Призери міських олімпіад

Нагорода переможців..... фото.... 2011, 2012, 2013 р....

до сторінки олімпіади та конкурси

2018-2019 н.р.

Прізвище учня Клас Місце Предмет Прізвище вчителя
1 Бурдейний Артем 11-Б 1 Біологія Костюченко О. Л.
2 Карпенко Уляна 11-В 1 Біологія Костюченко О. Л.
3 Карпенко Уляна 11-В 3 Українська мова та література Хлєбік Ю. В.
4 Єркєєва Аліна 11-А 1 Зарубіжна література Грідіна І. І.
5 Єркєєва Аліна 11-А 2 Географія Недбайло Л. О.
6 Єрмаков Юрій 11-Г 3 Географія Недбайло Л. О.
7 Добровольська Євгенія 11-Б 2 Зарубіжна література Грідіна І. І.
8 Іванов Олександр 10-А 2 Біологія Костюченко О. Л.
9 Іванов Олександр 10-А 2 Хімія Найдиш Н. С.
10 Осадча Карина 10-Б 3 Біологія Костюченко О. Л.
11 Осадча Карина 10-Б 3 Українська мова та література Гончарук Л. М.
12 Осадча Карина 10-Б 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
13 Мироненко Єкатерина 10-В 2 Українська мова та література Гончарук Л. М.
14 Опанасенко Дмитро 9-А 1 Історія Смирна А. С.
15 Бестужева Марія 9-Б 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
16 Стрига Ольга 9-А 3 Українська мова та література Хлєбік Ю. В.
17 Лагода Дар’я 9-А 3 Географія Недбайло Л. О.
18 Федосєєва Олеся 9-А 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
19 Хоменко Ярослав 9-Б 3 Хімія Найдиш Н. С.
20 Мірутенко Артем 8-Г 3 Географія Недбайло Л. О.
21 Прибиш Микола 7-А 3 Wed-дизайн Зінченко Л.А.

2017-2018 н.р.

Прізвище учня Клас Місце Предмет Прізвище вчителя
1 Бурдейний Артем 11-Б 1 Біологія Костюченко О. Л.
2 Карпенко Уляна 11-В 1 Біологія Костюченко О. Л.
3 Карпенко Уляна 11-В 3 Українська мова та література Хлєбік Ю. В.
4 Єркєєва Аліна 11-А 1 Зарубіжна література Грідіна І. І.
5 Єркєєва Аліна 11-А 2 Географія Недбайло Л. О.
6 Єрмаков Юрій 11-Г 3 Географія Недбайло Л. О.
7 Добровольська Євгенія 11-Б 2 Зарубіжна література Грідіна І. І.
8 Іванов Олександр 10-А 2 Біологія Костюченко О. Л.
9 Іванов Олександр 10-А 2 Хімія Найдиш Н. С.
10 Осадча Карина 10-Б 3 Біологія Костюченко О. Л.
11 Осадча Карина 10-Б 3 Українська мова та література Гончарук Л. М.
12 Осадча Карина 10-Б 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
13 Мироненко Єкатерина 10-В 2 Українська мова та література Гончарук Л. М.
14 Опанасенко Дмитро 9-А 1 Історія Смирна А. С.
15 Бестужева Марія 9-Б 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
16 Стрига Ольга 9-А 3 Українська мова та література Хлєбік Ю. В.
17 Лагода Дар’я 9-А 3 Географія Недбайло Л. О.
18 Федосєєва Олеся 9-А 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
19 Хоменко Ярослав 9-Б 3 Хімія Найдиш Н. С.
20 Мірутенко Артем 8-Г 3 Географія Недбайло Л. О.
21 Прибиш Микола 7-А 3 Wed-дизайн Зінченко Л.А.

2017-2018 н.р.

Прізвище учня Клас Місце Предмет Прізвище вчителя
1 Никонець Данило 11-А 1 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
2 Воронін Нікіта 11-А 3 Українська мова та література Данилейко О. Л.
3 Кустовська Дар’я 11-А 2 Екологія Скиба Ю. А. Костюченко О.Л
4 Комонов Кирило 11-А 3 Математика Федоренко Н. М.
5 Бурдейний Артем 10-Б 1 Біологія Костюченко О. Л.
6 Бурдейний Артем 10-Б 2 Хімія Найдиш Н. С.
7 Єркєєва Аліна 10-А 1 Географія Недбайло Л. О.
8 Єркєєва Аліна 10-А 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
9 Хмелік Юлія 10-А 2 Зарубіжна література Грідіна І. І.
10 Карпенко Уляна 10-В 3 Біологія Костюченко О. Л.
11 Ковальчук Мирослава 9-А 1 Англійська мова Галак С. Є.
12 Іващенко Поліна 9-А 2 Комп’ютерна графіка Зінченко Л. А.
13 Рижих Дар’я 9-А 3 Правознавство Козич Р. М.
14 Іванов Олександр 9-Г 3 Історія Козич Р. М.
15 Бестужева Марія 8-Б 1 Зарубіжна література Грідіна І. І.
16 Стрига Ольга 8-А 2 Українська мова та література Хлєбік Ю. В.
17 Опанасенко Дмитро 8-А 3 Історія Смирна А. С.

Вітаємо переможця ІІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з комп'ютерної графіки

- Іващенко Поліну ученицю 9-А класу, яка посіла 2 місце (учитель Зінченко Л.А.)


2015-2016 н.р. Міський етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Прізвище учня Клас Місце Предмет Прізвище вчителя
1 Чупрій Діана 10-А 2 Українська мова та література Данилейко О. Л.
2 Чупрій Діана 10-А 2 Історія Козич Р. М.
3 Чупрій Діана 10-А 2 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
4 Чупрій Діана 10-А 3 Географія Недбайло Л. О.
5 Чупрій Діана 10-А 3 Правознавство Козич Р. М.
6 Чупрій Діана 10-А 3 Лінгвістика Позняк Ю. М.
7 Наскальна Олександра 11-А 3 Образотворче мистецтво Петров А. І.
8 Вишковець Таїсія 11-А 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
9 Матвійчук Роман 11-Б 2 Історія Матвійчук І. А.
10 Поліщук Назар 10-А 2 Історія Козич Р. М.
11 Поліщук Назар 10-А 2 Географія Недбайло Л. О.
12 Андрущенко Єлизавета 9-В 3 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
13 Карпенко Уляна 8-Г 1 Біологія Костюченко О. Л.
14 Бурдейний Артем 8-Б 2 Хімія Найдиш Н. С.
15 Єркєєва Аліна 8-В 2 Зарубіжна література Грідіна І. І.

Кiлькiсть переглядiв: 356

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.