Переможці міського конкурсу робіт МАН

до сторінки олімпіади та конкурси

2015-2016 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН


Прізвище учня Клас Місце Секція Пед. керівник
1 Каширіна Ольга 11-А 3 Геометрія Зінькова Л. В.
2 Керімов Хікмет 11-А 3 Алгебра і початки аналізу Зінькова Л. В.
3 Новіков Олексій 10-А 3 Прикладна математика Зінькова Л. В.
4 Новіков Олексій 10-А 3 Безпека інформац. систем
5 Чупрій Діана 10-А 2 Всесвітня історія Козич Р. М.
6 Чупрій Діана 10-А 2 Правознавство Козич Р. М.
7 Чупрій Діана 10-А 3 Геологія, геохімія Недбайло Л. О.
8 Брюшко Наталія 10-А 3 Географія і ландшафтознавство Недбайло Л. О.
9 Григоренко Олена 10-В 3 Зарубіжна література Грідіна І. І.
10 Крічка Анна 10-В 3 Релігієзнавство Гінетова Т. Л.
11 Воронін Нікіта 9-В 1 Зарубіжна література Ковбасенко Л. В.
12 Воронін Нікіта 9-В 2 Валеологія Кучеренко Н. О.
13 Семененко Аліна 9-В 2 Біохімія Кучеренко Н. О.
14 Андрущенко Єлизавета 9-В 3 Історія України Матвійчук І. А.
15 Андрущенко Єлизавета 9-В 3 Мистецтвознавство Ковбасенко Л. В.
16 Гриців Богдана 9-В 3 Мистецтвознавство Ковбасенко Л. В.
17 Пальчик Каріна 9-А 3 Медицина Костюченко О.Л.
18 Асса Анна 9-А 3 Загальна біологія Костюченко О.Л.

2014-2015 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН

ПІБ учня Місце Предмет Клас
1. Зінченко Сергій ІІІ Інформатика 11Б
2. Чупрій Діана ІІІ Географія
3. Брюшко Наталія ІІІ Географія
4. Недбайло Мар’яна ІІІ Географія 10Б
5. Тодорович Олена ІІ Географія 11А
6. Новіков Олексій ІІІ Математика
7. Каширіна Ольга ІІІ Математика 10А
8. Керімов Хікмет ІІІ Математика 10А
9. Тодорович Олена ІІІ Математика 11А
10. Турик Анастасія ІІ Математика 11А
11. Корнєва Олександра ІІІ Математика 11Б
12. Матвійчук Роман ІІ Історія 10Б
13. Чернишов Дмитро ІІІ Історія 10Б
14. Скоробогач Оксана ІІ Історія 11Б
15. Цапок Адріана ІІІ Історія 11Б
16. Чупрій Діана ІІІ Історія
17. Корнєва Олександра ІІ Світова література 11Б
18. Скоробогач Оксана ІІІ Українська література 11Б
19. Цапок Адріана ІІІ Українська література 11Б
20. Корнєва Олександра ІІІ Українська література 11Б
21. Ковбасенко Анна ІІІ Українська література
22. Чупрій Діана ІІ Правознавство
23. Корнєва Олександра ІІ Екологія 11Б
24. Григоренко Олена ІІІ Екологія
25. Ліпко Дмитро ІІІ Фізика 11А
26. Зінченко Сергій ІІ Фізика 11Б
27. Корнєва Олександра ІІІ Фізика 11Б

2013-2014 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН
1.Недбайло Мар'яна9ГеографіяІІІ
2.Буханенко Андрій11МатематикаІІІ
3.Фоміних Олена 11МатематикаІІІ
4.Турик А.10МатематикаІІІ
5.Бабіч Марія11МатематикаІІ
6.Тодорович Олена10МатематикаІІІ
7.Бугайова Д.11ФізикаІІІ
8.Цапок Адріана10ІсторіяІІІ
9.Совінський Микита11ІсторіяІІ
10.Снігірьова Є.11ІсторіяІІІ
11.Фоміних Олена11ІсторіяІІІ
12.Скоробогач О.10ІсторіяІІІ
13.Бабіч Марія11ІсторіяІІ
14.Олійник Д.11Укр.мова та літ.ІІ
15.Снігірьова Є.11Укр.мова та літ.ІІІ
16.Гуменюк Х.10Укр.мова та літ.ІІІ
17.Цапок Адріана10Укр.мова та літ.ІІІ
18.Ярош О.11Укр.мова та літІІІ
19.Митрофанов А.9БіологіяІІІ
20.Турик А.10БіологіяІІІ
21.Булах Ірина11БіологіяІІІ
22.Корнєва Олександра10БіологіяІІІ
23.Булах Ірина11ХіміяІІ
24.Федоренко Марія11ЕкологіяІІ
25.Лаговська Юлія10ЕкологіяІІ

2012-2013 н.р.

Нагорода Президії Національної академії наук України 2013...

Нагорода переможців.....фото 2011, 2012, 2013 р....

Прізвище учня Клас Секція Місце Педагогічний керівник
1. Мельниченко Анастасія 11-А Всесвітня історія 2 Швець Т. П.
2. Мельниченко Анастасія 11-А Географія 2 Недбайло Л. О.
3. Мельниченко Анастасія 11-А Мистецтвознавство 3 Ковбасенко Л. В.
4. Козлова Дар’я 11-А Всесвітня історія 1 Швець Т. П.
5. Козлова Дар’я 11-А Мистецтвознавство 3 Ковбасенко Л. В.
6. Чернуха Анастасія 11-А Історія України 3 Швець Т. П.
7. Чернуха Анастасія 11-А Мистецтвознавство 3 Ковбасенко Л. В.
8. Шиленко Ганна 11-В Мистецтвознавство 2 Грідіна І. І.
9. Темненко Надія 11-В Всесвітня історія 3 Швець Т. П.
10. Покідько Вікторія 11-Г Географія 3 Недбайло Л. О.
11. Бабіч Тарас 11-Г Прикладна математика 3 Федоренко Н. М.
12. Бабіч Марія 10-А Прикладна математика 2 Цесаренко О. Ю.
13. Бабіч Марія 10-А Українська мова 2 Гончарук Л. М.
14. Бабіч Марія 10-А Історія України 2 Матвійчук І. А.
15. Бабіч Марія 10-А Медицина 2 Кучеренко Н. О.
16. Снігірьова Єлизавета 10-Б Екологія 2 Костюченко О.Л.
17. Снігірьова Єлизавета 10-Б Світова література 3 Ковбасенко Л. В.
18. Снігірьова Єлизавета 10-Б Всесвітня історія 3 Матвійчук І. А.
19. Фоміних Олена 10-А Всесвітня історія 3 Матвійчук І. А.
20. Фоміних Олена 10-А Геометрія 3 Цесаренко О. Ю.
21. Булах Ірина 10-В Хімія 2 Найдиш Н. С.
22. Гуменний Костянтин 10-В Англійська мова 2 Нечипоренко С. О.
23. Ярош Олександра 10-А Українська мова 3 Данилейко О. Л.
24. Мельник Ірина 10-А Валеологія 3 Кучеренко Н. О.
25. Совінський Микита 10-А Всесвітня історія 3 Матвійчук І. А.
26. Буханенко Андрій 10-А Алгебра 3 Зінькова Л. В.
27. Саввакін Володимир 10-А Алгебра 3 Зінькова Л. В.
28. Шимон Дар’я 10-Б Екологія 3 Костюченко О.Л.
29. Кочергіна Світлана 10-Б Медицина 3 Костюченко О. Л.
30. Книша Олена 10-Б Медицина 3 Костюченко О. Л.
31. Вітрук Глорія 10-В Світова література 3 Грідіна І. І.
32. Цапок Адріана 9-В Мистецтвознавство 1 Ковбасенко Л. В.
33. Цапок Адріана 9-В Екологія 1 Кучеренко Н. О.
34. Пивоварчук Олександра 9-А Медицина 2 Кучеренко Н. О.
35. Сюх Артем 9-А Медицина 2 Кучеренко Н. О.
36. Лаговська Юлія 9-Г Українська література 2 Лаговська С. В.
37. Гладка Анастасія 9-Г Фольклористика 3 Захарченко В. П.
38. Тодорович Олена 9-А Географія 3 Недбайло Л. О.
39. Колесник Дар’я 9-А Екологія 3 Кучеренко Н. О.

2011-2012 н.р.

Додаток 1

до наказу Головного управління

освіти і науки

виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“ 05 ” березня 2012 р. №70

За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:

9 клас

ПЕРШЕ МІСЦЕ

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ

1. БАБІЧ Марія Павлівна - учениця ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ДРУГЕ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

2. БАБІЧ Марія Павлівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

3. СОВІНСЬКИЙ Микита Віталійович - учень ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

4

ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІОЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ

4. ГУМЕННИЙ Костянтин Юрійович - учень ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІV. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

5. ОЛІЙНИК Діна Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

6. СНІГІРЬОВА Єлизавета Василівна - учениця ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, дійсний член МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ

7. МЕЛЬНИК Ірина Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

8. ЛЕВОЧКА Катерина Максимівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

9. КІРУСЕНКО Марія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

10. ФЕДОРЕНКО Марія Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІV. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

11. ЖУБЕР Єлизавета Русланівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

12. ГУМЕННИЙ Костянтин Юрійович - учень ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

13. ЖУБЕР Єлизавета Русланівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ

14. БУХАНЕНКО Андрій Олександрович - учень ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ

15. БАБІЧ Марія Павлівна - учениця ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ(ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)

16. ШИМОН Дар`я Миколаївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, дійсний член МАН

ЛІСОЗНАВСТВО ТА АГРОНОМІЯ, ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

17. БОНДАРЧУК Валентин Миколайович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, дійсний член МАН

Заступник начальника Л. Нестеренко

Додаток 2

до наказу Головного управління

освіти і науки

виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“_____” ____________ 2012 №____

За результатами ІІ ( міського ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:

10 клас

ПЕРШЕ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

18. ЧЕРНУХА Анастасія Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

10 клас

ДРУГЕ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

19. КОЗЛОВА Дар`я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

20. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

21. ЧЕРНУХА Анастасія Олександрівна – учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

22. МЕЛЬНИЧЕНКО Анастасія Сергіївна – учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

10 клас

ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

23. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ГЕОЛОГІЇ

24. ЮРЧЕНКО Захар Олегович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

25. МЕЛЬНИЧЕНКО Анастасія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

26. КОЗЛОВА Дар`я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІV. ВІДДІЛЕННЯ КОМП`ЮТЕРНИХ НАУК

ворон

СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ

27. БАБІЧ Тарас Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

28. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна – учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

29. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

СЕКЦІЯ ГЕОМЕТРІЇ

30. ЮРЧЕНКО Захар Олегович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ

31. БАБІЧ Тарас Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ ТА БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ

32. КОЧЕРГАН Влада Ярославівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

Заступник начальника Л.Нестеренко

Додаток 3

до наказу Головного управління

освіти і науки

виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“_____” ____________ 2012 р. №____

За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:

11 клас

ПЕРШЕ МІСЦЕ

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ ФОЛЬКЛОРИСТИКИ

33. ГОРІНА Марія Євгенівна - учениця ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, дійсний член МАН

11 клас

ДРУГЕ МІСЦЕ

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

34. СЄНІЧКІНА Юлія Олексіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, дійсний член МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

СЕКЦІЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ФІЗИКИ

35. ЧЕБОТАРСЬКИЙ Дмитро Олександрович - учень ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, дійсний член МАН

11 клас

ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

36. МАТВІЙЧУК Мар’яна Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

37. МАРАНОВ Андрій Олександрович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, дійсний член МАН

ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІОЗНАВСТВА

38. ГОЛУБІЦЬКА Валентина Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, дійсний член МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

39. КОНОВАЛЬЧУК Анастасія Григорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, дійсний член МАН

VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ

40. ЗАМІШАЙЛО Владислав Геннадійович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ

41. ВОЗНЕНКО Анна Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ

42. МАРАНОВ Андрій Олександрович - учень ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, дійсний член МАН

VІІІ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ

СЕКЦІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ДУМКИ

43. ЗАМІШАЙЛО Владислав Геннадійович - учень ліцею «ЕКО» № 198

Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

Х. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ЛІСОЗНАВСТВА ТА АГРОНОМІЇ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

44. ГОЛУБІЦЬКА Валентина Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» №198

Святошинського району, дійсний член МАН

Заступник начальника Л. Нестеренко

______________________________________________

2010-2011 н.р.

Додаток 1

до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“ 14 ” березня 2011 № 71

За результатами ІІ ( міського ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт

учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді (Київського територіального відділення МАН України) та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:

9 клас

ДРУГЕ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

1. СТРАВА Таїсія Владиславівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

2. КОЗЛОВА Дар’я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

3. ЯРЕМЧУК Поліна Олегівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

Х. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ЛІСОЗНАВСТВА ТА АГРОНОМІЇ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

4. ПОЛІЩУК Андрій Володимирович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ГЕОЛОГІЇ

5. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

6. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ

7. СТЕПАНЕНКО Ярослав Романович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

8. НЕСТЕРУК Поліна Юріївна - учениця ліцею “ЕКО” № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ ТА БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ

9. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

10. ПЛАШЕНКО Сергій Сергійович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)

11. ДЮКАРЄВА Дарина Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ РОСЛИННОГО СВІТУ (БОТАНІКА)

12. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


Додаток 2

до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“ 14 ” березня 2011 р. № 71

За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:

10 клас

ПЕРШЕ МІСЦЕ

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ

13. ГОРІНА Марія Євгенівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


ДРУГЕ МІСЦЕ

VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ

14. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА

15. ГОЛУБІЦЬКА Валентина - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

16. МАТВІЙЧУК Мар’яна Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ ХІМІЇ

17. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ГІДРОЕКОЛОГІЇ

18. КОНОВАЛЬЧУК Анастасія Григорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

СЕКЦІЯ ЖУРНАЛІСТИКИ

19. МАТВЄЄВА Діана - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН


Додаток 3

до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“ 14 ” березня 2011 р. № 71

За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-

членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій

конкурсу переможцями визначаються:

11 клас

ПЕРШЕ МІСЦЕ

ІV. ВІДДІЛЕННЯ КОМП`ЮТЕРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ

20. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН


ДРУГЕ МІСЦЕ

ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА

21. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

VІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

СЕКЦІЯ БІОФІЗИКИ

22. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ

23. СЕРБІНА Марія - учениця ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ ПСИХОЛОГІЇ

24. ТКАЧУК Євгенія Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН


ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

25. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

26. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

27. БРАГАР Євгеній Вадимович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯУКРАЇНСЬКОЇМОВИ

28. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯВАЛЕОЛОГІЇ

29. СЕРБІНА Марія Василівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯЕКОЛОГІЇТААГРАРНИХНАУК

СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)

30. КОРШУК Валентина Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

СЕКЦІЯ ГЕОМЕТРІЇ

31. БЕЗПАЛА Галина Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ

32. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

2010-2011 н.р.

Додаток 1

до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“ 14 ” березня 2011 № 71

За результатами ІІ ( міського ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт

учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді (Київського територіального відділення МАН України) та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:

9 клас

ДРУГЕ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

1. СТРАВА Таїсія Владиславівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

2. КОЗЛОВА Дар’я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

3. ЯРЕМЧУК Поліна Олегівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

Х. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ЛІСОЗНАВСТВА ТА АГРОНОМІЇ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

4. ПОЛІЩУК Андрій Володимирович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ГЕОЛОГІЇ

5. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

6. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ

7. СТЕПАНЕНКО Ярослав Романович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

8. НЕСТЕРУК Поліна Юріївна - учениця ліцею “ЕКО” № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ ТА БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ

9. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

10. ПЛАШЕНКО Сергій Сергійович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)

11. ДЮКАРЄВА Дарина Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ РОСЛИННОГО СВІТУ (БОТАНІКА)

12. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


Додаток 2

до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“ 14 ” березня 2011 р. № 71

За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:

10 клас

ПЕРШЕ МІСЦЕ

V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ

13. ГОРІНА Марія Євгенівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


ДРУГЕ МІСЦЕ

VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ

14. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА

15. ГОЛУБІЦЬКА Валентина - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН


ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

16. МАТВІЙЧУК Мар’яна Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ ХІМІЇ

17. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ГІДРОЕКОЛОГІЇ

18. КОНОВАЛЬЧУК Анастасія Григорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

СЕКЦІЯ ЖУРНАЛІСТИКИ

19. МАТВЄЄВА Діана - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН


Додаток 3

до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

“ 14 ” березня 2011 р. № 71

За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-

членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій

конкурсу переможцями визначаються:

11 клас

ПЕРШЕ МІСЦЕ

ІV. ВІДДІЛЕННЯ КОМП`ЮТЕРНИХ НАУК

СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ

20. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН


ДРУГЕ МІСЦЕ

ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА

21. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

VІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

СЕКЦІЯ БІОФІЗИКИ

22. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ

23. СЕРБІНА Марія - учениця ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯ ПСИХОЛОГІЇ

24. ТКАЧУК Євгенія Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН


ТРЕТЄ МІСЦЕ

І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ

СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

25. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

26. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

27. БРАГАР Євгеній Вадимович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯУКРАЇНСЬКОЇМОВИ

28. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

СЕКЦІЯВАЛЕОЛОГІЇ

29. СЕРБІНА Марія Василівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

ІХ. ВІДДІЛЕННЯЕКОЛОГІЇТААГРАРНИХНАУК

СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)

30. КОРШУК Валентина Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

V. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

СЕКЦІЯ ГЕОМЕТРІЇ

31. БЕЗПАЛА Галина Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН

СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ

32. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН

Кiлькiсть переглядiв: 1315

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 31 Травня 2017

Цей сайт безкоштовний!