Повернутися до звичайного режиму

Список відмінників ліцею "ЕКО"№198

1 семестр 2017-2018 н.р.

Призначити стипендії учням, що закінчили І семестр 2017-2018 навчального року з балами високого рівня (Додаток № 1 до наказу №04 від 04.01.2018)

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Андрущенко Єлизавета 11-А
2. Воронін Нікіта 11-А
3. Гриців Богдана 11-А
4. Дьяченко Тетяна 11-А
5. Семененко Аліна 11-А
6. Єркєєва Аліна 10-А
7. Журавльова Ольга 10-А
8. Семеренко Катерина 10-А
9. Хмелик Юлія 10-А
10. Бурдейний Артем 10-Б
11. Добровольська Євгенія 10-Б
12. Корнівський Марк 10-Б
13. Пастухов Кирило 10-Б
14. Селівончик Владислава 10-Б
15. Селівончик Ярослава 10-Б
16. Фан Зієу Нок 10-Б
17. Кварацхелія Марина 10-Г
18. Завірюха Анна 9-А
19. Ковальчук Мирослава 9-А
20. Рижих Дар’я 9-А
21. Булига Катерина 9-Б
22. Кодоненко Світлана 9-Б
23. Мельник Дарія 9-Б
24. Усатюк Ольга 9-Б
25. Усенко Вікторія 9-Б
26. Білоус Олександра 9-В
27. Гапелик Дар’я 9-В
28. Мироненко Єкатерина 9-В
29. Іванов Олександр 9-Г
30. Кульчицька Анастасія 8-А
31. Лагода Дар’я 8-А
32. Стрига Ольга 8-А
33. Бестужева Марія 8-Б
34. Муратова Вікторія 7-Б
35. Востріков Любомир 7-В
36. Бойчук Владислава 7-Г
37. Вяльцев Олександр 7-Г
38. Аракельян Альбіна 6-А
39. Глущенко Єлизавета 6-А
40. Мороз Марія 6-А
41. Назаренко Марія 6-А
42. Прибиш Микола 6-А
43. Хижна Катерина 6-А
44. Хлуд Олександр 6-А
45. Чомко Ольга 6-А
46. Маклакова Катерина 6-Б
47. Волков Володимир 6-В
48. Дашкевич Анастасія 6-В
49. Селіверстова Тетяна 6-В
50. Гапоненко Ксенія 6-Г
51. Завірюха Анастасія 6-Г
52. Дерягіна Олена 5-А
53. Затишна Вероніка 5-А
54. Іванова Олександра 5-А
55. Чечило Софія 5-А
56. Арутюнова Анастасія 5-Б
57. Кедіс Діана 5-Б
58. Кузнець Зоряна 5-Б
59. Майко Надія 5-Б
60. Набожник Афіна 5-Б
61. Русин Олександра 5-Б
62. Семеніста Марія 5-Б
63. Тіменко Софія 5-Б
64. Юрченко Аліна 5-Б
65. Юрченко Владислав 5-Б
66. Головко Нікіта 5-В
67. Горун Анна 5-В
68. Донцова Дарія 5-В
69. Котюк Вадим 5-В
70. Литвин Віолетта 5-В
71. Макарчук Юлія 5-В
72. Пархоменко Василь 5-В
73. Романьок Іван 5-В
74. Рудченко Владислава 5-В
75. Свічарова Марія 5-В
76. Старовойт Софія 5-В
77. Таланова Владислава 5-В
78. Цицай Марія 5-В
79. Коваленко Ксенія 5-Г
80. Правосуд Анна 5-Г
81. Харкевич Єлизавета 5-Г
82. Щепанко Аліса 5-Г

1 семестр 2016-2017 н.р.

Призначити стипендії учням, що закінчили І семестр 2016-2017 навчального року з балами високого рівня (додаток № 1 ).

Додаток № 1 до наказу №05 від 05.01.2017

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Бондаренко Марія 11-А
2. Брюшко Наталія 11-А
3. Чупрій Діана 11-А
4. Поліщук Назар 11-А
5. Маленко Вікторія 11-Б
6. Руль Ірина 11-Б
7. Григоренко Олена 11-В
8. Загорна Анастасія 11-В
9. Тесленко Аліна 11-В
10. Андрущенко Єлизавета 10-А
11. Воронін Нікіта 10-А
12. Гриців Богдана 10-А
13. Дьяченко Тетяна 10-А
14. Семененко Аліна 10-А
15. Журавльова Ольга 9-А
16. Бурдейний Артем 9-Б
17. Вердиш Дмитро 9-Б
18. Дендебера Владислав 9-Б
19. Добровольська Євгенія 9-Б
20. Закорко Юлія 9-Б
21. Корнівський Марк 9-Б
22. Молочнікова Олександра 9-Б
23. Пастухов Кирило 9-Б
24. Селівончик Владислава 9-Б
25. Селівончик Ярослава 9-Б
26. Симонян Альбіна 9-Б
27. Фан Зієу Нок 9-Б
28. Єркєєва Аліна 9-В
29. Камінська Анастасія 9-В
30. Семеренко Катерина 9-В
31. Хмелик Юлія 9-В
32. Завірюха Анна 8-А
33. Рижих Дар’я 8-А
34. Кодоненко Світлана 8-Б
35. Мельник Дарія 8-Б
36. Усатюк Ольга 8-Б
37. Усенко Вікторія 8-Б
38. Гапелик Дар’я 8-В
39. Горюнова Анна 8-Г
40. Іванов Олександр 8-Г
41. Кульчицька Анастасія 7-А
42. Стрига Ольга 7-А
43. Бестужева Марія 7-Б
44. Бондарева Марія 7-В
45. Чорненька Єва 6-А
46. Щербак Олександр 6-А
47. Муратова Вікторія 6-Б
48. Бойчук Владислава 6-Г
49. Вяльцев Олександр 6-Г
50. Мі рутенко Артем 6-Г
51. Аракельян Альбіна 5-А
52. Глущенко Єлизавета 5-А
53. Мороз Марія 5-А
54. Назаренко Марія 5-А
55. Пілик Валерія 5-А
56. Прибиш Микола 5-А
57. Хижна Катерина 5-А
58. Хлуд Олександр 5-А
59. Чомко Ольга 5-А
60. Гапоненко Ксенія 5-Б
61. Маклакова Катерина 5-Б
62. Чопенко Діана 5-Б
63. Баширов Кємал 5-В
64. Баширова Гюлай 5-В
65. Дашкевич Анастасія 5-В
66. Селіверстова Тетяна 5-В
67. Снігур Юлія 5-В
68. Сулацкова Уляна 5-В
69. Журавель Катерина 5-Г
70. Завірюха Анастасія 5-Г
71. Логунова Вероніка 5-Г
72. Стебакова Анастасія 5-Г

Директор О.Б.Недбайло


1 семестр 2015-2016 н.р.

Призначити стипендії учням, що закінчили І семестр 2015-2016 навчального року з балами високого рівня (додаток № 1 ).

Додаток № 1 до наказу №04 від 05.01.2016

№ п/п Прізвище та ім’я учня (учениці) Клас
1. Вишняк Наталія 11-А
2. Каширіна Ольга 11-А
3. Коцюк Дмитро 11-А
4. Митрофанов Артем 11-А
5. Матвійчук Роман 11-Б
6. Недбайло Маріанна 11-Б
7. Цибенко Діана 11-Б
8. Бондаренко Марія 10-А
9. Брюшко Наталія 10-А
10. Чупрій Діана 10-А
11. Поліщук Назар 10-А
12. Маленко Вікторія 10-Б
13. Руль Ірина 10-Б
14. Григоренко Олена 10-В
15. Загорна Анастасія 10-В
16. Мельниченко Марія 9-Б
17. Андрущенко Єлизавета 9-В
18. Воронін Нікіта 9-В
19. Гриців Богдана 9-В
20. Семененко Аліна 9-В
21. Єркєєва Аліна 8-В
22. Семеренко Катерина 8-В
23. Хмелик Юлія 8-В
24. Бурдейний Артем 8-Б
25. Селівончик Владислава 8-Б
26. Селівончик Ярослава 8-Б
27. Фан Зієу Нок 8-Б
28. Горюнова Анна 7-Г
29. Ковальчук Мирослава 7-Г
30. Рижих Дар’я 7-Г
31. Кодоненко Світлана 7-Б
32. Мельник Дарія 7-Б
33. Усатюк Ольга 7-Б
34. Завірюха Анна 7-А
35. Лагода Дар’я 6-Г
36. Бондарєва Марія 6-В
37. Колінько Анастасія 6-Б
38. Якименко Євгенія 6-Б
39. Стрига Ольга 6-А
40. Мірутенко Артем 5-Г
41. Пташник Оксана 5-Г
42. Федусів Софія 5-Г
43. Петришин Дарій 5-Б
44. Кравченко Марія 5-А
45. Чорненька Єва 5-А
46. Щербак Олександр 5-А

Директор О.Б.Недбайло

Кiлькiсть переглядiв: 702

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.