Інформація для кожного з завдань у прікріплених до сторінки файлах

Завдання районної олімпіади з веб-дизайну для учнів 6-11 класів :

(файл :2019 2020 Завдання до олімпіади Web-дизайн_Район.doc)

Завдання районної олімпіади з комп'ютерної графіки, комп'ютерної анімації для учнів 6-11 класів :

(файл : 2019 2020 Завдання до олімпіад Графіка Анімація_Район.doc)

Завдання олімпіади з інформаційних (офісних) технологій :

(файл :2019 2020 Завдання олімпіади інформаційних (офісних) технологій_Район.rar)

Завдання (тренувальні) олімпіади з інформаційних (офісних) технологій для учнів 8 класів :

(файл : OL-IT_8kl_inform_teh )

Завдання (тренувальні) олімпіади з інформаційних (офісних) технологій для учнів 9 класів :

(файл :OL-IT_9kl_inform_teh)

Завдання (тренувальні) олімпіади з інформаційних (офісних) технологій для учнів 10 класів :

(файл :OL-IT_10kl_inform_teh)

Завдання (тренувальні) олімпіади з інформаційних (офісних) технологій для учнів 11 класів :

(файл :OL-IT_11kl_inform_teh)

Завдання (тренувальні) олімпіади з програмування для учнів 8-11 класів :

(файл :OL-PROGR )

Завдання олімпіади (шкільний етап)_інформатика (за номінаціями)_2019 у прикріплених до сторінки файлах