліцей «ЕКО» №198 9 Прикладна математика та математичне моделювання Стратегія ігор Несміян В.В. П Слухач МАН
19. Прохоренко Максим Володимирович Ліцей ЕКО 11 Прикладна математика та математичне моделювання Економіко-математичне моделювання фінансового стану підприємства Матушевич О.В. ІІ Слухач МАН
20. Залеська Вікторія Олегівна Ліце ЕКО 11 Прикладна математика та математичне моделювання Використання похідної для пошуку оптимального розв’язку Федоренко Н.М. ІІ Слухач МАН
21. Трейтяк Тетяна Миколаївна Ліцей ЕКО 11 Прикладна математика та математичне моделювання Застосування диференціального числення до деяких задач алгебри та геометрії Матушевич О.В. ІІ Слухач МАН
22. Бугаєнко Катерина Андріївна Ліцей ЕКО 11 Прикладна математика та математичне моделювання Використання функцій при розв’язування задач економічного змісту Матушевич О.В. ІІ Слухач МАН
23. Тодорович Олена Сергіївна Ліцей ЕКО 11 Прикладна математика та математичне моделювання Математичні моделі еластичності попиту та пропозиції Матушевич О.В. ІІІ Слухач МАН
24. Квіта Олександр Геннадійович 198 9 Алгебра та початки аналізу Комплексні числа Цесаренко О.Ю. ІІІ Кандидат у члени МАН
25. Брошко Наталія Олегівна 198 9 Алгебра та початки аналізу Математичні середні та їх застосування Зінькова Л.В. І Слухач МАН
26. Мазур Вадим Віталійович 198 9 Алгебра та початки аналізу Теорема Безу та її наслідки Зінькова Л.В. ІІІ Слухач МАН
27. Загорна Анастасія Сергіївна 198 9 Алгебра та початки аналізу Методи доведення нерівностей Зінькова Л.В. ІІІ Кандидат у члени МАН
28. Пивоварчук Олександра Валеріївна СШ №198 11 Алгебра та початки аналізу Матриці Матушевич О.В. Ш Кандидат у члени МАН
29. Кустовська Дар`я Євгеніївна Ліцей «Еко» №198 8 Геометрія Практичність геометрії в архітектурі Федоренко Н.М. І Слухач МАН
30. Грамошник Олександра Іванівна Ліцей «Еко» №198 9 Геометрія Розв`язування геометричних задач з елементами тригонометрії Несміян В.В. ІІІ Слухач МАН
31. Маленко Вікторія Віталіївна Ліцей «Еко» №198 9 Геометрія Чотирикутники Несміян В.В. ІІІ Слухач МАН
32. Місан Владислав Сергійович Ліцей «Еко» №198 9 Геометрія Бімедіани в чотирикутниках Зінькова Л.В. ІІІ Слухач МАН
33. Каширіна Ольга Юріївна Ліцей «Еко» №198 10 Геометрія Використання інтегралу для знаходження об`єму тіл Шкапа В.В. І Кандидат у члени МАН
34. Керімов Хікмет Немат Ліцей «Еко» №198 10 Геометрія Перерізи круглих тіл Шкапа В.В. ІІ Кандидат у члени МАН
35. Корнєва Олесандра Миколаївна Ліцей «Еко» №198 11 Геометрія Задачі екстремального характеру в стереометрії Зінькова Л.В. І Кандидат у члени МАН
36. Турик Анастасія Леонідівна Ліцей «Еко» №198 11 Геометрія Прямокутний тетраедр та його властивості Матушевич О.В. ІІ Кандидат у члени МАН
37. Гуменюк Христина Михайлівна Ліцей «Еко» №198 11 Геометрія Конічні перерізи Федоренко Н.М ІІІ Кандидат у члени МАН


2013-2014 н.р.

№ з/п ПІБ учня Навчальний заклад Клас Секція Назва роботи Науковий керівник Педагогічний керівник Місце на І етапі Членство в МАН (слухач, кандидат, дійсний член МАН)
1. Тодорович Олена Сергіївна № 198 «Еко» 10 Прикладна математика та математичне моделювання Нестандартні методи розв'язвання олімпіад них задач про числа Матушевич О.В. І м Кандидат
2. Прохоренко Максим Володимирович № 198 «Еко» 10 Прикладна математика та математичне моделювання Економічно-математичне моделювання фінансового стан підприємства Матушевич О.В. ІІ м Кандидат
3. Трейтяк Тетяна Миколаївна № 198 «Еко» 10 Прикладна математика та математичне моделювання Парадокси в теорії ймовірності Матушевич О.В. ІІ м Кандидат
4. Лаговська Юлія Олександрівна № 198 «Еко» 10 Прикладна математика та математичне моделювання Практичне застосування показникової та логарифмічної функції Федоренко Н.М. ІІ Кандидат
5. Гончаренко Олександр Олексійович № 198 «Еко» 10 Прикладна математика та математичне моделювання Елементи статистики Матушевич О.В. ІІ Кандидат
6. Бугаєнко Катерина Андріївна № 198 «Еко» 10 Прикладна математика та математичне моделювання Симетрія – основний принцип світобудови Матушевич О.В. ІІ Кандидат
7. Бабіч Марія Павлівна № 198 «Еко» 11 Прикладна математика та математичне моделювання Генерація планів експериментів за допомогою ЛП-ТАУ рівномірно розподілених точок та чисел Холтона Проф. КПІ Радченко С.Р. Ст.. вчитель Цесаренко О.Ю. І м Член
8. Совінський Микита Віталійович № 198 «Еко» 11 Прикладна математика та математичне моделювання Інтеграл і похідна у економічних задачах Цесаренко О.Ю. ІІ м Член
9. Ярош Олександра Сергіївна № 198 «Еко» 11 Прикладна математика та математичне моделювання Розв'язування прикладних задач Цесаренко О.Ю. ІІ Член
10. Квіта Олександр Геннадійович №198 8 Алгебра та початки аналізу Множники Цесаренко Олена Юріївна ІІ
11. Орист Юлія Ігорівна №198 8 Алгебра та початки аналізу Деякі ознаки подільності натуральних чисел Цесаренко Олена Юріївна ІІІ
12. Соловйов Роман Миколайович №198 8 Алгебра та початки аналізу Система числення Цесаренко Олена Юріївна ІІІ
13. Андрющенко Анастасія Романівна № 198 8 Алгебра та початки аналізу Логічні квадрати Плаксій Олена Петрівна ІІІ
14. Коцюк Дмитро Віталійович № 198 9 Алгебра та початки аналізу Графічний спосіб розв’язування рівнянь з параметрами Зінькова Л. В. І м Слухач
15. Каширіна Ольга Юріївна № 198 9 Алгебра та початки аналізу Ціла та дробова частина числа у рівняннях та нерівностях Зінькова Л. В. ІІ м Слухач
16. Наскальна Олександра Сергіївна № 198 9 Алгебра та початки аналізу Рівняння та системи рівнянь з модулями Зінькова Л. В. ІІ м Слухач
17. Соколовська Анастасія Олегівна № 198 9 Алгебра та початки аналізу Застосування теореми Вієта при розв’язуванні задач Зінькова Л. В. ІІІ Слухач
18. Гуменюк Христина Михайлівна № 198 10 Алгебра та початки аналізу Текстові задачі на суміші, розчини, концентрацію Федоренко Н. М. ІІ м Кандидат
19. Зінченко Сергій Анатолійович № 198 10 Алгебра та початки аналізу Побудова графіків функцій. Зінькова Л. В. ІІ м Кандидат
20. Корнєва Олександра Миколаївна № 198 10 Алгебра та початки аналізу Розв’язування рівнянь , нерівностей з параметрами графічним способом. Зінькова Л. В. ІІІ м Кандидат
21. Кононенко Дмитро Олегович № 198 10 Алгебра та початки аналізу Використання границь функцій у фізичних задачах. Зінькова Л. В. ІІІ Кандидат
22. Буханенко Андрій Олександрович № 198 11 Алгебра та початки аналізу Ціла та дробова частина у тригонометричних функціх Зінькова П.В. Ім Член
23. Саввакін Володимир Дмитрович № 198 11 Алгебра та початки аналізу Графіки, рівняння та нерівності Зінькова А.В. ІІм Член
24. Місан Владислав Сергійович №198 8 геометрія Метод мас в геометрії Цесаренко О.Ю. І
25. Брюшко Наталія Олегівна № 198 8 геометрія Паркетні фігури Цесаренко О.Ю. ІІ
26. Чупрій Діана Юріївна № 198 8 геометрія Задачі на геометричну побудову Цесаренко О.Ю. ІІ
27. Бармічев Артем Олександрович № 198 8 геометрія Теорема Птоломея Цесаренко О.Ю. ІІІ
28. Керімов Хікмет Немат Огли № 198 9 геометрія Перерізи многогранників Зінькова Л. В. І м Слухач
29. Куц Анастасія Володимирівна № 198 9 геометрія Координатний метод Зінькова Л. В. ІІІ м Слухач
30. Ханенко Юлія Ігорівна № 198 9 геометрія Векторна графіка та її математичні основи Спалило О. С. ІІІ Слухач
31. Пивоварчук Олександра Валеріївна № 198 10 геометрія Інверсія і геометрографія Матушевич О.В. Ім Кандидат
32. Турик Анастасія Леонідівна № 198 10 геометрія Гармонійні четвірки точок Матушевич О.В. ІІІм Кандидат
33. Хмельницький Денис Сергійович № 198 10 геометрія Відстані та кути між мимобіжними прямими Федоренко Н.М, ІІ Кандидат
34. Виноградова Олександра Олександрівна № 198 11 геометрія Фрактали – це наука та краса Цесаренко О.Ю. Ім Член
35. Федорова Марина Ігорівна № 198 11 геометрія Задачі на екстремум в геометрії Цесаренко О.Ю. ІІм Член

Відділення математики 2012-2013 н.р.

89 Коцюк Дмитро Вітальович Ліцей «ЕКО» № 198 8 алгебра і початки аналізу Графічні способи розв’язування рівнянь з параметрами Зінькова Л.В. 2 Слухач МАН
90 Наскальна Олександра Сергіївна Ліцей «ЕКО» № 198 8 алгебра і початки аналізу Рівняння з модулем Зінькова Л.В. 3 Слухач МАН
91. Тодорович Олена Сергіївна Ліцей «ЕКО» № 198 9 алгебра і початки аналізу Екстремальні задачі та методи їх розв’язування Матушевич О.В. 2 Слухач МАН
92. Гуменюк Христина Михайлівна Ліцей «ЕКО» № 198 9 алгебра і початки аналізу Текстові задачі на рух Федоренко Н.М. 2 Слухач МАН
93. Ягодзінський Костянтин Андрійович Ліцей «ЕКО» № 198 9 алгебра і початки аналізу Лінійні діафантові рівняння Зінькова Л.В. 3 Слухач МАН
94. Колесник Дар’я Вікторівна Ліцей «ЕКО» № 198 9 алгебра і початки аналізу Функція антьє в рівняннях і графіках Матушевич О.В. 3 Слухач МАН
95. Пастухов Володимир Юрійович Ліцей «ЕКО» № 198 9 алгебра і початки аналізу Графіки min (f (x), g(x)) Зінькова Л.В. 3 Слухач МАН
96. Саввакін Володимир Дмитрович Ліцей «ЕКО» № 198 10 алгебра і початки аналізу Графіки рівнянь та нерівності, які містять max і min функцій Назаренко М.О. Зінькова Л.В. 1 Кандидат МАН
97. Буханенко Андрій Олександрович Ліцей «ЕКО» № 198 10 алгебра і початки аналізу Рівняння, які містять знаки цілої і дробової частини Назаренко М.О. Зінькова Л.В. 2 Кандидат МАН
98. Григорук Карина Русланівна Ліцей «ЕКО» № 198 10 алгебра і початки аналізу Рівняння вищих степенів Цесаренко О.Ю. 3 Кандидат МАН
99. Коробко Ніна Сергіївна Ліцей «ЕКО» № 198 11 алгебра і початки аналізу Функціональні рівняння Цесаренко О.Ю. 1 Дійсний член МАН
100 Яструбінська Антоніна Євгенівна Ліцей «ЕКО» № 198 11 алгебра і початки аналізу Ймовірність. Геометрична ймовірність Федоренко Н.М. 2 Кандидат МАН
101 Нестерук Поліна Юріївна Ліцей «ЕКО» № 198 11 алгебра і початки аналізу Основні методи доведення нерівностей Плаксій О.П. 3 Кандидат МАН
102 Тимочко Арсен Тарасович Ліцей «ЕКО» № 198 11 алгебра і початки аналізу Гіперболічні функції Зінькова Л.В. 3 Слухач МАН
103 Вишняк Наталія Ігорівна Ліцей «ЕКО» № 198 8 Прикладна математика і математичне моделювання Нумерологія за датою народження Зінькова Л.В. 1 Слухач МАН
104 Каширіна Ольга Юріївна Ліцей «ЕКО» № 198 8 Прикладна математика і математичне моделювання Математика і музика Зінькова Л.В. 2 Слухач МАН
105 Керімов Хікмет Немат Огли Ліцей «ЕКО» № 198 8 Прикладна математика і математичне моделювання Елементи математичної логіки Зінькова Л.В. 2 Слухач МАН
106 Кореняк Катерина Сергіївна Ліцей «ЕКО» № 198 8 Прикладна математика і математичне моделювання Задачі на висловлювання гіпотез Цесаренко О.Ю. 3 Слухач МАН
107 Гончаренко Віалетта Вадимівна Ліцей «ЕКО» № 198 8 Прикладна математика і математичне моделювання Метематика та нумерологія Зінькова Л.В. 3 Слухач МАН
108 Куц Анастасія Володимирівна Ліцей «ЕКО» № 198 8 Прикладна математика і математичне моделювання Друїди Зінькова Л.В. 3 Слухач МАН
109 Корнєва Олександра Миколаївна Ліцей «ЕКО» № 198 8 Прикладна математика і математичне моделювання Незвичайні прикладні задачі з курсу математики Несміян В.В. 2 Слухач МАН
110 Прохоренко Максим Володимирович Ліцей «ЕКО» № 198 9 Прикладна математика і математичне моделювання Економіко-математичне моделювання Матушевич О.В. 2 Слухач МАН
111 Майборода Єлизавєта Петрівна Ліцей «ЕКО» № 198 9 Прикладна математика і математичне моделювання Геометричні закономірності мистецтва орнаменту Матушевич О.В. 2 Слухач МАН
112 Скоробогач Оксана Богданівна Ліцей «ЕКО» № 198 9 Прикладна математика і математичне моделювання Створення і розв’язування прикладних задач з алгебри Несміян В.В. 3 Слухач МАН
113 Чумак Ганна Олександрівна Ліцей «ЕКО» № 198 9 Прикладна математика і математичне моделювання Математичні задачі про шкідливість куріння Федоренко Н.М. 3 Слухач МАН
Бабіч Марія Павлівна Ліцей «ЕКО» № 198 10 Прикладна математика і математичне моделювання Застосування ЛПЧ рівномірно розподілених чисел при розв’язуванні задач оптимізації Назаренко М.О. Цесаренко О.Ю. 2 Дійсний член МАН
114. Совінський Микита Вітальйович Ліцей «ЕКО» № 198 10 Прикл.матем. і математ. моделювання Застосування системи лінійних рівнянь для роз-в’язку економічних задач Цесаренко О.Ю. 2 Кандидат МАН
115. Виноградова Олександра Олександріна Ліцей «ЕКО» № 198 10 Прикладна математика і математичне моделювання Предикати Назаренко М.О. Цесаренко О.Ю. 3 Кандидат МАН
116. Бабіч Тарас Павлович Ліцей «ЕКО» № 198 11 Прикладна математика і математичне моделювання Модифікований метод кластерного аналізу для розподілу на кластери об’єктів, що характеризуються двома кількісними змінними Назаренко М.О. Федоренко Н.М. 1 Дійсний член МАН
117. Супруненко Христина Сергіївна Ліцей «ЕКО» № 198 11 Прикладна математика і математичне моделювання Використання похідної для пошуку оптимального ровв’язку Федоренко Н.М. 2 Дійсний член МАН
118. Мурашова Марина Вікторівна Ліцей «ЕКО» № 198 11 Прикладна математика і математичне моделювання Чи завжди ми бачимо те, що бачимо Федоренко Н.М. 2 Дійсний член МАН
119. Хижний Олександр Олессандрович Ліцей «ЕКО» № 198 8 геометрія Формули Брахмагутти та їх застосування Зінькова Л.В. 1 Слухач МАН
120. Турик Анастасія Леонідівна Ліцей «ЕКО» № 198 9 геометрія Алгебраїчний метод розв’язування геометричних задач на побудову Матушевич О.В. 3 Слухач МАН
121. Пивоварук Олександра Валеріївна Ліцей «ЕКО» № 198 9 геометрія Геометрія архітектурної гармонії Матушевич О.В. 3 Слухач МАН
122. Тавенко Богдан Євгенович Ліцей «ЕКО» № 198 9 геометрія Багатоваріантні геометричні задачі Матушевич О.В. 3 Слухач МАН
123. Думанський Володимир Валерійович Ліцей «ЕКО» № 198 10 геометрія Внутрішні і зовнішні дотичні Джироламо Кардано Назаренко М.О. Цесаренко О.Ю. 1 Дійсний член МАН
124. Фоміних Олена Сергіївна Ліцей «ЕКО» № 198 10 геометрія Векторно-координатний метод розв’язування геометричних задач Назаренко М.О. Цесаренко О.Ю. 2 Кандидат МАН
125. Федорова Марина Ігорівна Ліцей «ЕКО» № 198 10 геометрія Афінне перетворення Цесаренко О.Ю. 3 Дійсний член МАН
126. Василенко Олександр В’ячеславович Ліцей «ЕКО» № 198 11 геометрія Розв’язування задач методом векторів Плаксій О.П. 3 Кандидат МАН
Кiлькiсть переглядiв: 368

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.