Уроки розпочинаються о 08.00 згідно з розкладом.
Онлайн проводиться першим уроком пари згідно з Санітарними нормами.
На другому уроці пари учні виконують усні та письмові завдання самостійно.
Розклад уроків ліцею "ЕКО"№198 на II семестр 2023-2024 навчальний рік
5-А | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | заруб. літер. | пізн. природу | історія | укр.літ | анлг.мова |
2 | 08:55 – 09:40 | заруб. літер. | пізн. природу | історія | укр.літ | анлг.мова | |
3 | 09:50 – 10:35 | укр. мова | математика | англ.мова | укр.мова | математика | |
4 | 10:55 – 11.40 | укр. мова | математика | осн.здоров'я | укр.мова | математика | |
5 | 11:50 - 12:35 | етика | |||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз. культ. | технології | мистецтво | фіз. культ. | |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фіз. культ. | інформатика | технології | мистецтво | фіз. культ. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фак. матем | |||||
5-А | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | англ.мова | укр.мова | англ.мова | заруб.літер. | математика |
2 | 08:55 – 09:40 | англ.мова | укр.мова | англ.мова | етика | математика | |
3 | 09:50 – 10:35 | математика | математика | осн.здоров'я | укр.літ | пізн. природу | |
4 | 10:55 – 11.40 | математика | математика | укр.мова | укр.літ | пізн. природу | |
5 | 11:50 - 12:35 | укр.мова | |||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | інформатика | мистецтво | фак. укр. м. | фіз.культ. | |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | інформатика | мистецтво | технології | фак. укр. м. | фіз.культ. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | технології | |||||
5-Б | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | укр.мова | основи зд. | нім.мова | англ.мова | укр.мова |
2 | 08:55 – 09:40 | укр.мова | етика | нім.мова | англ.мова | укр.мова | |
3 | 09:50 – 10:35 | англ.мова | математика | історія | математика | пізн. природу | |
4 | 10:55 – 11.40 | англ.мова | математика | історія | математика | пізн. природу | |
5 | 11:50 - 12:35 | укр.літер. | укр.літ. | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз.культ. | фіз.культ. | технології | ||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фак. укр. м. | фіз.культ. | фіз.культ. | мистецтво | технології | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фак. укр. м. | |||||
5-Б | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | нім.мова | математика | укр.мова | пізн. природу | заруб.літер. |
2 | 08:55 – 09:40 | нім.мова | математика | укр.мова | пізн. природу | заруб.літер. | |
3 | 09:50 – 10:35 | укр.літер. | англ.мова | математика | математика | основи зд. | |
4 | 10:55 – 11.40 | укр.літер. | англ.мова | математика | математика | укр.мова | |
5 | 11:50 - 12:35 | етика | укр.мова | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | мистецтво | інформатика | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | мистецтво | інформатика | фіз.культ. | технології | ||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фіз.культ. | технології | ||||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фак. матем. |
5-В | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | англ.мова | історія | укр.мова | основи зд. | математика |
2 | 08:55 – 09:40 | англ.мова | історія | укр.мова | етика | математика | |
3 | 09:50 – 10:35 | математика | пізн. природу | нім.мова | математика | укр.мова | |
4 | 10:55 – 11.40 | математика | пізн. природу | нім.мова | математика | укр.мова | |
5 | 11:50 - 12:35 | укр.літер. | укр.літер. | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | технології | мистецтво | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | технології | фіз.культ. | інформатика | фак. матем. | ||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фіз.культ. | інформатика | ||||
5-В | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | укр.мова | англ.мова | зар.літер. | англ.мова | укр.мова |
2 | 08:55 – 09:40 | укр.мова | англ.мова | зар.літер. | англ.мова | укр.мова | |
3 | 09:50 – 10:35 | пізн. природу | етика | нім.мова | математика | математика | |
4 | 10:55 – 11.40 | пізн. природу | основи зд. | нім.мова | математика | математика | |
5 | 11:50 - 12:35 | укр.літ. | укр.літер. | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз.культ. | мистецтво | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | технології | фіз.культ. | фак. укр. м. | фіз.культ. | мистецтво | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | технології | фак. укр. м. | фіз.культ. | |||
5-Г | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | англ.мова | укр.літер | математика | математика | пізн. природу |
2 | 08:55 – 09:40 | основи зд. | укр.літер | математика | математика | пізн. природу | |
3 | 09:50 – 10:35 | математика | укр.мова | укр.мова | етика | зар.літер. | |
4 | 10:55 – 11.40 | математика | укр.мова | укр.мова | англ.мова | зар.літер. | |
5 | 11:50 - 12:35 | англ.мова | |||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | мистецтво | інформатика | фіз.культ. | фіз.культ. | |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | мистецтво | фак. математ. | фіз.культ. | технології | фіз.культ. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | технології | |||||
5-Г | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | англ.мова | історія | математика | укр.мова | пізн. природу |
2 | 08:55 – 09:40 | математика | історія | математика | укр.мова | пізн. природу | |
3 | 09:50 – 10:35 | математика | укр.літер | укр.мова | зар.літер. | укр.мова | |
4 | 10:55 – 11.40 | укр.літер | етика | англ.мова | основи зд. | ||
5 | 11:50 - 12:35 | англ.мова | англ.мова | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз.культ. | інформатика | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фак.укр. м. | фіз.культ. | мистецтво | технології | інформатика | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фак.укр. м. | мистецтво | технології |
6-А | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фак. укр.м. | мистецтво | пізн. природу | ||
2 | 08:55 – 09:40 | фак. укр.м. | мистецтво | інформатика | пізн. природу | ||
3 | 09:50 – 10:35 | технології | фіз.культ. | фіз.культ. | осн.здоров'я | ||
4 | 10:55 – 11.40 | технології | фіз.культ. | фіз.культ. | осн.здоров'я | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
1(6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | математика | історія | математика | укр.мова | англ.мова |
2(7) | 13:40 – 14:25 | математика | історія | математика | укр.мова | англ.мова | |
3(8) | 14:45 – 15:30 | заруб.літ. | англ.мова | укр.літ. | географія | укр.мова | |
4(9) | 15:40 – 16:25 | заруб.літ. | англ.мова | укр.літ. | географія | укр.мова | |
5(10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6(11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
6-А | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | пізн. природу | інформатика | фіз.культ. | мистецтво | етика |
2 | 08:55 – 09:40 | пізн. природу | інформатика | фіз.культ. | мистецтво | етика | |
3 | 09:50 – 10:35 | технології | фак. англ.м. | ||||
4 | 10:55 – 11.40 | технології | |||||
5 | 11:50-12:35 | ||||||
1(6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | математика | математика | укр.літ. | історія | англ.мова |
2(7) | 13:40 – 14:25 | математика | математика | укр.літ. | історія | англ.мова | |
3(8) | 14:45 – 15:30 | заруб.літ. | укр.мова | географія | укр.мова | математика | |
4(9) | 15:40 – 16:25 | англ.мова | укр.мова | географія | укр.мова | математика | |
5(10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6(11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
6-Б | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | основи зд. | мистецтво | фіз.культ. | ||
2 | 08:55 – 09:40 | інформатика | фак. англ.м. | основи зд. | мистецтво | фіз.культ. | |
3 | 09:50 – 10:35 | пізн. природу | фак. укр.м. | фіз.культ. | технології | ||
4 | 10:55 – 11.40 | пізн. природу | фак. укр.м. | фіз.культ. | технології | ||
5 | 11:50-12:35 | ||||||
1(6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | англ.мова | математика | укр.літ. | математика | укр.мова |
2(7) | 13:40 – 14:25 | англ.мова | математика | укр.літ. | математика | укр.мова | |
3(8) | 14:45 – 15:30 | історія | укр.мова | географія | англ.мова | заруб.літер. | |
4(9) | 15:40 – 16:25 | історія | укр.мова | географія | англ.мова | заруб.літер. | |
5(10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6(11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
6-Б | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | інформатика | мистецтво | пізн. природу | технології | |
2 | 08:55 – 09:40 | інформатика | мистецтво | пізн. природу | технології | ||
3 | 09:50 – 10:35 | етика | фіз.культ. | ||||
4 | 10:55 – 11.40 | етика | фіз.культ. | ||||
5 | 11:50-12:35 | ||||||
1(6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | англ.мова | географія | математика | укр.мова | історія |
2(7) | 13:40 – 14:25 | англ.мова | географія | математика | укр.мова | історія | |
3(8) | 14:45 – 15:30 | математика | заруб.літ. | укр.літ. | математика | укр.мова | |
4(9) | 15:40 – 16:25 | математика | англ.мова | укр.літ. | математика | укр.мова | |
5(10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6(11) | 17:30 – 18:15 |
6-В | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фіз.культ. | технології | мистецтво | ||
2 | 08:55 – 09:40 | фіз.культ. | інформатика | технології | мистецтво | ||
3 | 09:50 – 10:35 | пізн. природу | фіз.культ. | основи зд. | |||
4 | 10:55 – 11.40 | пізн. природу | фіз.культ. | основи зд. | |||
5 | 11:50-12:35 | ||||||
1(6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | укр.літ. | укр.мова | географія | математика | історія |
2(7) | 13:40 – 14:25 | укр.літ. | укр.мова | географія | математика | історія | |
3(8) | 14:45 – 15:30 | математика | математика | англ.мова | укр.мова | англ.мова | |
4(9) | 15:40 – 16:25 | математика | математика | зар.літер. | укр.мова | англ.мова | |
5(10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6(11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
6-В | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фак. укр.м. | інформатика | |||
2 | 08:55 – 09:40 | фак. англ.м. | фак. укр.м. | інформатика | |||
3 | 09:50 – 10:35 | мистецтво | етика | технології | фіз.культ. | пізн. природу | |
4 | 10:55 – 11.40 | мистецтво | етика | технології | фіз.культ. | пізн. природу | |
5 | 11:50-12:35 | ||||||
1(6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | зар.літ. | укр.мова | англ.мова | англ.мова | укр.мова |
2(7) | 13:40 – 14:25 | зар.літ. | укр.мова | англ.мова | англ.мова | укр.мова | |
3(8) | 14:45 – 15:30 | укр.літ. | історія | математика | географія | математика | |
4(9) | 15:40 – 16:25 | укр.літ. | історія | математика | географія | математика | |
5(10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6(11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
7-А | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | зар.літер. | фіз.культ. | труд.навч. | ||
2 | 08:55 – 09:40 | зар.літер. | фіз.культ. | труд.навч. | |||
3 | 09:50 – 10:35 | основи зд. | фак. біолог. | біологія | |||
4 | 10:55 – 11.40 | основи зд. | фак. біолог. | біологія | |||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | укр.мова | англ.мова | алгебра | геометрія | укр.літ. |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | укр.мова | англ.мова | алгебра | геометрія | укр.літ. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | нім.мова | історія Укр. | фізика | географія | укр.мова | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | нім.мова | історія Укр. | фізика | географія | укр.мова | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | хімія | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | хімія | |||||
7-А | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | мистецтво | біологія | |||
2 | 08:55 – 09:40 | мистецтво | біологія | ||||
3 | 09:50 – 10:35 | зар.літер. | фіз.культ. | фак. хімія | фіз.культ. | інформатик | |
4 | 10:55 – 11.40 | зар.літер. | фіз.культ. | фіз.культ. | інформатик | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | нім.мова | географія | геометрія | алгебра | укр.мова |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | нім.мова | географія | геометрія | алгебра | укр.мова | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | алгебра | укр.літ. | англ.мова | фізика | історія вс. | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | алгебра | укр.літ. | англ.мова | фізика | історія вс. | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | хімія | англ.мова | ||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | англ.мова |
7-Б | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фіз.культ. | фіз.культ. | труд.навч. | ||
2 | 08:55 – 09:40 | фіз.культ. | фіз.культ. | труд.навч. | |||
3 | 09:50 – 10:35 | мистецтво | біологія | заруб.літ. | фак. біолог. | ||
4 | 10:55 – 11.40 | мистецтво | біологія | заруб.літ. | фак. біолог. | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | нім.мова | фізика | геометрія | алгебра | історія Укр. |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | нім.мова | фізика | геометрія | алгебра | історія Укр. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | укр.мова | алгебра | географія | укр.літ. | хімія | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | укр.мова | алгебра | географія | укр.літ. | хімія | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | англ.мова | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | англ.мова | |||||
7-Б | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | інформатик | фіз.культ. | заруб.літ. | ||
2 | 08:55 – 09:40 | основи зд. | інформатик | фіз.культ. | заруб.літ. | ||
3 | 09:50 – 10:35 | основи зд. | біологія | фак. хімія | |||
4 | 10:55 – 11.40 | біологія | |||||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | алгебра | англ.мова | укр.мова | геометрія | історія вс. |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | алгебра | англ.мова | укр.мова | геометрія | історія вс. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фізика | укр.літ. | географія | нім.мова | укр.мова | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фізика | укр.літ. | географія | нім.мова | укр.мова | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | англ.мова | хімія | ||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | англ.мова | |||||
7-В | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | біологія | зар.літер. | фак. біолог. | фіз.культ. | |
2 | 08:55 – 09:40 | біологія | зар.літер. | фак. біолог. | фіз.культ. | ||
3 | 09:50 – 10:35 | труд.навч. | інформатик | ||||
4 | 10:55 – 11.40 | труд.навч. | інформатик | ||||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | історія Укр. | геометрія | географія | англ.мова | укр.мова |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | історія Укр. | геометрія | географія | англ.мова | укр.мова | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | алгебра | укр.мова | алгебра | укр.літер | фізика | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | алгебра | укр.мова | алгебра | укр.літер | фізика | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | геометрія | хімія | ||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
7-В | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фіз.культ | фіз.культ | основи зд. | заруб.літ. | мистецтво |
2 | 08:55 – 09:40 | фіз.культ | фіз.культ | основи зд. | заруб.літ. | мистецтво | |
3 | 09:50 – 10:35 | біологія | фак. геогр. | ||||
4 | 10:55 – 11.40 | біологія | фак. геогр. | ||||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | історія вс. | алгебра | географія | укр.мова | хімія |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | історія вс. | алгебра | географія | укр.мова | хімія | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | укр.літ. | фізика | геометрія | англ.мова | алгебра | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | укр.літ. | фізика | геометрія | англ.мова | алгебра | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | англ.мова | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | англ.мова |
7-Г | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | біологія | труд.навч. | |||
2 | 08:55 – 09:40 | біологія | труд.навч. | ||||
3 | 09:50 – 10:35 | фіз.культ. | зар.літер. | інформатик | |||
4 | 10:55 – 11.40 | фіз.культ. | зар.літер. | інформатик | |||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | алгебра | історія Укр. | укр.мова | географія | фізика |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | алгебра | історія Укр. | укр.мова | географія | фізика | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | англ.мова | геометрія | хімія | алгебра | укр.літ. | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | англ.мова | геометрія | англ.мова | алгебра | укр.літ. | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | алгебра | англ.мова | ||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
7-Г | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фак. геогр. | мистецтво | біологія | фак. біолог. | |
2 | 08:55 – 09:40 | фак. геогр. | мистецтво | біологія | фак. біолог. | ||
3 | 09:50 – 10:35 | зар.літер. | фіз.культ. | основи зд | фіз.культ. | ||
4 | 10:55 – 11.40 | зар.літер. | фіз.культ. | основи зд | фіз.культ. | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | географія | укр.мова | фізика | укр.літ. | алгебра |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | географія | укр.мова | фізика | укр.літ. | геометрія | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | хімія | алгебра | історія вс. | геометрія | англ.мова | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | хімія | алгебра | історія вс. | геометрія | англ.мова | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | укр.мова | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | укр.мова | |||||
7-Д | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фіз.культ. | біологія | фак. хімія | ||
2 | 08:55 – 09:40 | фіз.культ. | біологія | ||||
3 | 09:50 – 10:35 | інформатик | зар.літер | фіз.культ. | |||
4 | 10:55 – 11.40 | інформатик | зар.літер | фіз.культ. | |||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | алгебра | укр.мова | англ.мова | фізика | хімія |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | алгебра | укр.мова | англ.мова | фізика | хімія | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | англ.мова | нім.мова | історія Укр. | геометрія | географія | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | англ.мова | нім.мова | історія Укр. | геометрія | географія | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | укр.літ. | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | укр.літ. | |||||
7-Д | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фак. біолог. | труд.навч. | |||
2 | 08:55 – 09:40 | фак. біолог. | труд.навч. | ||||
3 | 09:50 – 10:35 | основи зд. | біологія | фіз.культ. | зар.літер | мистецтво | |
4 | 10:55 – 11.40 | основи зд. | біологія | фіз.культ. | зар.літер | мистецтво | |
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | нім.мова | алгебра | геометрія | географія | укр.мова |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | нім.мова | алгебра | геометрія | географія | укр.мова | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | історія вс. | укр.мова | хімія | алгебра | англ.мова | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | історія вс. | укр.мова | фізика | алгебра | англ.мова | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | укр.літ. | фізика | ||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | укр.літ. |
8-А | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | інформатик | ||||
2 | 08:55 – 09:40 | ||||||
3 | 09:50 – 10:35 | основи зд. | фіз.культур. | заруб.літ. | мистецтво | ||
4 | 10:55 – 11.40 | основи зд. | фіз.культур. | заруб.літ. | мистецтво | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | укр.мова | хімія | фізика | географія | біологія |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | укр.мова | хімія | фізика | географія | біологія | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | укр.літ. | історія Укр. | алгебра | геометрія | алгебра | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | укр.літ. | історія Укр. | алгебра | геометрія | алгебра | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | алгебра | англ.мова | англ.мова | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | алгебра | англ.мова | англ.мова | |||
8-А | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | заруб.літ. | фіз.культур. | фіз.культур. | ||
2 | 08:55 – 09:40 | заруб.літ. | фіз.культур. | фіз.культур. | |||
3 | 09:50 – 10:35 | фак. укр. м. | інформатик | труд.навч. | |||
4 | 10:55 – 11.40 | фак. укр. м. | інформатик | труд.навч. | |||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | фізика | біологія | хімія | алгебра | геометрія |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фізика | біологія | хімія | алгебра | геометрія | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | географія | алгебра | історія вс. | укр.мова | укр.літер | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | географія | алгебра | історія вс. | укр.мова | укр.літер | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | англ.мова | геометрія | історія Укр. | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | англ.мова | геометрія | ||||
8-Б | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | труд.навч. | ||||
2 | 08:55 – 09:40 | труд.навч. | |||||
3 | 09:50 – 10:35 | фіз.культ. | інформатик | мистецтво | заруб.літ | ||
4 | 10:55 – 11.40 | фіз.культ. | інформатик | мистецтво | заруб.літ | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | географія | англ.мова | історія Укр. | нім.мова | географія |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | географія | англ.мова | історія Укр. | нім.мова | географія | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фізика | геометрія | алгебра | укр.літ | укр.мова | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фізика | геометрія | алгебра | укр.літ | укр.мова | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | біологія | хімія | геометрія | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | біологія | хімія | ||||
8-Б | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фак. укр. м. | заруб.літ | основи зд | ||
2 | 08:55 – 09:40 | фак. укр. м. | заруб.літ | основи зд | |||
3 | 09:50 – 10:35 | фіз.культ. | фіз.культ. | інформат | |||
4 | 10:55 – 11.40 | фіз.культ. | фіз.культ. | інформат | |||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | англ.мова | хімія | алгебра | алгебра | фізика |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | англ.мова | хімія | алгебра | алгебра | фізика | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | укр.літ | геометрія | нім.мова | біологія | історія вс. | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | укр.літ | геометрія | нім.мова | біологія | історія вс. | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | історія Укр. | укр.мова | географія | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | укр.мова | географія |
8-В | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фіз.культ | фіз.культ | основи зд. | ||
2 | 08:55 – 09:40 | фіз.культ | фіз.культ | основи зд. | |||
3 | 09:50 – 10:35 | фак. укр. м. | заруб.літ | ||||
4 | 10:55 – 11.40 | фак. укр. м. | інформатика | заруб.літ | |||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | англ.мова | біологія | укр.літ | укр.мова | алгебра |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | англ.мова | біологія | укр.літ | укр.мова | алгебра | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | алгебра | алгебра | хімія | англ.мова | географія | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | алгебра | алгебра | хімія | англ.мова | географія | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | фізика | історія Укр. | геометрія | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | фізика | геометрія | ||||
8-В | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фіз.культ | труд.навч | мистецтво | інформатик | |
2 | 08:55 – 09:40 | фіз.культ | труд.навч | мистецтво | інформатик | ||
3 | 09:50 – 10:35 | заруб.літ | |||||
4 | 10:55 – 11.40 | заруб.літ | |||||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | укр.мова | історія Укр. | географія | біологія | укр.літ |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | укр.мова | історія Укр. | географія | біологія | укр.літ | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | англ.мова | хімія | геометрія | історія вс. | фізика | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | англ.мова | хімія | геометрія | історія вс. | фізика | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | геометрія | алгебра | алгебра | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | геометрія | алгебра | алгебра | |||
8-Г | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фак. укр. м. | труд.навч | інформатик | заруб.літ | |
2 | 08:55 – 09:40 | фак. укр. м. | труд.навч | інформатик | заруб.літ | ||
3 | 09:50 – 10:35 | фіз.культ | фіз.культ | ||||
4 | 10:55 – 11.40 | фіз.культ | фіз.культ | ||||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | геометрія | географія | англ.мова | алгебра | географія |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | геометрія | географія | англ.мова | алгебра | географія | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | біологія | хімія | укр.літ | фізика | іст. України | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | біологія | хімія | укр.літ | фізика | іст. України | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | нім.мова | геометрія | укр.мова | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | нім.мова | укр.мова | ||||
8-Г | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | |||||
2 | 08:55 – 09:40 | ||||||
3 | 09:50 – 10:35 | інформатика | мистецтво | фіз.культ | основи зд | заруб.літ | |
4 | 10:55 – 11.40 | інформатика | мистецтво | фіз.культ | основи зд | заруб.літ | |
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | вс. історія | геометрія | укр.літ | фізика | алгебра |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | вс. історія | геометрія | укр.літ | фізика | алгебра | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | нім.мова | географія | укр.мова | алгебра | хімія | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | нім.мова | географія | укр.мова | алгебра | хімія | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | англ.мова | іст.України | біологія | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | англ.мова | біологія |
9-А | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | біологія | географія | алгебра | фізика | укр.літ |
2 | 08:55 – 09:40 | біологія | географія | алгебра | фізика | укр.літ | |
3 | 09:50 – 10:35 | алгебра | історія вс. | укр.мова | нім.мова | хімія | |
4 | 10:55 – 11.40 | алгебра | історія вс. | укр.мова | нім.мова | хімія | |
5 | 11:50 - 12:35 | іст.України | геометрія | англ.мова | |||
6 | 12:45 - 13:30 | геометрія | англ.мова | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | заруб.літ | ||||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | інформатик | заруб.літ | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | інформатик | мистецтво | труд. навчання | фіз.культ | ||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | мистецтво | труд. навчання | фіз.культ | |||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
9-А | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | хімія | укр.літ | нім.мова | фізика | укр.мова |
2 | 08:55 – 09:40 | хімія | укр.літ | нім.мова | фізика | укр.мова | |
3 | 09:50 – 10:35 | географія | алгебра | геометрія | географія | іст.України | |
4 | 10:55 – 11.40 | географія | алгебра | геометрія | географія | іст.України | |
5 | 11:50 - 12:35 | фізика | біологія | англ.мова | |||
6 | 12:45 - 13:30 | фізика | біологія | англ.мова | |||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз.культура | фіз.культура | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фіз.культура | фіз.культура | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | інформатика | осн. здоров'я | заруб.літ | правознавство | ||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | осн. здоров'я | заруб.літ | правознавство | |||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
9-Б | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | алгебра | хімія | біологія | алгебра | фізика |
2 | 08:55 – 09:40 | алгебра | хімія | біологія | алгебра | фізика | |
3 | 09:50 – 10:35 | укр.мова | геометрія | географія | англ.мова | історія Укр. | |
4 | 10:55 – 11.40 | укр.мова | геометрія | географія | англ.мова | історія Укр. | |
5 | 11:50 - 12:35 | географія | укр.літ | нім.мова | |||
6 | 12:45 - 13:30 | географія | укр.літ | нім.мова | |||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | інформатик | фіз.культура | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | інформатик | фіз.культура | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | труд.навчання | заруб.літ | правознавство | |||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | труд.навчання | заруб.літ | правознавство | |||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
9-Б | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | географія | геометрія | історія Укр. | біологія | фізика |
2 | 08:55 – 09:40 | географія | геометрія | фізика | біологія | фізика | |
3 | 09:50 – 10:35 | нім.мова | укр.мова | фізика | алгебра | англ.мова | |
4 | 10:55 – 11.40 | нім.мова | укр.мова | історія вс. | алгебра | англ.мова | |
5 | 11:50 - 12:35 | хімія | історія вс. | укр.літ | |||
6 | 12:45 - 13:30 | хімія | укр.літ | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | |||||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фіз.культура | |||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | заруб.літ | фіз.культура | фіз.культура | інформатика | мистецтво | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | заруб.літ | фіз.культура | осн. здоров'я | мистецтво | ||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | осн. здоров'я | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 |
9-В | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | алгебра | історія Укр. | фізика | англ.мова | укр.літ |
2 | 08:55 – 09:40 | алгебра | історія Укр. | фізика | англ.мова | укр.літ | |
3 | 09:50 – 10:35 | біологія | хімія | алгебра | укр.мова | геометрія | |
4 | 10:55 – 11.40 | біологія | хімія | алгебра | укр.мова | геометрія | |
5 | 11:50 - 12:35 | геометрія | географія | фізика | |||
6 | 12:45 - 13:30 | геометрія | фізика | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз.культ | правознавство | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фіз.культ | правознавство | заруб.літ | |||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | основи здор. | заруб.літ | інформатик | |||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | основи здор. | мистецтво | інформатик | |||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | мистецтво | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
9-В | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | укр.літ | фізика | біологія | географія | історія вс. |
2 | 08:55 – 09:40 | укр.літ | фізика | біологія | географія | історія вс. | |
3 | 09:50 – 10:35 | алгебра | геометрія | алгебра | алгебра | укр. мова | |
4 | 10:55 – 11.40 | алгебра | геометрія | алгебра | алгебра | укр. мова | |
5 | 11:50 - 12:35 | англ. мова | хімія | історія Укр. | |||
6 | 12:45 - 13:30 | англ. мова | хімія | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз.культ | фіз.культура | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фіз.культ | фіз.культура | заруб.літ | |||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | труд.навч | інформатика | заруб.літ | |||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | труд.навч | інформатика | ||||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | ||||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
9-Г | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | укр.літ | укр.мова | геометрія | алгебра | історія Укр. |
2 | 08:55 – 09:40 | укр.літ | укр.мова | геометрія | алгебра | історія Укр. | |
3 | 09:50 – 10:35 | фізика | фізика | хімія | біологія | англ.мова | |
4 | 10:55 – 11.40 | фізика | фізика | хімія | біологія | англ.мова | |
5 | 11:50 - 12:35 | алгебра | географія | геометрія | |||
6 | 12:45 - 13:30 | алгебра | геометрія | ||||
1 (6) | Онайн | 12:45 – 13:30 | правознавство | ||||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | правознавство | заруб.літ | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фіз.культура | фіз.культура | заруб.літ | |||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | інформатика | фіз.культура | фіз.культура | |||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | інформатика | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
9-Г | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | алгебра | укр.мова | географія | історія вс. | алгебра |
2 | 08:55 – 09:40 | алгебра | укр.мова | географія | історія вс. | алгебра | |
3 | 09:50 – 10:35 | хімія | фізика | укр.літ | англ.мова | біологія | |
4 | 10:55 – 11.40 | хімія | фізика | укр.літ | англ.мова | біологія | |
5 | 11:50 - 12:35 | історія Укр. | геометрія | алгебра | |||
6 | 12:45 - 13:30 | геометрія | алгебра | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | заруб.літ | основи здор. | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | заруб.літ | основи здор. | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фіз.культура | |||||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фіз.культура | мистецтво | інформатика | труд.навч | ||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | мистецтво | інформатика | труд.навч | |||
6 (11) | 17:30 – 18:15 |
10-А | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | фак. матем. | фіз.культ | біологія | технології | |
2 | 08:55 – 09:40 | фак. матем. | фіз.культ | біологія | інформатик | технології | |
3 | 09:50 – 10:35 | хімія | захист Укр | фіз.культ | фак. укр. м. | ||
4 | 10:55 – 11.40 | хімія | захист Укр | фіз.культ | фак. укр. м. | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | географія | укр.літ | укр.мова | фізика | історія Укр. |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | географія | укр.літ | укр.мова | фізика | історія Укр. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | нім.мова | англ.мова | фізика | нім.мова | англ.мова | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | нім.мова | англ.мова | фізика | нім.мова | англ.мова | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | алгебра | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | алгебра | |||||
10-А | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | біологія | інформат | фак. історія | ||
2 | 08:55 – 09:40 | біологія | інформат | технології | громад. осв. | фак. історія | |
3 | 09:50 – 10:35 | захист Укр | заруб.літ | громад. осв. | фіз.культ | ||
4 | 10:55 – 11.40 | заруб.літ | хімія | фіз.культ | |||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | геометрія | укр.літ | нім.мова | вс. історія | географія |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | геометрія | укр.літ | нім.мова | вс. історія | історія Укр. | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | укр.мова | англ.мова | англ.мова | англ.мова | фізика | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | укр.мова | англ.мова | англ.мова | англ.мова | фізика | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | алгебра | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | алгебра | |||||
10-Б | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | зах. України | фак. історія | біологія | ||
2 | 08:55 – 09:40 | інформат | фак. історія | біологія | |||
3 | 09:50 – 10:35 | технології | інформат | фіз.культ | хімія | фіз.культ | |
4 | 10:55 – 11.40 | технології | фіз.культ | хімія | фіз.культ | ||
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | алгебра | геометрія | алгебра | укр.літ | алгебра |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | алгебра | геометрія | алгебра | укр.літ | алгебра | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фізика | іст. України | укр.мова | геометрія | географі | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фізика | іст. України | укр.мова | геометрія | географі | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | англ.мова | |||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | англ.мова | |||||
10-Б | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Онлайн | 08:00 – 08:45 | біологія | фіз.культ | фак.укр.м. | ||
2 | 08:55 – 09:40 | біологія | фіз.культ | фак.укр.м. | |||
3 | 09:50 – 10:35 | хімія | заруб.літ | захист Укр | гром. освіта | ||
4 | 10:55 – 11.40 | технології | інформат | заруб.літ | захист Укр | гром. освіта | |
5 | 11:50 - 12:35 | ||||||
6 | 12:45 - 13:30 | ||||||
1 (6) | Ліцей | 12:45 – 13:30 | алгебра | геометрія | алгебра | алгебра | фізика |
2 (7) | 13:40 – 14:25 | алгебра | геометрія | алгебра | алгебра | фізика | |
3 (8) | 14:45 – 15:30 | географія | англ.мова | укр.літ | укр.мова | вс. історія | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фізика | англ.мова | укр.літ | укр.мова | вс. історія | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | фізика | іст.України | ||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 |
11-А | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | історія Укр. | біологія | історія вс. | укр.мова | алгебра |
2 | 08:55 – 09:40 | історія Укр. | біологія | історія вс. | укр.мова | алгебра | |
3 | 09:50 – 10:35 | англ.мова | алгебра | фізика | геометрія | фізика | |
4 | 10:55 – 11.40 | англ.мова | алгебра | фізика | геометрія | фізика | |
5 | 11:50 - 12:35 | укр.літ | алгебра | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | укр.літ | алгебра | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | інформатика | захист Укр | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | інформатика | захист Укр | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фіз.культ | фак. англ.м. | зар.літ | фак. історія | хімія | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фіз.культ | фак. англ.м. | зар.літ | фак. історія | хімія | |
5 (10) | 16:35 – 17:20 | астрономія | мистецтво | ||||
6 (11) | 17:30 – 18:15 | ||||||
11-А | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | географія | геометрія | алгебра | геометрія | біологія |
2 | 08:55 – 09:40 | географія | геометрія | алгебра | геометрія | біологія | |
3 | 09:50 – 10:35 | укр.літ | англ.мова | історія Укр. | укр.мова | фізика | |
4 | 10:55 – 11.40 | укр.літ | англ.мова | фізика | укр.мова | фізика | |
5 | 11:50 - 12:35 | алгебра | алгебра | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | алгебра | алгебра | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | інформатик | мистецтво | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фак. укр.м. | мистецтво | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фіз.культ | фак. укр.м. | хімія | захист Укр. | фіз.культ | |
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фіз.культ | хімія | фіз.культ | |||
11-Б | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | алгебра | фізика | укр.мова | укр.літ | біологія |
2 | 08:55 – 09:40 | алгебра | фізика | укр.мова | укр.літ | біологія | |
3 | 09:50 – 10:35 | укр.мова | англ.мова | алгебра | іст. України | англ.мова | |
4 | 10:55 – 11.40 | укр.мова | англ.мова | алгебра | іст. України | англ.мова | |
5 | 11:50 - 12:35 | геометрія | фізика | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | геометрія | фізика | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | мистецтво | фіз.культ | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | мистецтво | фіз.культ | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | хімія | заруб.літ | фак. укр. м. | захист Укр | ||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | хімія | заруб.літ | фак. укр. м. | захист Укр | ||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | інформатика | |||||
11-Б | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | історія Укр. | біологія | фізика | геометрія | англ.мова |
2 | 08:55 – 09:40 | фізика | біологія | укр.мова | геометрія | англ.мова | |
3 | 09:50 – 10:35 | фізика | алгебра | укр.мова | географія | укр.мова | |
4 | 10:55 – 11.40 | англ.мова | алгебра | вс. історія | географія | укр.мова | |
5 | 11:50 - 12:35 | англ.мова | укр.літ | вс. історія | |||
6 | 12:45 - 13:30 | укр.літ | |||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | інформатика | хімія | |||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | мистецтво | фіз.культ | інформатика | хімія | ||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фак .історія | фіз.культ | фіз.культ | |||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фак .історія | фіз.культ | захист Укр | |||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | астрономія | |||||
11-В | І тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | фізика | геометрія | англ.мова | географія | історія Укр. |
2 | 08:55 – 09:40 | фізика | геометрія | англ.мова | географія | історія Укр. | |
3 | 09:50 – 10:35 | алгебра | географія | укр.мова | фізика | біологія | |
4 | 10:55 – 11.40 | алгебра | географія | укр.мова | фізика | біологія | |
5 | 11:50 - 12:35 | укр.літ | алгебра | ||||
6 | 12:45 - 13:30 | укр.літ | алгебра | ||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | фіз.культ | зах.Укр/техн | хімія | ||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | фіз.культ | зах.Укр/техн | хімія | |||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | фак. історія | фак. англ.м. | інформатик | зах.Укр/тех | ||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | фак. історія | фак. англ.м. | фіз.культ | зах.Укр/тех | ||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | фіз.культ | |||||
11-В | ІІ тиждень | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
1 | Ліцей | 08:00 – 08:45 | географія | географія | історія вс. | укр.літ | географія |
2 | 08:55 – 09:40 | географія | географія | історія вс. | укр.літ | географія | |
3 | 09:50 – 10:35 | історія Укр. | укр.мова | англ.мова | біологія | геометрія | |
4 | 10:55 – 11.40 | фізика | укр.мова | англ.мова | біологія | геометрія | |
5 | 11:50 - 12:35 | фізика | алгебра | фізика | |||
6 | 12:45 - 13:30 | алгебра | |||||
1 (6) | Онлайн | 12:45 – 13:30 | астрономія | ||||
2 (7) | 13:40 – 14:25 | заруб.літ | фак. укр. м. | ||||
3 (8) | 14:45 – 15:30 | зах.Укр/техн | інформатик | заруб.літ | фак. укр. м. | ||
4 (9) | 15:40 – 16:25 | інформатик | фіз.культ | ||||
5 (10) | 16:35 – 17:20 | зах.Укр/техн | хімія | фіз.культ | |||
6(11) | хімія |
Коментарi
Адміністратор
2015-11-10 17:24:18Розклад уроків для 1-11 класів...
Наталья
2015-11-06 11:31:58Подскажите, пожалуйста, почему на сайте выложено расписание только для 9-11 классов, а что иным знать не обязательно?...