Переможці районного конкурсу робіт МАН


Відділення фізики та астрономії

2014-2015 н.р.

Секція: БІОФІЗИКА

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
1. Рогань Володимир Олегович 8 СШ №198 Акомодація та бінокулярний зір ІІІ Матушевич Олена Валентинівна
2. Хорольський Андрій Миколайович 8 СШ №198 Ультразвук та його використання ІІІ Матушевич Олена Валентинівна
3. Ладигіна Маріна Сергіївна 9 СШ №198 Ілюзія зорового сприйняття ІІІ Жмайло Олександр Васильович
4. Коломієць Феодосія Дмитрівна 9 СШ №198 Вплив музики на організм людини з точки зору фізики ІІІ Жмайло Олександр Васильович

Секція: ТЕОРЕТИЧНА ФІЗИКА

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
5. Воронін Нікіта Ілліч 8 СШ №198 Вічний двигун ІІ Матушевич Олена Валентинівна
6. Хмельниницький Денис Сергійович 11 СШ №198 Дослідження поведінки заряджених частинок в електричному полі І Жмайло Олександр Васильович

Секція: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ФІЗИКА

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
7. Семененко Олена Євгенівна 8 СШ №198 Колір та світло у фізиці та у житті людини ІІ Матушевич Олена Валентинівна
8. Корнєва Олександра Миколаївна 11 СШ №198 Люмінесцентний аналіз води природного походження ІІ Жмайло Олександр Васильович

Секція: АЕРОФІЗИКА ТА КОСМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
9. Філін Олексій Сергійович 8 СШ №198 Вони були першими ІІІ Матушевич Олена Валентинівна

Секція: астрономія та астрофізика

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
10. Гриців Богдана Олегівна 8 СШ №198 Календарі ІІІ Матушевич Олена Валентинівна
11. Гуменюк Христина Михайлівна 11 СШ №198 Роль чорних дій у розвитку Всесвіту ІІ Жмайло Олександр Васильович

2013-2014 н.р.

№ з/п ПІБ учня Навчальний заклад Клас Секція Назва роботи Науковий керівник Педагогічний керівник Місце на І етапі Членство в МАН (слухач, кандидат, дійсний член МАН)
Відділення фізики і астрономії
1. Хмельницький Денис Сергійович 198 Еко 10 Теоретична фізика Комп’ютерне моделювання Жмайло О.В. І Слухач МАН
2. Роспутний Богдан Сергійович 198 Еко 11 Теоретична фізика Міфи та реальність квантової фізики Жмайло О.В. ІІІ Дійсний член МАН
3. Квіта Олександр Геннадійович 198 Еко 8 Теоретична фізика Акомодація та безпека руху Матушевич О.В. ІІ Слухач МАН
4. Поліщук Назар Романович 198 Еко 8 Теоретична фізика Еволюція лампочки Матушевич О.В. ІІ Слухач МАН
5. Литвинова Лідія Олексіївна 198 Еко 9 Експериментальна фізика Магнетизм. Дослід і теорія Жмайло О.В. ІІІ Слухач МАН
6. Бугайова Дар’я Олексіївна 198 Еко 11 Експериментальна фізика Феромагнітні нанокомпозити на основі наночастинок Жмайло О.В. ІІ Дійсний член МАН
7. Кононенко Дмитро Олегович 198 Еко 10 Експериментальна фізика Використання границь функцій у фізичних задачах Жмайло О.В. І Дійсний член МАН
8. Скоробогач Оксана Богданівна 198 Еко 10 Біофізика Дослідження впливу магнітної води Жмайло О.В. ІІІ Слухач МАН
9. Загорна Анастасія Богданівна 198 Еко 8 Біофізика Властивості магнітної води Матушевич О.В. ІІ Слухач МАН
10. Юрчаков Євгеній Дмитрович 198 11 Астрономія та астрофізика Філадельфійський експеримент на загальні відомості Жмайло О.В. ІІІ Кандидат у члени МАН
11. Литвиненко Марія Ігорівна 198 10 Астрономія та астрофізика Закони Кеплера та розв’язування задач за допомогою виведених формул Жмайло О.В. І Дійсний член МАН
12. Чухрай Лідія Іванівна 198 10 Астрономія та астрофізика Таємниці порожнечі Жмайло О.В ІІ Кандидат у члени МАН
13. Чорнилов Дмитро Євгенович 198 9 Астрономія та астрофізика Темний бік Всесвіту Жмайло О.В. ІІІ Слухач МАН

Відділення фізики та астрономії 2012-2013 н.р.

127. Распутний Богдан Сергійович СШ №198 10 астрономія і астрофізика Всесвіт та зоряні системи Жмайло Олександр Васильович III кандидат у члени МАН
128. Мурашова Марина Вікторівна Ліцей ЕКО №198 11 теоретична фізика Чи завжди ми бачимо те, що бачимо Жмайло О.В. I кандидат у члени МАН
129. Корнєва Олександр Миколайович Ліцей ЕКО №198 9 теоретична фізика Блискавка в природі Жмайло О.В. I Слухач МАН
130. Тимочко Арсен Тарасович Ліцей ЕКО №198 11 біофізика Проблеми енергозбереження та впливу на екологічний стан навколишнього середовища. Способи вирішення цих проблем Жмайло О.В. II Слухач МАН
131. Скоробогач Оксана Богданівна Ліцей ЕКО №198 9 біофізика Дослідження властивості магнітної води Жмайло О.В II кандидат у члени МАН
132. Ільченко Катерина Іванівна Ліцей ЕКО №198 11 біофізика Застосування неїонизуючого випромінювання в медицині Пархоменко П.Ф. II Дійсний член МАН
133. Булах Ірина Сергіївна Ліцей ЕКО №198 10 аерофізика та космічні дослідження Етапи розвитку космонавтики України Жмайло О.В. I Слухач МАН
134. Чижик Олексій Станіславович Ліцей «Еко» №198 8 аерофізика та космічні дослідження Зоопарк на орбіті Матушевич Олена Валентинівна I
135. Бабіч Марія Павлівна Ліцей ЕКО №198 10 Експери-ментальна фізика Метод отримання графену, та способи його застосування Жмайло О.В. I Дійсний член МАН
Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.