Белінська Світлана Леонідівна

/Files/images/Belinska_2.jpgз учнями 2014-2015 /Files/images/belinska_1.pngз учнями 2011-2012 н.р.

Кваліфікація: вчитель вищої категорії

Звання: - старший вчитель

Педагогічний стаж: 22 років

Стаж роботи в ліцеї «ЕКО» №198: 10 років

Нагороди:

ГРАМОТА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ за багаторічну і плідну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності.(2007 р.)

ГРАМОТА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇза багаторічну плідну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності (2009 р.)

ПодякаВидана Департаментом освіти і науки, молоді та спорту, виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, особистий вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління»(№866-к, 2014 р.)

Педагогічне кредо:

«Завжди бути відкритою та відповідальною, поважати та розуміти своїх учнів. Зацікавлювати дітей навчанням та знаходити підхід до кожного»