2014-2015 н.р.

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

6 КЛАС

1 Пташник Вероніка Ліцей «Еко» № 198 6 ІІІ Зозульова В.В.

8 КЛАС

2 Гриців Богдана Олегівна Ліцей «Еко» № 198 8 ІІ Мороз Л.Й., Гладченко Н.М.

9 КЛАС

3 Поліщук Назар Романович Ліцей «Еко» № 198 9 ІІІ Мороз Л.Й.

10 КЛАС

4Каширіна Ольга ЮріївнаЛіцей «Еко» № 19810ІДанилейко О.Л.

2013-2014 н.р.

Всеукраїнський бізнес-турнір

Навчально-тренінговим центром Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з 11 лютого до 15 березня проходив Всеукраїнський дистанційний навчальний бізнес-турнір для школярів на основі бізнес-симуляції ViAL+ "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ"!

Відбірковий етап та дистанційний етап відбувалися в он-лайн режимі на сайті http://kint.com.ua

а 15 березня 2014 відбулась зустріч фіналістів Всеукраїнського дистанційного навчального бізнес-турніру "Стратегія фірми" де вони закінчили конкурентну боротьбу в очному форматі в приміщенні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

В цілому, зареєстровано було 126 учасників, у фінал вийшло 15.

Участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми" від ліцею №198 "Еко"

Вітаємо учня 11-А класу Богдана Підгорного,

який став фіналістом Всеукраїнського бізнес-турніру серед учнів навчальних закладів України, що проводився в онлайн режимі наоснові комп’ютерної бізнес-симуляції ViAL+ "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ".

В кінцевому підсумку Богдан Підгорний посів шосте місце серед 15-ти фіналістів серед 126 учасників та отримав відповідний сертифікат.

/Files/images/vseukranskiy_konkurs/Пидгорний 2014_1.jpg

Вчитель інформатики Ляпіна Ірина Юріївна