Призери міських олімпіад
Нагорода переможців..... фото.... 2011, 2012, 2013 р....
до сторінки олімпіади та конкурси
2019-2020 н.р.
№ | Прізвище учня | Предмет | Клас | Місце | Прізвище вчителя |
1 | Іванов Олександр | Зарубіжна література | 11-а | 2 | Ковбасенко Л. В. |
2 | Іванов Олександр | Хімія | 11-а | 2 | Найдиш Н. С. |
3 | Іванов Олександр | Біологія | 11-а | 2 | Костюченко О. Л. |
4 | Осадча Карина | Українська мова, література | 11-б | 3 | Гончарук Л. М. |
5 | Бестужева Марія | Зарубіжна література | 10-б | 1 | Грідіна І. І. |
6 | Федосєєва Леся | Зарубіжна література | 10-а | 1 | Ковбасенко Л. В. |
7 | Востріков Любомир | Історія | 9-а | 3 | Матвійчук І. А. |
8 | Прибиш Микола | Історія | 8-а | 2 | Матвійчук І. А. |
9 | Волков Володимир | Географія | 8-в | 3 | Недбайло Л. О. |
2018-2019 н.р.
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Предмет | Прізвище вчителя |
1 | Бурдейний Артем | 11-Б | 1 | Біологія | Костюченко О. Л. |
2 | Карпенко Уляна | 11-В | 1 | Біологія | Костюченко О. Л. |
3 | Карпенко Уляна | 11-В | 3 | Українська мова та література | Хлєбік Ю. В. |
4 | Єркєєва Аліна | 11-А | 1 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
5 | Єркєєва Аліна | 11-А | 2 | Географія | Недбайло Л. О. |
6 | Єрмаков Юрій | 11-Г | 3 | Географія | Недбайло Л. О. |
7 | Добровольська Євгенія | 11-Б | 2 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
8 | Іванов Олександр | 10-А | 2 | Біологія | Костюченко О. Л. |
9 | Іванов Олександр | 10-А | 2 | Хімія | Найдиш Н. С. |
10 | Осадча Карина | 10-Б | 3 | Біологія | Костюченко О. Л. |
11 | Осадча Карина | 10-Б | 3 | Українська мова та література | Гончарук Л. М. |
12 | Осадча Карина | 10-Б | 3 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
13 | Мироненко Єкатерина | 10-В | 2 | Українська мова та література | Гончарук Л. М. |
14 | Опанасенко Дмитро | 9-А | 1 | Історія | Смирна А. С. |
15 | Бестужева Марія | 9-Б | 3 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
16 | Стрига Ольга | 9-А | 3 | Українська мова та література | Хлєбік Ю. В. |
17 | Лагода Дар’я | 9-А | 3 | Географія | Недбайло Л. О. |
18 | Федосєєва Олеся | 9-А | 3 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
19 | Хоменко Ярослав | 9-Б | 3 | Хімія | Найдиш Н. С. |
20 | Мірутенко Артем | 8-Г | 3 | Географія | Недбайло Л. О. |
21 | Прибиш Микола | 7-А | 3 | Wed-дизайн | Зінченко Л.А. |
2017-2018 н.р.
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Предмет | Прізвище вчителя |
1 | Бурдейний Артем | 11-Б | 1 | Біологія | Костюченко О. Л. |
2 | Карпенко Уляна | 11-В | 1 | Біологія | Костюченко О. Л. |
3 | Карпенко Уляна | 11-В | 3 | Українська мова та література | Хлєбік Ю. В. |
4 | Єркєєва Аліна | 11-А | 1 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
5 | Єркєєва Аліна | 11-А | 2 | Географія | Недбайло Л. О. |
6 | Єрмаков Юрій | 11-Г | 3 | Географія | Недбайло Л. О. |
7 | Добровольська Євгенія | 11-Б | 2 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
8 | Іванов Олександр | 10-А | 2 | Біологія | Костюченко О. Л. |
9 | Іванов Олександр | 10-А | 2 | Хімія | Найдиш Н. С. |
10 | Осадча Карина | 10-Б | 3 | Біологія | Костюченко О. Л. |
11 | Осадча Карина | 10-Б | 3 | Українська мова та література | Гончарук Л. М. |
12 | Осадча Карина | 10-Б | 3 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
13 | Мироненко Єкатерина | 10-В | 2 | Українська мова та література | Гончарук Л. М. |
14 | Опанасенко Дмитро | 9-А | 1 | Історія | Смирна А. С. |
15 | Бестужева Марія | 9-Б | 3 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
16 | Стрига Ольга | 9-А | 3 | Українська мова та література | Хлєбік Ю. В. |
17 | Лагода Дар’я | 9-А | 3 | Географія | Недбайло Л. О. |
18 | Федосєєва Олеся | 9-А | 3 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
19 | Хоменко Ярослав | 9-Б | 3 | Хімія | Найдиш Н. С. |
20 | Мірутенко Артем | 8-Г | 3 | Географія | Недбайло Л. О. |
21 | Прибиш Микола | 7-А | 3 | Wed-дизайн | Зінченко Л.А. |
2017-2018 н.р.
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Предмет | Прізвище вчителя |
1 | Никонець Данило | 11-А | 1 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
2 | Воронін Нікіта | 11-А | 3 | Українська мова та література | Данилейко О. Л. |
3 | Кустовська Дар’я | 11-А | 2 | Екологія | Скиба Ю. А. Костюченко О.Л |
4 | Комонов Кирило | 11-А | 3 | Математика | Федоренко Н. М. |
5 | Бурдейний Артем | 10-Б | 1 | Біологія | Костюченко О. Л. |
6 | Бурдейний Артем | 10-Б | 2 | Хімія | Найдиш Н. С. |
7 | Єркєєва Аліна | 10-А | 1 | Географія | Недбайло Л. О. |
8 | Єркєєва Аліна | 10-А | 3 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
9 | Хмелік Юлія | 10-А | 2 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
10 | Карпенко Уляна | 10-В | 3 | Біологія | Костюченко О. Л. |
11 | Ковальчук Мирослава | 9-А | 1 | Англійська мова | Галак С. Є. |
12 | Іващенко Поліна | 9-А | 2 | Комп’ютерна графіка | Зінченко Л. А. |
13 | Рижих Дар’я | 9-А | 3 | Правознавство | Козич Р. М. |
14 | Іванов Олександр | 9-Г | 3 | Історія | Козич Р. М. |
15 | Бестужева Марія | 8-Б | 1 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
16 | Стрига Ольга | 8-А | 2 | Українська мова та література | Хлєбік Ю. В. |
17 | Опанасенко Дмитро | 8-А | 3 | Історія | Смирна А. С. |
Вітаємо переможця ІІІ етапу (міського) Всеукраїнської олімпіади з комп'ютерної графіки
- Іващенко Поліну ученицю 9-А класу, яка посіла 2 місце (учитель Зінченко Л.А.)
2015-2016 н.р. Міський етап Всеукраїнських предметних олімпіад
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Предмет | Прізвище вчителя |
1 | Чупрій Діана | 10-А | 2 | Українська мова та література | Данилейко О. Л. |
2 | Чупрій Діана | 10-А | 2 | Історія | Козич Р. М. |
3 | Чупрій Діана | 10-А | 2 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
4 | Чупрій Діана | 10-А | 3 | Географія | Недбайло Л. О. |
5 | Чупрій Діана | 10-А | 3 | Правознавство | Козич Р. М. |
6 | Чупрій Діана | 10-А | 3 | Лінгвістика | Позняк Ю. М. |
7 | Наскальна Олександра | 11-А | 3 | Образотворче мистецтво | Петров А. І. |
8 | Вишковець Таїсія | 11-А | 3 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
9 | Матвійчук Роман | 11-Б | 2 | Історія | Матвійчук І. А. |
10 | Поліщук Назар | 10-А | 2 | Історія | Козич Р. М. |
11 | Поліщук Назар | 10-А | 2 | Географія | Недбайло Л. О. |
12 | Андрущенко Єлизавета | 9-В | 3 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
13 | Карпенко Уляна | 8-Г | 1 | Біологія | Костюченко О. Л. |
14 | Бурдейний Артем | 8-Б | 2 | Хімія | Найдиш Н. С. |
15 | Єркєєва Аліна | 8-В | 2 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
Кiлькiсть переглядiв: 992
Коментарi