Переможці районного конкурсу робіт МАН

Відділення технічних наук

2014-2015 н.р.

Секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
1. Никонець Данило Романович 8 СШ №198 Комплексний підхід до енергозбереження на будівництві ІІІ Маначинська Оксана Петрівна
2. Загорна Анастасія Сергіївна 9 СШ №198 Енергозбереження в Україні ІІ Жмайло Олександр Васильович

Секція: Інформаційно-комунікаційні системи та технології

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
3. Грегуль Костянтин Володимирович 8 СШ №198 Фотоапарат як оптичний інструмент відображення навколишнього світу І Матушевич Олена Валентинівна
4. Зінченко Сергій Анатолійович 11 СШ №198 Досліждення явищ резонансу на основі графіків електричних коливань ІІ Жмайло Олександр Васильович

Секція: науково-технічна творчість та винахідництво

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
5. Ліпко Дмитро Олегович 11 СШ №198 Автоматична система для дозованого зрошування домашніх рослин І Жмайло Олександр Васильович

Секція: Електроніка та приладобудування

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
6. Андрущенко Єлизавета 8 СШ №198 Від Едісона до сьогодення ІІ Матушевич Олена Валентинівна
7. Ліпко Дмитро Олегович 11 СШ №198 Автоматична станція для дозованого зрощення домашніх рослин з урахуванням кліматичних умов І Жмайло Олександр Васильович

Секція: Матеріалознавство

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
8. Тенекіна Даяна Андріївна 9 СШ №198 Дослідження поверхнево-активних речовин І Жмайло Олександр Васильович
9. Скоробагач Оксана Богданівна 11 СШ №198 Методи очистки водоймищ за допомогою технології оберненого осмосу І Жмайло Олександр Васильович

Секція: Машинобудування та робототехніка

ПІБ учня Клас Школа Назва роботи м і с ц е Керівник
10. Мельниченко Марія Владиславівна 8 СШ №198 Обертальний рух на службі людини ІІ Матушевич Олена Валентинівна

2013-2014 н.р.

№ з/п ПІБ учня Навчальний заклад Клас Секція Назва роботи Науковий керівник Педагогічний керівник Місце на І етапі Членство в МАН (слухач, кандидат, дійсний член МАН)
1. Литвиненко Микола Олександрович 198 11 Екологічно без-печні технології та ресурсозбе-реження Екологічні проблеми, пов'язані з роботою автотранспорту в Києві Жмайло О.В. І Дійсний член МАН
2. Артемук Дмитро Владиславович 198 8 Екологічно без-печні технології та ресурсозбе-реження Комплексний підхід до енергозбереження в буд. Матушевич О.В І Слухач МАН
3. Чупрій Діана Юріївна Еко 8 Авіа- та ракетобудування Обертальний рух на службі у людини Матушевич О.В ІІ Слухач МАН
4. Зінченко Сергій Анатолійович 198 10 Інформаційно комунікаційні системи Аналіз величин коливального руху на основі графіку Жмайло О.В. Жмайло О.В. І Слухач МАН
5. Ліпко Дмитро Олегович 198 Еко 10 Електроніка та приладобудування Прилад автоматичного зрошування Жмайло О.В. І Слухач МАН

Відділення технічних наук 2012-2013 н.р.

24. Ліпко Дмитро Олегович Ліцей ЕКО №198 9 електроніка та приладо-будування Прилад для автоматичного зрошування Жмайло Олександр Васильович I Слухач МАН
25. Іваненко Світлана Леонідівна Ліцей ЕКО №198 11 екологічно безпечні технології ресурсо-збереження Альтернативні джерела енергії та їх характеристика. Будівництво екобудинків Жмайло О.В. II кандидат у члени МАН
Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.