Шкільні конкурси робіт МАН

2014-2015 н.р.

15 грудня в ліцеї «ЕКО» №198 відбувся шкільний етап конкурсів-захистів учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Учні 8-11-х класів працювали в таких секціях Наукового товариства ліцею:

- українська філологія, мистецтвознавство; - світова література; - суспільні науки; - математика; - фізика, технічні науки; - хімія; - біологія, екологія; - географія, економіка; - іноземні мови; - технології програмування; - мультимедійні системи та навчальні програми; - Інтернет технології та Web-дизайн.

Журі конкурсів-захистів, у яких працювали досвідчені педагоги ліцею, заслухали 160 учнівських робіт. Найкращі роботи з усіх секцій рекомендовано на районний етап конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт.

/Files/images/man/shklniy_konkurs/DSC_2603_1.jpg /Files/images/man/shklniy_konkurs/DSC_2604_1.jpg
/Files/images/man/shklniy_konkurs/DSC_2606_1.jpg /Files/images/man/shklniy_konkurs/DSC_2598_1.jpg
/Files/images/man/shklniy_konkurs/DSC_2601_1.jpg /Files/images/man/shklniy_konkurs/DSC_2604_1.jpg