Список відмінників ліцею "ЕКО"№198

За 2019-2020 н.р.

Вітаємо учнів 3-8 та 10 класів ліцею «ЕКО»№198, які закінчили 2019-2020 навчальний рік з балами високого рівня по всіх предметам і нагороджені Похвальними листами

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Василенко Іванна 10-А
2. Кульчицька Анастасія 10-А
3. Лагода Дар’я 10-А
4. Опанасенко Дмитро 10-А
5. Стрига Ольга 10-А
6. Федосєєва Олеся 10-А
7. Бестужева Марія 10-Б
8. Колінько Анастасія 10-Б
9. Якименко Євгенія 10-Б
10. Зіньков Максим 10-Б
11. Бондарева Марія 10-В
12. Заєць Маргарита 10-В
13. Матяш Святозар 10-В
14. Аракельян Альбіна 8-А
15. Глущенко Єлизавета 8-А
16. Мороз Марія 8-А
17. Назаренко Марія 8-А
18. Прибиш Микола 8-А
19. Хижна Катерина 8-А
20. Хлуд Олександр 8-А
21. Маклакова Катерина 8-Б
22. Баширов Кємал 8-В
23. Баширова Гюлай 8-В
24. Безверха Валерія 8-В
25. Дашкевич Анастасія 8-В
26. Сулацкова Уляна 8-В
27. Провальський Тарас 8-В
28. Завірюха Анастасія 8-Г
29. Корбут Анастасія 8-Г
30. Дерягіна Олена 7-А
31. Іванова Олександра 7-А
32. Тимченко Ульяна 7-А
33. Чечило Софія 7-А
34. Кедіс Діана 7-Б
35. Майко Надія 7-Б
36. Набожник Афіна 7-Б
37. Тіменко Софія 7-Б
38. Юрченко Владислав 7-Б
39. Горун Анна 7-В
40. Донцова Дарія 7-В
41. Котюк Вадим 7-В
42. Пархоменко Василь 7-В
43. Романьок Іван 7-В
44. Рудченко Владислава 7-В
45. Таланова Влада 7-В
46. Цицай Марія 7-В
47. Свічарова Марія 7-В
48. Авраменко Вікторія 7-Г
49. Мельник Олексій 7-Г
50. Мірненко Дарія 7-Г
51. Харкевич Єлизавета 7-Г
52. Дашкевич Марія 6-А
53. Литвиненко Поліна 6-А
54. Онопрієнко Даніл 6-А
55. Онопрієнко Єгор 6-А
56. Тищенко-Тишковець Валентин 6-А
57. Цимбалюк Олександра 6-А
58. Гринів Анна 6-Б
59. Коваленко Дарина 6-Б
60. Лазебний Максим 6-Б
61. Мазуренко Вікторія 6-Б
62. Остапчук Вероніка 6-Б
63. Басос Олексій 6-В
64. Єфанов Єгор 6-В
65. Кравченко Анастасія 6-В
66. Оленішена Юлія 6-В
67. Чумальчук Софія 6-В
68. Афанасьєва Каріна 5-Б
69. Єлейник Валерій 5-Б
70. Калінська Поліна 5-Б
71. Княждвірський Іван 5-Б
72. Линчук Поліна 5-Б
73. Мельник Валерія 5-Б
74. Митрофанова Наталія 5-Б
75. Панасюк Крістіна 5-Б
76. Пастушенко Маріанна 5-Б
77. Прибиш Ольга 5-Б
78. Савельєва Олександра 5-Б
79. Струк Єлизавета 5-Б
80. Струтинська Катерина 5-Б
81. Ходаківська Уляна 5-Б
82. Безверха Марія 5-В
83. Бульба Тимофій 5-В
84. Гладкий Даніїл 5-В
85. Калина Вікторія 5-В
86. Колтакова Влада 5-В
87. Кравченко Марія 5-В
88. Назаренко Кирил 5-В
89. Очеретяна Софія 5-В
90. Рущак Вікторія 5-В
91. Фещенко Михайло 5-В
92. Штефано Матвій 5-В
93. Вінцевич Афіна 5-Г
94. Луговенко Дмитро 5-Г
95. Мазур Євгеній 5-Г
96. Машківський Дмитро 5-Г
97. Сердюк Михайло 5-Г
98. Фостик Михайло 5-Г
99. Балюк Олексій 4-Г
100. Бондаренко Єлизавета 4-Г
101. Дрига Софія 4-Г
102. Загорська Марія 4-Г
103. Касьянов Нікіта 4-Г
104. Коршук Маргарита 4-Г
105. Лебедєва Аліна 4-Г
106. Луньов Іван 4-Г
107. Тимченко Поліна 4-Г
108. Ткалич Ніка 4-Г
109. Хавченко Любов 4-Г
110. Дорощук Олександра 4-В
111. Єгорова Варвара 4-В
112. Клімчук Софія 4-В
113. Кузьменко Олег 4-В
114. Лебідь Софія 4-В
115. Мазур Андрій 4-В
116. Приданюк Любомир 4-В
117. Рябовіл Валерій 4-В
118. Салацький Олексій 4-В
119. Терешко Софія 4-В
120. Усенко Єва 4-В
121. Фесенко Матвій 4-В
122. Шевченко Анна 4-В
123. Безкровна Крістіна 4-Б
124. Комаринська Меланія 4-Б
125. Кромбет Марія 4-Б
126. Погребна Ксенія 4-Б
127. Погребний Олексій 4-Б
128. Федоренко Олександр 4-Б
129. Ваапова Єва 4-А
130. Маташ Софія 4-А
131. Мельник Роман 4-А
132. Мисько Артур 4-А
133. Расенко Вікторія 4-А
134. Сальцман Єлизавета 4-А
135. Устименко Маріанна 4-А
136. Шаріфі Лейла 4-А
137. Грищенко Марія 3-Д
138. Вінічук Тимофій 3-Д
139. Константинівська Вікторія 3-Д
140. Фещенко Крістіна 3-Д
141. Чайка Олексій 3-Д
142. Шаркой Артем 3-Д
143. Денбновецький Микола 3-Г
144. Копиця Богдан 3-Г
145. Лошак Віталій 3-Г
146. Солтис Костянтин 3-Г
147. Супрун Влада 3-Г
148. Хлуд Артем 3-Г
149. Штефано Дар’я 3-Г
150. Яроцький Юрій 3-Г
151. Драчук Уляна 3-В
152. Дударенко Марія 3-В
153. Мірошніченко Анастасія 3-В
154. Новік Христина 3-В
155. Пономаренко Марія 3-В
156. Соловйова Тетяна 3-В
157. Хом’як Поліна 3-В
158. Церетелі Андрій 3-В
159. Школьник-Роговська Анастасія 3-В
160. Пусєва Олександра 3-В
161. Заволович Ірина 3-Б
162. Ісаюк Милада 3-Б
163. Кедіс Ліана 3-Б
164. Ковальчук Марія 3-Б
165. Колісник Аделіна 3-Б
166. Люк Ірина 3-Б
167. Лимар Кирило 3-Б
168. Михайлова Таїсія 3-Б
169. Федорченко Юлія 3-Б
170. Федченко Софія 3-Б
171. Баженов Владислав 3-А
172. Балабай Тимофій 3-А
173. Бутаков Андрій 3-А
174. Дубова Маргарита 3-А
175. Крушеніцький Тимофій 3-А
176. Лук’яненко Леонід 3-А
177. Скрипник Данило 3-А
178. Хантілєва Анастасія 3-А

За 2018-2019 н.р.

Вітаємо учнів 5-10 класів ліцею, які закінчили 2018-2019 навчальний рік з балами високого рівня:

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Завірюха Анна 10-А
2. Іванов Олександр 10-А
3. Поліщук Олександр 10-А
4. Рижих Дар’я 10-А
5. Булига Катерина 10-Б
6. Кодоненко Світлана 10-Б
7. Мельник Дарія 10-Б
8. Усатюк Ольга 10-Б
9. Шойко Ганна 10-В
10. Василенко Іванна 9-А
11. Кульчицька Анастасія 9-А
12. Лагода Дар’я 9-А
13. Стрига Ольга 9-А
14. Федосєєва Олеся 9-А
15. Бестужева Марія 9-Б
16. Колінько Анастасія 9-Б
17. Якименко Євгенія 9-Б
18. Зіньков Максим 9-Б
19. Бондарева Марія 9-В
20. Колосніченко Дмитро 9-В
21. Гаценко Леонід 9-Г
22. Воронін Лев 8-А
23. Востріков Любомир 8-А
24. Вінниченко Сергій 8-А
25. Аракельян Альбіна 7-А
26. Глущенко Єлизавета 7-А
27. Мороз Марія 7-А
28. Прибиш Микола 7-А
29. Хлуд Олександр 7-А
30. Хижна Катерина 7-А
31. Маклакова Катерина 7-Б
32. Чопенко Діана 7-Б
33. Баширов Кемал 7-В
34. Баширова Гюлай 7-В
35. Безверха Валерія 7-В
36. Провальський Тарас 7-В
37. Сулацкова Уляна 7-В
38. Дашкевич Анастасія 7-В
39. Завірюха Анастасія 7-Г
40. Дерягіна Олена 6-А
41. Іванова Олександра 6-А
42. Чечило Софія 6-А
43. Арутюнова Анастасія 6-Б
44. Кедіс Діана 6-Б
45. Кузнець Зоряна 6-Б
46. Майко Надія 6-Б
47. Набожник Афіна 6-Б
48. Тіменко Софія 6-Б
49. Юрченко Владислав 6-Б
50. Головко Нікіта 6-В
51. Горун Анна 6-В
52. Донцова Дарія 6-В
53. Котюк Вадим 6-В
54. Пархоменко Василь 6-В
55. Романьок Іван 6-В
56. Свічарова Марія 6-В
57. Цицай Марія 6-В
58. Таланова Владислава 6-В
59. Авраменко Вікторія 6-Г
60. Коваленко Ксенія 6-Г
61. Кормановська Софія 6-Г
62. Мірненко Дар’я 6-Г
63. Харкевич Єлизавета 6-Г
64. Щепанко Аліса 6-Г
65. Бабайлов Арсеній 5-А
66. Борухова Анастасія 5-А
67. Карташова Ольга 5-А
68. Литвиненко Поліна 5-А
69. Онопрієнко Даніл 5-А
70. Онопрієнко Єгор 5-А
71. Тищенко-Тишковець Валентин 5-А
72. Цимбалюк Олександра 5-А
73. Ямборак Вероніка 5-А
74. Вострякова Анна 5-Б
75. Гринів Анна 5-Б
76. Зінькович Аріна 5-Б
77. Лазебний Максим 5-Б
78. Мазуренко Вікторія 5-Б
79. Остапчук Вероніка 5-Б
80. Басос Олексій 5-В
81. Глухоман Ніколіна 5-В
82. Єфанов Єгор 5-В
83. Кравченко Анастасія 5-В
84. Медвецька Софія 5-В
85. Оленішена Юлія 5-В
86. Сухенко Софія 5-В
87. Чумальчук Софія 5-В

1 семестр 2018-2019 н.р.

Додаток № 1 до наказу №04 від 04.01.2019

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас

1

Єркєєва Аліна 11-А

2

Журавльова Ольга 11-А

3

Семеренко Катерина 11-А

4

Стальченко Олександра 11-А

5

Хмелик Юлія 11-А

6

Бурдейний Артем 11-Б

7

Добровольська Євгенія 11-Б

8

Закорко Юлія 11-Б

9

Корнівський Марк 11-Б

10

Любіч Тетяна 11-Б

11

Пастухов Кирило 11-Б

12

Селівончик Владислава 11-Б

13

Селівончик Ярослава 11-Б

14

Фан Зієу Нок 11-Б

15

Кварацхелія Марина 11-Г

16

Завірюха Анна 10-А

17

Іванов Олександр 10-А

18

Поліщук Олександр 10-А

19

Рижих Дар’я 10-А

20

Булига Катерина 10-Б

21

Кодоненко Світлана 10-Б

22

Мельник Дарія 10-Б

23

Усатюк Ольга 10-Б

24

Шойко Ганна 10-В

25

Кульчицька Анастасія 9-А

26

Лагода Дар’я 9-А

27

Стрига Ольга 9-А

28

Бестужева Марія 9-Б

29

Колінько Анастасія 9-Б

30

Якименко Євгенія 9-Б

31

Бондарева Марія 9-В

32

Вінниченко Сергій 8-В

33

Аракельян Альбіна 7-А

34

Глущенко Єлизавета 7-А

35

Мороз Марія 7-А

36

Прибиш Микола 7-А

37

Хижна Катерина 7-А

38

Хлуд Олександр 7-А

39

Баширова Гюлай 7-В

40

Дашкевич Анастасія 7-В

41

Сулацкова Уляна 7-В

42

Завірюха Анастасія 7-Г

43

Дерягіна Олена 6-А

44

Іванова Олександра 6-А

45

Чечило Софія 6-А

46

Арутюнова Анастасія 6-Б

47

Кедіс Діана 6-Б

48

Майко Надія 6-Б

49

Набожник Афіна 6-Б

50

Тіменко Софія 6-Б

51

Юрченко Владислав 6-Б

52

Головко Нікіта 6-В

53

Горун Анна 6-В

54

Донцова Дарія 6-В

55

Котюк Вадим 6-В

56

Пархоменко Василь 6-В

57

Романьок Іван 6-В

58

Свічарова Марія 6-В

59

Таланова Влада 6-В

60

Цицай Марія 6-В

61

Авраменко Вікторія 6-Г

62

Коваленко Ксенія 6-Г

63

Харкевич Єлизавета 6-Г

64

Щепанко Аліса 6-Г

65

Бабайлов Арсеній 5-А

66

Борухова Анастасія 5-А

67

Карташова Ольга 5-А

68

Левченко Софія 5-А

69

Литвиненко Поліна 5-А

70

Онопрієнко Єгор 5-А

71

Тищенко-Тишковець Валентин 5-А

72

Гринів Анна 5-Б

73

Коваленко Дарина 5-Б

74

Лазебний Максим 5-Б

75

Мазуренко Вікторія 5-Б

76

Остапчук Вероніка 5-Б

77

Панаіт Катерина 5-Б

78

Чала Дарина 5-Б

79

Шевченко Ірина 5-Б

80

Басос Олексій 5-В

81

Донченко Микита 5-В

82

Єфанов Єгор 5-В

83

Кравченко Анастасія 5-В
84. Медвецька Софія 5-В
85. Олянішена Юлія 5-В
86. Сухенко Софія 5-В

Директор О.Б.Недбайло

2017-2018 н.р.

Додаток № 1 до наказу №135 від 30.05.2018

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Єркєєва Аліна 10-А
2. Журавльова Ольга 10-А
3. Семеренко Катерина 10-А
4. Стальченко Олександра 10-А
5. Хмелик Юлія 10-А
6. Бурдейний Артем 10-Б
7. Добровольська Євгенія 10-Б
8. Корнівський Марк 10-Б
9. Пастухов Кирило 10-Б
10. Селівончик Владислава 10-Б
11. Селівончик Ярослава 10-Б
12. Фан Зіеу Нгок 10-Б
13. Кварацхелія Марина 10-Г
14. Кульчицька Анастасія 8-А
15. Лагода Дар’я 8-А
16. Стрига Ольга 8-А
17. Бестужева Марія 8-Б
18. Колінько Анастасія 8-Б
19. Якименко Євгенія 8-Б
20. Бондарева Марія 8-В
21. Муратова Вікторія 7-Б
22. Пастушенко Ілля 7-Б
23. Воронін Лев 7-В
24. Востріков Любомир 7-В
25. Бойчук Владислава 7-Г
26. Вяльцев Олександр 7-Г
27. Аракельян Альбіна 6-А
28. Глущенко Єлизавета 6-А
29. Мороз Марія 6-А
30. Назаренко Марія 6-А
31. Прибиш Микола 6-А
32. Хижна Христина 6-А
33. Хлуд Олександр 6-А
34. Чопко Ольга 6-А
35. Маклакова Катерина 6-Б
36. Чопенко Діана 6-Б
37. Баширов Кємал 6-В
38. Баширова Гюлай 6-В
39. Волков Володимир 6-В
40. Дашкевич Анастасія 6-В
41. Провальський Тарас 6-В
42. Селіверстова Тетяна 6-В
43. Снігур Юлія 6-В
44. Сулацкова Уляна 6-В
45. Гапоненко Ксенія 6-Г
46. Завірюха Анастасія 6-Г
47. Дерягіна Олена 5-А
48. Затишна Вероніка 5-А
49. Іванова Олександра 5-А
50. Чечило Софія 5-А
51. Арутюнова Анастасія 5-Б
52. Бережний Тимофій 5-Б
53. Кедіс Діана 5-Б
54. Кузнець Зоряна 5-Б
55. Майко Надія 5-Б
56. Набожник Афіна 5-Б
57. Русин Олександра 5-Б
58. Семеніста Марія 5-Б
59. Тіменко Софія 5-Б
60. Юрченко Аліна 5-Б
61. Юрченко Владислав 5-Б
62. Головко Нікіта 5-В
63. Горун Анна 5-В
64. Донцова Дар’я 5-В
65. Котюк Вадим 5-В
66. Литвин Віолетта 5-В
67. Макарчук Юлія 5-В
68. Пархоменко Василь 5-В
69. Романьок Іван 5-В
70. Рудченко Владислава 5-В
71. Свічарова Марія 5-В
72. Старовойт Софія 5-В
73. Таланова Владислава 5-В
74. Цицай Марія 5-В
75. Авраменко Вікторія 5-Г
76. Коваленко Ксенія 5-Г
77. Кормановська Софія 5-Г
78. Мірненко Дар’я 5-Г
79. Правосуд Анна 5-Г
80. Приходько Єгор 5-Г
81. Харкевич Єлизавета 5-Г
82. Щепанко Аліса 5-Г
83. Бабайлов Арсен 4-А
84. Бевзюк Олександра 4-А
85. Борухова Анастасія 4-А
86. Денисов Дмитро 4-А
87. Душеніна Марія 4-А
88. Івашкевич Юліанна 4-А
89. Коновал Єгор 4-А
90. Литвиненко Поліна 4-А
91. Левченко Софія 4-А
92. Тищенко Валентин 4-А
93. Шойко Олекса 4-А
94. Будьонний Іван 4-Б
95. Вострякова Анна 4-Б
96. Ільїна Аріна 4-Б
97. Коваленко Дарина 4-Б
98. Лазарєв Дан 4-Б
99. Мазуренко Вікторія 4-Б
100. Остапчук Вероніка 4-Б
101. Панченко Кіріл 4-Б
102. Семененко Андрій 4-Б
103. Шевченко Дарина 4-Б
104. Лазерний Максим 4-Б
105. Садретдінова Марина 4-В
106. Басос Олексій 4-В
107. Донченко Микита 4-В
108. Єфанов Єгор 4-В
109. Кравченко Анастасія 4-В
110. Медвецька Софія 4-В
111. Олянішена Юлія 4-В
112. Сердюк Михайло 3-А
113. Фостик Михайло 3-А
114. Кулікова Христина 3-А
115. Машківський Дмитро 3-А
116. Мережко Уляна 3-А
117. Охріменко Матвій 3-А
118. Рога Михайло 3-А
119. Соболевський Владислав 3-А
120. Стойко Єкатєріна 3-А
121. Стойко Лєокадія 3-А
122. Безверха Марія 3-Б
123. Дворак Олексій 3-Б
124. Іващенко Марта 3-Б
125. Линчук Поліна 3-Б
126. Мазур Михайло 3-Б
127. Пастушенко Маріанна 3-Б
128. Савельєва Олександра 3-Б
129. Салацький Віктор 3-Б
130. Струк Єлизавета 3-Б
131. Фещенко Михайло 3-Б
132. Хоменко Поліна 3-Б
133. Хоменко Світлана 3-Б
134. Гладкий Даніїл 3-В
135. Калінська Поліна 3-В
136. Кравченко Марія 3-В
137. Назаренко Кирил 3-В
138. Волчкова Поліна 3-В
139. Очеретяна Софія 3-В
140. Підвальний Максим 3-В
141. Улида Вікторія 3-В
142. Рущак Вікторія 3-В
143. Мельник Володимир 3-Г
144. Тястов Артем 3-Г
145. Вольський Єгор 3-Г
146. Калина Вікторія 3-Г
147. Мироненко Ангеліна 3-Г
148. Митрофанова Наталія 3-Г
149. Прибиш Ольга 3-Г
150. Процик Максим 3-Г
151. Ваапова Єва 2-А
152. Мельник Роман 2-А
153. Шаріфі Лейла 2-А
154. Сальцман Єлізавета 2-А
155. Расенко Вікторія 2-А
156. Маташ Софія 2-А
157. Безкровна Крістіна 2-Б
158. Геденідзе Іраклі 2-Б
159. Жук Богдан 2-Б
160. Кромбет Марія 2-Б
161. Дорощук Олександра 2-В
162. Єгорова Варвара 2-В
163. Лебідь Софія 2-В
164. Мазур Андрій 2-В
165. Салацький Олексій 2-В
166. Терешко Софія 2-В
167. Шевченко Анна 2-В
168. Балюк Олексій 2-Г
169. Луньов Іван 2-Г
170. Тимченко Поліна 2-Г
171. Ткалич Ніка 2-Г

Директор О.Б.Недбайло


1 семестр 2017-2018 н.р.

Призначити стипендії учням, що закінчили І семестр 2017-2018 навчального року з балами високого рівня (Додаток № 1 до наказу №04 від 04.01.2018)

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Андрущенко Єлизавета 11-А
2. Воронін Нікіта 11-А
3. Гриців Богдана 11-А
4. Дьяченко Тетяна 11-А
5. Семененко Аліна 11-А
6. Єркєєва Аліна 10-А
7. Журавльова Ольга 10-А
8. Семеренко Катерина 10-А
9. Хмелик Юлія 10-А
10. Бурдейний Артем 10-Б
11. Добровольська Євгенія 10-Б
12. Корнівський Марк 10-Б
13. Пастухов Кирило 10-Б
14. Селівончик Владислава 10-Б
15. Селівончик Ярослава 10-Б
16. Фан Зієу Нок 10-Б
17. Кварацхелія Марина 10-Г
18. Завірюха Анна 9-А
19. Ковальчук Мирослава 9-А
20. Рижих Дар’я 9-А
21. Булига Катерина 9-Б
22. Кодоненко Світлана 9-Б
23. Мельник Дарія 9-Б
24. Усатюк Ольга 9-Б
25. Усенко Вікторія 9-Б
26. Білоус Олександра 9-В
27. Гапелик Дар’я 9-В
28. Мироненко Єкатерина 9-В
29. Іванов Олександр 9-Г
30. Кульчицька Анастасія 8-А
31. Лагода Дар’я 8-А
32. Стрига Ольга 8-А
33. Бестужева Марія 8-Б
34. Муратова Вікторія 7-Б
35. Востріков Любомир 7-В
36. Бойчук Владислава 7-Г
37. Вяльцев Олександр 7-Г
38. Аракельян Альбіна 6-А
39. Глущенко Єлизавета 6-А
40. Мороз Марія 6-А
41. Назаренко Марія 6-А
42. Прибиш Микола 6-А
43. Хижна Катерина 6-А
44. Хлуд Олександр 6-А
45. Чомко Ольга 6-А
46. Маклакова Катерина 6-Б
47. Волков Володимир 6-В
48. Дашкевич Анастасія 6-В
49. Селіверстова Тетяна 6-В
50. Гапоненко Ксенія 6-Г
51. Завірюха Анастасія 6-Г
52. Дерягіна Олена 5-А
53. Затишна Вероніка 5-А
54. Іванова Олександра 5-А
55. Чечило Софія 5-А
56. Арутюнова Анастасія 5-Б
57. Кедіс Діана 5-Б
58. Кузнець Зоряна 5-Б
59. Майко Надія 5-Б
60. Набожник Афіна 5-Б
61. Русин Олександра 5-Б
62. Семеніста Марія 5-Б
63. Тіменко Софія 5-Б
64. Юрченко Аліна 5-Б
65. Юрченко Владислав 5-Б
66. Головко Нікіта 5-В
67. Горун Анна 5-В
68. Донцова Дарія 5-В
69. Котюк Вадим 5-В
70. Литвин Віолетта 5-В
71. Макарчук Юлія 5-В
72. Пархоменко Василь 5-В
73. Романьок Іван 5-В
74. Рудченко Владислава 5-В
75. Свічарова Марія 5-В
76. Старовойт Софія 5-В
77. Таланова Владислава 5-В
78. Цицай Марія 5-В
79. Коваленко Ксенія 5-Г
80. Правосуд Анна 5-Г
81. Харкевич Єлизавета 5-Г
82. Щепанко Аліса 5-Г

1 семестр 2016-2017 н.р.

Призначити стипендії учням, що закінчили І семестр 2016-2017 навчального року з балами високого рівня (додаток № 1 ).

Додаток № 1 до наказу №05 від 05.01.2017

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Бондаренко Марія 11-А
2. Брюшко Наталія 11-А
3. Чупрій Діана 11-А
4. Поліщук Назар 11-А
5. Маленко Вікторія 11-Б
6. Руль Ірина 11-Б
7. Григоренко Олена 11-В
8. Загорна Анастасія 11-В
9. Тесленко Аліна 11-В
10. Андрущенко Єлизавета 10-А
11. Воронін Нікіта 10-А
12. Гриців Богдана 10-А
13. Дьяченко Тетяна 10-А
14. Семененко Аліна 10-А
15. Журавльова Ольга 9-А
16. Бурдейний Артем 9-Б
17. Вердиш Дмитро 9-Б
18. Дендебера Владислав 9-Б
19. Добровольська Євгенія 9-Б
20. Закорко Юлія 9-Б
21. Корнівський Марк 9-Б
22. Молочнікова Олександра 9-Б
23. Пастухов Кирило 9-Б
24. Селівончик Владислава 9-Б
25. Селівончик Ярослава 9-Б
26. Симонян Альбіна 9-Б
27. Фан Зієу Нок 9-Б
28. Єркєєва Аліна 9-В
29. Камінська Анастасія 9-В
30. Семеренко Катерина 9-В
31. Хмелик Юлія 9-В
32. Завірюха Анна 8-А
33. Рижих Дар’я 8-А
34. Кодоненко Світлана 8-Б
35. Мельник Дарія 8-Б
36. Усатюк Ольга 8-Б
37. Усенко Вікторія 8-Б
38. Гапелик Дар’я 8-В
39. Горюнова Анна 8-Г
40. Іванов Олександр 8-Г
41. Кульчицька Анастасія 7-А
42. Стрига Ольга 7-А
43. Бестужева Марія 7-Б
44. Бондарева Марія 7-В
45. Чорненька Єва 6-А
46. Щербак Олександр 6-А
47. Муратова Вікторія 6-Б
48. Бойчук Владислава 6-Г
49. Вяльцев Олександр 6-Г
50. Мі рутенко Артем 6-Г
51. Аракельян Альбіна 5-А
52. Глущенко Єлизавета 5-А
53. Мороз Марія 5-А
54. Назаренко Марія 5-А
55. Пілик Валерія 5-А
56. Прибиш Микола 5-А
57. Хижна Катерина 5-А
58. Хлуд Олександр 5-А
59. Чомко Ольга 5-А
60. Гапоненко Ксенія 5-Б
61. Маклакова Катерина 5-Б
62. Чопенко Діана 5-Б
63. Баширов Кємал 5-В
64. Баширова Гюлай 5-В
65. Дашкевич Анастасія 5-В
66. Селіверстова Тетяна 5-В
67. Снігур Юлія 5-В
68. Сулацкова Уляна 5-В
69. Журавель Катерина 5-Г
70. Завірюха Анастасія 5-Г
71. Логунова Вероніка 5-Г
72. Стебакова Анастасія 5-Г

Директор О.Б.Недбайло


Кiлькiсть переглядiв: 2249

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.