Список відмінників ліцею "ЕКО"№198
Вітаємо учнів 3-8 та 10 класів ліцею «ЕКО»№198, які закінчили навчальний рік з балами високого рівня по всіх предметам і нагороджені Похвальними листами
2020-2021 н.р.
2019-2020 н.р.
№ п/п | Прізвище та ім’я учня (учениці) | Клас |
1. | Василенко Іванна | 10-А |
2. | Кульчицька Анастасія | 10-А |
3. | Лагода Дар’я | 10-А |
4. | Опанасенко Дмитро | 10-А |
5. | Стрига Ольга | 10-А |
6. | Федосєєва Олеся | 10-А |
7. | Бестужева Марія | 10-Б |
8. | Колінько Анастасія | 10-Б |
9. | Якименко Євгенія | 10-Б |
10. | Зіньков Максим | 10-Б |
11. | Бондарева Марія | 10-В |
12. | Заєць Маргарита | 10-В |
13. | Матяш Святозар | 10-В |
14. | Аракельян Альбіна | 8-А |
15. | Глущенко Єлизавета | 8-А |
16. | Мороз Марія | 8-А |
17. | Назаренко Марія | 8-А |
18. | Прибиш Микола | 8-А |
19. | Хижна Катерина | 8-А |
20. | Хлуд Олександр | 8-А |
21. | Маклакова Катерина | 8-Б |
22. | Баширов Кємал | 8-В |
23. | Баширова Гюлай | 8-В |
24. | Безверха Валерія | 8-В |
25. | Дашкевич Анастасія | 8-В |
26. | Сулацкова Уляна | 8-В |
27. | Провальський Тарас | 8-В |
28. | Завірюха Анастасія | 8-Г |
29. | Корбут Анастасія | 8-Г |
30. | Дерягіна Олена | 7-А |
31. | Іванова Олександра | 7-А |
32. | Тимченко Ульяна | 7-А |
33. | Чечило Софія | 7-А |
34. | Кедіс Діана | 7-Б |
35. | Майко Надія | 7-Б |
36. | Набожник Афіна | 7-Б |
37. | Тіменко Софія | 7-Б |
38. | Юрченко Владислав | 7-Б |
39. | Горун Анна | 7-В |
40. | Донцова Дарія | 7-В |
41. | Котюк Вадим | 7-В |
42. | Пархоменко Василь | 7-В |
43. | Романьок Іван | 7-В |
44. | Рудченко Владислава | 7-В |
45. | Таланова Влада | 7-В |
46. | Цицай Марія | 7-В |
47. | Свічарова Марія | 7-В |
48. | Авраменко Вікторія | 7-Г |
49. | Мельник Олексій | 7-Г |
50. | Мірненко Дарія | 7-Г |
51. | Харкевич Єлизавета | 7-Г |
52. | Дашкевич Марія | 6-А |
53. | Литвиненко Поліна | 6-А |
54. | Онопрієнко Даніл | 6-А |
55. | Онопрієнко Єгор | 6-А |
56. | Тищенко-Тишковець Валентин | 6-А |
57. | Цимбалюк Олександра | 6-А |
58. | Гринів Анна | 6-Б |
59. | Коваленко Дарина | 6-Б |
60. | Лазебний Максим | 6-Б |
61. | Мазуренко Вікторія | 6-Б |
62. | Остапчук Вероніка | 6-Б |
63. | Басос Олексій | 6-В |
64. | Єфанов Єгор | 6-В |
65. | Кравченко Анастасія | 6-В |
66. | Оленішена Юлія | 6-В |
67. | Чумальчук Софія | 6-В |
68. | Афанасьєва Каріна | 5-Б |
69. | Єлейник Валерій | 5-Б |
70. | Калінська Поліна | 5-Б |
71. | Княждвірський Іван | 5-Б |
72. | Линчук Поліна | 5-Б |
73. | Мельник Валерія | 5-Б |
74. | Митрофанова Наталія | 5-Б |
75. | Панасюк Крістіна | 5-Б |
76. | Пастушенко Маріанна | 5-Б |
77. | Прибиш Ольга | 5-Б |
78. | Савельєва Олександра | 5-Б |
79. | Струк Єлизавета | 5-Б |
80. | Струтинська Катерина | 5-Б |
81. | Ходаківська Уляна | 5-Б |
82. | Безверха Марія | 5-В |
83. | Бульба Тимофій | 5-В |
84. | Гладкий Даніїл | 5-В |
85. | Калина Вікторія | 5-В |
86. | Колтакова Влада | 5-В |
87. | Кравченко Марія | 5-В |
88. | Назаренко Кирил | 5-В |
89. | Очеретяна Софія | 5-В |
90. | Рущак Вікторія | 5-В |
91. | Фещенко Михайло | 5-В |
92. | Штефано Матвій | 5-В |
93. | Вінцевич Афіна | 5-Г |
94. | Луговенко Дмитро | 5-Г |
95. | Мазур Євгеній | 5-Г |
96. | Машківський Дмитро | 5-Г |
97. | Сердюк Михайло | 5-Г |
98. | Фостик Михайло | 5-Г |
99. | Балюк Олексій | 4-Г |
100. | Бондаренко Єлизавета | 4-Г |
101. | Дрига Софія | 4-Г |
102. | Загорська Марія | 4-Г |
103. | Касьянов Нікіта | 4-Г |
104. | Коршук Маргарита | 4-Г |
105. | Лебедєва Аліна | 4-Г |
106. | Луньов Іван | 4-Г |
107. | Тимченко Поліна | 4-Г |
108. | Ткалич Ніка | 4-Г |
109. | Хавченко Любов | 4-Г |
110. | Дорощук Олександра | 4-В |
111. | Єгорова Варвара | 4-В |
112. | Клімчук Софія | 4-В |
113. | Кузьменко Олег | 4-В |
114. | Лебідь Софія | 4-В |
115. | Мазур Андрій | 4-В |
116. | Приданюк Любомир | 4-В |
117. | Рябовіл Валерій | 4-В |
118. | Салацький Олексій | 4-В |
119. | Терешко Софія | 4-В |
120. | Усенко Єва | 4-В |
121. | Фесенко Матвій | 4-В |
122. | Шевченко Анна | 4-В |
123. | Безкровна Крістіна | 4-Б |
124. | Комаринська Меланія | 4-Б |
125. | Кромбет Марія | 4-Б |
126. | Погребна Ксенія | 4-Б |
127. | Погребний Олексій | 4-Б |
128. | Федоренко Олександр | 4-Б |
129. | Ваапова Єва | 4-А |
130. | Маташ Софія | 4-А |
131. | Мельник Роман | 4-А |
132. | Мисько Артур | 4-А |
133. | Расенко Вікторія | 4-А |
134. | Сальцман Єлизавета | 4-А |
135. | Устименко Маріанна | 4-А |
136. | Шаріфі Лейла | 4-А |
137. | Грищенко Марія | 3-Д |
138. | Вінічук Тимофій | 3-Д |
139. | Константинівська Вікторія | 3-Д |
140. | Фещенко Крістіна | 3-Д |
141. | Чайка Олексій | 3-Д |
142. | Шаркой Артем | 3-Д |
143. | Денбновецький Микола | 3-Г |
144. | Копиця Богдан | 3-Г |
145. | Лошак Віталій | 3-Г |
146. | Солтис Костянтин | 3-Г |
147. | Супрун Влада | 3-Г |
148. | Хлуд Артем | 3-Г |
149. | Штефано Дар’я | 3-Г |
150. | Яроцький Юрій | 3-Г |
151. | Драчук Уляна | 3-В |
152. | Дударенко Марія | 3-В |
153. | Мірошніченко Анастасія | 3-В |
154. | Новік Христина | 3-В |
155. | Пономаренко Марія | 3-В |
156. | Соловйова Тетяна | 3-В |
157. | Хом’як Поліна | 3-В |
158. | Церетелі Андрій | 3-В |
159. | Школьник-Роговська Анастасія | 3-В |
160. | Пусєва Олександра | 3-В |
161. | Заволович Ірина | 3-Б |
162. | Ісаюк Милада | 3-Б |
163. | Кедіс Ліана | 3-Б |
164. | Ковальчук Марія | 3-Б |
165. | Колісник Аделіна | 3-Б |
166. | Люк Ірина | 3-Б |
167. | Лимар Кирило | 3-Б |
168. | Михайлова Таїсія | 3-Б |
169. | Федорченко Юлія | 3-Б |
170. | Федченко Софія | 3-Б |
171. | Баженов Владислав | 3-А |
172. | Балабай Тимофій | 3-А |
173. | Бутаков Андрій | 3-А |
174. | Дубова Маргарита | 3-А |
175. | Крушеніцький Тимофій | 3-А |
176. | Лук’яненко Леонід | 3-А |
177. | Скрипник Данило | 3-А |
178. | Хантілєва Анастасія | 3-А |
За 2018-2019 н.р.
Вітаємо учнів 5-10 класів ліцею, які закінчили 2018-2019 навчальний рік з балами високого рівня:
№ п/п | Прізвище та ім’я учня (учениці) | Клас |
1. | Завірюха Анна | 10-А |
2. | Іванов Олександр | 10-А |
3. | Поліщук Олександр | 10-А |
4. | Рижих Дар’я | 10-А |
5. | Булига Катерина | 10-Б |
6. | Кодоненко Світлана | 10-Б |
7. | Мельник Дарія | 10-Б |
8. | Усатюк Ольга | 10-Б |
9. | Шойко Ганна | 10-В |
10. | Василенко Іванна | 9-А |
11. | Кульчицька Анастасія | 9-А |
12. | Лагода Дар’я | 9-А |
13. | Стрига Ольга | 9-А |
14. | Федосєєва Олеся | 9-А |
15. | Бестужева Марія | 9-Б |
16. | Колінько Анастасія | 9-Б |
17. | Якименко Євгенія | 9-Б |
18. | Зіньков Максим | 9-Б |
19. | Бондарева Марія | 9-В |
20. | Колосніченко Дмитро | 9-В |
21. | Гаценко Леонід | 9-Г |
22. | Воронін Лев | 8-А |
23. | Востріков Любомир | 8-А |
24. | Вінниченко Сергій | 8-А |
25. | Аракельян Альбіна | 7-А |
26. | Глущенко Єлизавета | 7-А |
27. | Мороз Марія | 7-А |
28. | Прибиш Микола | 7-А |
29. | Хлуд Олександр | 7-А |
30. | Хижна Катерина | 7-А |
31. | Маклакова Катерина | 7-Б |
32. | Чопенко Діана | 7-Б |
33. | Баширов Кемал | 7-В |
34. | Баширова Гюлай | 7-В |
35. | Безверха Валерія | 7-В |
36. | Провальський Тарас | 7-В |
37. | Сулацкова Уляна | 7-В |
38. | Дашкевич Анастасія | 7-В |
39. | Завірюха Анастасія | 7-Г |
40. | Дерягіна Олена | 6-А |
41. | Іванова Олександра | 6-А |
42. | Чечило Софія | 6-А |
43. | Арутюнова Анастасія | 6-Б |
44. | Кедіс Діана | 6-Б |
45. | Кузнець Зоряна | 6-Б |
46. | Майко Надія | 6-Б |
47. | Набожник Афіна | 6-Б |
48. | Тіменко Софія | 6-Б |
49. | Юрченко Владислав | 6-Б |
50. | Головко Нікіта | 6-В |
51. | Горун Анна | 6-В |
52. | Донцова Дарія | 6-В |
53. | Котюк Вадим | 6-В |
54. | Пархоменко Василь | 6-В |
55. | Романьок Іван | 6-В |
56. | Свічарова Марія | 6-В |
57. | Цицай Марія | 6-В |
58. | Таланова Владислава | 6-В |
59. | Авраменко Вікторія | 6-Г |
60. | Коваленко Ксенія | 6-Г |
61. | Кормановська Софія | 6-Г |
62. | Мірненко Дар’я | 6-Г |
63. | Харкевич Єлизавета | 6-Г |
64. | Щепанко Аліса | 6-Г |
65. | Бабайлов Арсеній | 5-А |
66. | Борухова Анастасія | 5-А |
67. | Карташова Ольга | 5-А |
68. | Литвиненко Поліна | 5-А |
69. | Онопрієнко Даніл | 5-А |
70. | Онопрієнко Єгор | 5-А |
71. | Тищенко-Тишковець Валентин | 5-А |
72. | Цимбалюк Олександра | 5-А |
73. | Ямборак Вероніка | 5-А |
74. | Вострякова Анна | 5-Б |
75. | Гринів Анна | 5-Б |
76. | Зінькович Аріна | 5-Б |
77. | Лазебний Максим | 5-Б |
78. | Мазуренко Вікторія | 5-Б |
79. | Остапчук Вероніка | 5-Б |
80. | Басос Олексій | 5-В |
81. | Глухоман Ніколіна | 5-В |
82. | Єфанов Єгор | 5-В |
83. | Кравченко Анастасія | 5-В |
84. | Медвецька Софія | 5-В |
85. | Оленішена Юлія | 5-В |
86. | Сухенко Софія | 5-В |
87. | Чумальчук Софія | 5-В |
1 семестр 2018-2019 н.р.
Додаток № 1 до наказу №04 від 04.01.2019
№ п/п | Прізвище та ім’я учня (учениці) | Клас |
1 | Єркєєва Аліна | 11-А |
2 | Журавльова Ольга | 11-А |
3 | Семеренко Катерина | 11-А |
4 | Стальченко Олександра | 11-А |
5 | Хмелик Юлія | 11-А |
6 | Бурдейний Артем | 11-Б |
7 | Добровольська Євгенія | 11-Б |
8 | Закорко Юлія | 11-Б |
9 | Корнівський Марк | 11-Б |
10 | Любіч Тетяна | 11-Б |
11 | Пастухов Кирило | 11-Б |
12 | Селівончик Владислава | 11-Б |
13 | Селівончик Ярослава | 11-Б |
14 | Фан Зієу Нок | 11-Б |
15 | Кварацхелія Марина | 11-Г |
16 | Завірюха Анна | 10-А |
17 | Іванов Олександр | 10-А |
18 | Поліщук Олександр | 10-А |
19 | Рижих Дар’я | 10-А |
20 | Булига Катерина | 10-Б |
21 | Кодоненко Світлана | 10-Б |
22 | Мельник Дарія | 10-Б |
23 | Усатюк Ольга | 10-Б |
24 | Шойко Ганна | 10-В |
25 | Кульчицька Анастасія | 9-А |
26 | Лагода Дар’я | 9-А |
27 | Стрига Ольга | 9-А |
28 | Бестужева Марія | 9-Б |
29 | Колінько Анастасія | 9-Б |
30 | Якименко Євгенія | 9-Б |
31 | Бондарева Марія | 9-В |
32 | Вінниченко Сергій | 8-В |
33 | Аракельян Альбіна | 7-А |
34 | Глущенко Єлизавета | 7-А |
35 | Мороз Марія | 7-А |
36 | Прибиш Микола | 7-А |
37 | Хижна Катерина | 7-А |
38 | Хлуд Олександр | 7-А |
39 | Баширова Гюлай | 7-В |
40 | Дашкевич Анастасія | 7-В |
41 | Сулацкова Уляна | 7-В |
42 | Завірюха Анастасія | 7-Г |
43 | Дерягіна Олена | 6-А |
44 | Іванова Олександра | 6-А |
45 | Чечило Софія | 6-А |
46 | Арутюнова Анастасія | 6-Б |
47 | Кедіс Діана | 6-Б |
48 | Майко Надія | 6-Б |
49 | Набожник Афіна | 6-Б |
50 | Тіменко Софія | 6-Б |
51 | Юрченко Владислав | 6-Б |
52 | Головко Нікіта | 6-В |
53 | Горун Анна | 6-В |
54 | Донцова Дарія | 6-В |
55 | Котюк Вадим | 6-В |
56 | Пархоменко Василь | 6-В |
57 | Романьок Іван | 6-В |
58 | Свічарова Марія | 6-В |
59 | Таланова Влада | 6-В |
60 | Цицай Марія | 6-В |
61 | Авраменко Вікторія | 6-Г |
62 | Коваленко Ксенія | 6-Г |
63 | Харкевич Єлизавета | 6-Г |
64 | Щепанко Аліса | 6-Г |
65 | Бабайлов Арсеній | 5-А |
66 | Борухова Анастасія | 5-А |
67 | Карташова Ольга | 5-А |
68 | Левченко Софія | 5-А |
69 | Литвиненко Поліна | 5-А |
70 | Онопрієнко Єгор | 5-А |
71 | Тищенко-Тишковець Валентин | 5-А |
72 | Гринів Анна | 5-Б |
73 | Коваленко Дарина | 5-Б |
74 | Лазебний Максим | 5-Б |
75 | Мазуренко Вікторія | 5-Б |
76 | Остапчук Вероніка | 5-Б |
77 | Панаіт Катерина | 5-Б |
78 | Чала Дарина | 5-Б |
79 | Шевченко Ірина | 5-Б |
80 | Басос Олексій | 5-В |
81 | Донченко Микита | 5-В |
82 | Єфанов Єгор | 5-В |
83 | Кравченко Анастасія | 5-В |
84. | Медвецька Софія | 5-В |
85. | Олянішена Юлія | 5-В |
86. | Сухенко Софія | 5-В |
Директор О.Б.Недбайло
2017-2018 н.р.
Додаток № 1 до наказу №135 від 30.05.2018
№ п/п | Прізвище та ім’я учня (учениці) | Клас |
1. | Єркєєва Аліна | 10-А |
2. | Журавльова Ольга | 10-А |
3. | Семеренко Катерина | 10-А |
4. | Стальченко Олександра | 10-А |
5. | Хмелик Юлія | 10-А |
6. | Бурдейний Артем | 10-Б |
7. | Добровольська Євгенія | 10-Б |
8. | Корнівський Марк | 10-Б |
9. | Пастухов Кирило | 10-Б |
10. | Селівончик Владислава | 10-Б |
11. | Селівончик Ярослава | 10-Б |
12. | Фан Зіеу Нгок | 10-Б |
13. | Кварацхелія Марина | 10-Г |
14. | Кульчицька Анастасія | 8-А |
15. | Лагода Дар’я | 8-А |
16. | Стрига Ольга | 8-А |
17. | Бестужева Марія | 8-Б |
18. | Колінько Анастасія | 8-Б |
19. | Якименко Євгенія | 8-Б |
20. | Бондарева Марія | 8-В |
21. | Муратова Вікторія | 7-Б |
22. | Пастушенко Ілля | 7-Б |
23. | Воронін Лев | 7-В |
24. | Востріков Любомир | 7-В |
25. | Бойчук Владислава | 7-Г |
26. | Вяльцев Олександр | 7-Г |
27. | Аракельян Альбіна | 6-А |
28. | Глущенко Єлизавета | 6-А |
29. | Мороз Марія | 6-А |
30. | Назаренко Марія | 6-А |
31. | Прибиш Микола | 6-А |
32. | Хижна Христина | 6-А |
33. | Хлуд Олександр | 6-А |
34. | Чопко Ольга | 6-А |
35. | Маклакова Катерина | 6-Б |
36. | Чопенко Діана | 6-Б |
37. | Баширов Кємал | 6-В |
38. | Баширова Гюлай | 6-В |
39. | Волков Володимир | 6-В |
40. | Дашкевич Анастасія | 6-В |
41. | Провальський Тарас | 6-В |
42. | Селіверстова Тетяна | 6-В |
43. | Снігур Юлія | 6-В |
44. | Сулацкова Уляна | 6-В |
45. | Гапоненко Ксенія | 6-Г |
46. | Завірюха Анастасія | 6-Г |
47. | Дерягіна Олена | 5-А |
48. | Затишна Вероніка | 5-А |
49. | Іванова Олександра | 5-А |
50. | Чечило Софія | 5-А |
51. | Арутюнова Анастасія | 5-Б |
52. | Бережний Тимофій | 5-Б |
53. | Кедіс Діана | 5-Б |
54. | Кузнець Зоряна | 5-Б |
55. | Майко Надія | 5-Б |
56. | Набожник Афіна | 5-Б |
57. | Русин Олександра | 5-Б |
58. | Семеніста Марія | 5-Б |
59. | Тіменко Софія | 5-Б |
60. | Юрченко Аліна | 5-Б |
61. | Юрченко Владислав | 5-Б |
62. | Головко Нікіта | 5-В |
63. | Горун Анна | 5-В |
64. | Донцова Дар’я | 5-В |
65. | Котюк Вадим | 5-В |
66. | Литвин Віолетта | 5-В |
67. | Макарчук Юлія | 5-В |
68. | Пархоменко Василь | 5-В |
69. | Романьок Іван | 5-В |
70. | Рудченко Владислава | 5-В |
71. | Свічарова Марія | 5-В |
72. | Старовойт Софія | 5-В |
73. | Таланова Владислава | 5-В |
74. | Цицай Марія | 5-В |
75. | Авраменко Вікторія | 5-Г |
76. | Коваленко Ксенія | 5-Г |
77. | Кормановська Софія | 5-Г |
78. | Мірненко Дар’я | 5-Г |
79. | Правосуд Анна | 5-Г |
80. | Приходько Єгор | 5-Г |
81. | Харкевич Єлизавета | 5-Г |
82. | Щепанко Аліса | 5-Г |
83. | Бабайлов Арсен | 4-А |
84. | Бевзюк Олександра | 4-А |
85. | Борухова Анастасія | 4-А |
86. | Денисов Дмитро | 4-А |
87. | Душеніна Марія | 4-А |
88. | Івашкевич Юліанна | 4-А |
89. | Коновал Єгор | 4-А |
90. | Литвиненко Поліна | 4-А |
91. | Левченко Софія | 4-А |
92. | Тищенко Валентин | 4-А |
93. | Шойко Олекса | 4-А |
94. | Будьонний Іван | 4-Б |
95. | Вострякова Анна | 4-Б |
96. | Ільїна Аріна | 4-Б |
97. | Коваленко Дарина | 4-Б |
98. | Лазарєв Дан | 4-Б |
99. | Мазуренко Вікторія | 4-Б |
100. | Остапчук Вероніка | 4-Б |
101. | Панченко Кіріл | 4-Б |
102. | Семененко Андрій | 4-Б |
103. | Шевченко Дарина | 4-Б |
104. | Лазерний Максим | 4-Б |
105. | Садретдінова Марина | 4-В |
106. | Басос Олексій | 4-В |
107. | Донченко Микита | 4-В |
108. | Єфанов Єгор | 4-В |
109. | Кравченко Анастасія | 4-В |
110. | Медвецька Софія | 4-В |
111. | Олянішена Юлія | 4-В |
112. | Сердюк Михайло | 3-А |
113. | Фостик Михайло | 3-А |
114. | Кулікова Христина | 3-А |
115. | Машківський Дмитро | 3-А |
116. | Мережко Уляна | 3-А |
117. | Охріменко Матвій | 3-А |
118. | Рога Михайло | 3-А |
119. | Соболевський Владислав | 3-А |
120. | Стойко Єкатєріна | 3-А |
121. | Стойко Лєокадія | 3-А |
122. | Безверха Марія | 3-Б |
123. | Дворак Олексій | 3-Б |
124. | Іващенко Марта | 3-Б |
125. | Линчук Поліна | 3-Б |
126. | Мазур Михайло | 3-Б |
127. | Пастушенко Маріанна | 3-Б |
128. | Савельєва Олександра | 3-Б |
129. | Салацький Віктор | 3-Б |
130. | Струк Єлизавета | 3-Б |
131. | Фещенко Михайло | 3-Б |
132. | Хоменко Поліна | 3-Б |
133. | Хоменко Світлана | 3-Б |
134. | Гладкий Даніїл | 3-В |
135. | Калінська Поліна | 3-В |
136. | Кравченко Марія | 3-В |
137. | Назаренко Кирил | 3-В |
138. | Волчкова Поліна | 3-В |
139. | Очеретяна Софія | 3-В |
140. | Підвальний Максим | 3-В |
141. | Улида Вікторія | 3-В |
142. | Рущак Вікторія | 3-В |
143. | Мельник Володимир | 3-Г |
144. | Тястов Артем | 3-Г |
145. | Вольський Єгор | 3-Г |
146. | Калина Вікторія | 3-Г |
147. | Мироненко Ангеліна | 3-Г |
148. | Митрофанова Наталія | 3-Г |
149. | Прибиш Ольга | 3-Г |
150. | Процик Максим | 3-Г |
151. | Ваапова Єва | 2-А |
152. | Мельник Роман | 2-А |
153. | Шаріфі Лейла | 2-А |
154. | Сальцман Єлізавета | 2-А |
155. | Расенко Вікторія | 2-А |
156. | Маташ Софія | 2-А |
157. | Безкровна Крістіна | 2-Б |
158. | Геденідзе Іраклі | 2-Б |
159. | Жук Богдан | 2-Б |
160. | Кромбет Марія | 2-Б |
161. | Дорощук Олександра | 2-В |
162. | Єгорова Варвара | 2-В |
163. | Лебідь Софія | 2-В |
164. | Мазур Андрій | 2-В |
165. | Салацький Олексій | 2-В |
166. | Терешко Софія | 2-В |
167. | Шевченко Анна | 2-В |
168. | Балюк Олексій | 2-Г |
169. | Луньов Іван | 2-Г |
170. | Тимченко Поліна | 2-Г |
171. | Ткалич Ніка | 2-Г |
Директор О.Б.Недбайло
1 семестр 2017-2018 н.р.
Призначити стипендії учням, що закінчили І семестр 2017-2018 навчального року з балами високого рівня (Додаток № 1 до наказу №04 від 04.01.2018)
№ п/п | Прізвище та ім’я учня (учениці) | Клас |
1. | Андрущенко Єлизавета | 11-А |
2. | Воронін Нікіта | 11-А |
3. | Гриців Богдана | 11-А |
4. | Дьяченко Тетяна | 11-А |
5. | Семененко Аліна | 11-А |
6. | Єркєєва Аліна | 10-А |
7. | Журавльова Ольга | 10-А |
8. | Семеренко Катерина | 10-А |
9. | Хмелик Юлія | 10-А |
10. | Бурдейний Артем | 10-Б |
11. | Добровольська Євгенія | 10-Б |
12. | Корнівський Марк | 10-Б |
13. | Пастухов Кирило | 10-Б |
14. | Селівончик Владислава | 10-Б |
15. | Селівончик Ярослава | 10-Б |
16. | Фан Зієу Нок | 10-Б |
17. | Кварацхелія Марина | 10-Г |
18. | Завірюха Анна | 9-А |
19. | Ковальчук Мирослава | 9-А |
20. | Рижих Дар’я | 9-А |
21. | Булига Катерина | 9-Б |
22. | Кодоненко Світлана | 9-Б |
23. | Мельник Дарія | 9-Б |
24. | Усатюк Ольга | 9-Б |
25. | Усенко Вікторія | 9-Б |
26. | Білоус Олександра | 9-В |
27. | Гапелик Дар’я | 9-В |
28. | Мироненко Єкатерина | 9-В |
29. | Іванов Олександр | 9-Г |
30. | Кульчицька Анастасія | 8-А |
31. | Лагода Дар’я | 8-А |
32. | Стрига Ольга | 8-А |
33. | Бестужева Марія | 8-Б |
34. | Муратова Вікторія | 7-Б |
35. | Востріков Любомир | 7-В |
36. | Бойчук Владислава | 7-Г |
37. | Вяльцев Олександр | 7-Г |
38. | Аракельян Альбіна | 6-А |
39. | Глущенко Єлизавета | 6-А |
40. | Мороз Марія | 6-А |
41. | Назаренко Марія | 6-А |
42. | Прибиш Микола | 6-А |
43. | Хижна Катерина | 6-А |
44. | Хлуд Олександр | 6-А |
45. | Чомко Ольга | 6-А |
46. | Маклакова Катерина | 6-Б |
47. | Волков Володимир | 6-В |
48. | Дашкевич Анастасія | 6-В |
49. | Селіверстова Тетяна | 6-В |
50. | Гапоненко Ксенія | 6-Г |
51. | Завірюха Анастасія | 6-Г |
52. | Дерягіна Олена | 5-А |
53. | Затишна Вероніка | 5-А |
54. | Іванова Олександра | 5-А |
55. | Чечило Софія | 5-А |
56. | Арутюнова Анастасія | 5-Б |
57. | Кедіс Діана | 5-Б |
58. | Кузнець Зоряна | 5-Б |
59. | Майко Надія | 5-Б |
60. | Набожник Афіна | 5-Б |
61. | Русин Олександра | 5-Б |
62. | Семеніста Марія | 5-Б |
63. | Тіменко Софія | 5-Б |
64. | Юрченко Аліна | 5-Б |
65. | Юрченко Владислав | 5-Б |
66. | Головко Нікіта | 5-В |
67. | Горун Анна | 5-В |
68. | Донцова Дарія | 5-В |
69. | Котюк Вадим | 5-В |
70. | Литвин Віолетта | 5-В |
71. | Макарчук Юлія | 5-В |
72. | Пархоменко Василь | 5-В |
73. | Романьок Іван | 5-В |
74. | Рудченко Владислава | 5-В |
75. | Свічарова Марія | 5-В |
76. | Старовойт Софія | 5-В |
77. | Таланова Владислава | 5-В |
78. | Цицай Марія | 5-В |
79. | Коваленко Ксенія | 5-Г |
80. | Правосуд Анна | 5-Г |
81. | Харкевич Єлизавета | 5-Г |
82. | Щепанко Аліса | 5-Г |
1 семестр 2016-2017 н.р.
Призначити стипендії учням, що закінчили І семестр 2016-2017 навчального року з балами високого рівня (додаток № 1 ).
Додаток № 1 до наказу №05 від 05.01.2017
№ п/п | Прізвище та ім’я учня (учениці) | Клас |
1. | Бондаренко Марія | 11-А |
2. | Брюшко Наталія | 11-А |
3. | Чупрій Діана | 11-А |
4. | Поліщук Назар | 11-А |
5. | Маленко Вікторія | 11-Б |
6. | Руль Ірина | 11-Б |
7. | Григоренко Олена | 11-В |
8. | Загорна Анастасія | 11-В |
9. | Тесленко Аліна | 11-В |
10. | Андрущенко Єлизавета | 10-А |
11. | Воронін Нікіта | 10-А |
12. | Гриців Богдана | 10-А |
13. | Дьяченко Тетяна | 10-А |
14. | Семененко Аліна | 10-А |
15. | Журавльова Ольга | 9-А |
16. | Бурдейний Артем | 9-Б |
17. | Вердиш Дмитро | 9-Б |
18. | Дендебера Владислав | 9-Б |
19. | Добровольська Євгенія | 9-Б |
20. | Закорко Юлія | 9-Б |
21. | Корнівський Марк | 9-Б |
22. | Молочнікова Олександра | 9-Б |
23. | Пастухов Кирило | 9-Б |
24. | Селівончик Владислава | 9-Б |
25. | Селівончик Ярослава | 9-Б |
26. | Симонян Альбіна | 9-Б |
27. | Фан Зієу Нок | 9-Б |
28. | Єркєєва Аліна | 9-В |
29. | Камінська Анастасія | 9-В |
30. | Семеренко Катерина | 9-В |
31. | Хмелик Юлія | 9-В |
32. | Завірюха Анна | 8-А |
33. | Рижих Дар’я | 8-А |
34. | Кодоненко Світлана | 8-Б |
35. | Мельник Дарія | 8-Б |
36. | Усатюк Ольга | 8-Б |
37. | Усенко Вікторія | 8-Б |
38. | Гапелик Дар’я | 8-В |
39. | Горюнова Анна | 8-Г |
40. | Іванов Олександр | 8-Г |
41. | Кульчицька Анастасія | 7-А |
42. | Стрига Ольга | 7-А |
43. | Бестужева Марія | 7-Б |
44. | Бондарева Марія | 7-В |
45. | Чорненька Єва | 6-А |
46. | Щербак Олександр | 6-А |
47. | Муратова Вікторія | 6-Б |
48. | Бойчук Владислава | 6-Г |
49. | Вяльцев Олександр | 6-Г |
50. | Мі рутенко Артем | 6-Г |
51. | Аракельян Альбіна | 5-А |
52. | Глущенко Єлизавета | 5-А |
53. | Мороз Марія | 5-А |
54. | Назаренко Марія | 5-А |
55. | Пілик Валерія | 5-А |
56. | Прибиш Микола | 5-А |
57. | Хижна Катерина | 5-А |
58. | Хлуд Олександр | 5-А |
59. | Чомко Ольга | 5-А |
60. | Гапоненко Ксенія | 5-Б |
61. | Маклакова Катерина | 5-Б |
62. | Чопенко Діана | 5-Б |
63. | Баширов Кємал | 5-В |
64. | Баширова Гюлай | 5-В |
65. | Дашкевич Анастасія | 5-В |
66. | Селіверстова Тетяна | 5-В |
67. | Снігур Юлія | 5-В |
68. | Сулацкова Уляна | 5-В |
69. | Журавель Катерина | 5-Г |
70. | Завірюха Анастасія | 5-Г |
71. | Логунова Вероніка | 5-Г |
72. | Стебакова Анастасія | 5-Г |
Коментарi