Дорогі наші мами, матусі, ліцею «ЕКО»№198 Ліцейна спільнота вітає Вас з Міжнародним днем 8-Березня!

Дорогі наші мами, матусі, ліцею «ЕКО»№198

Ліцейна спільнота вітає Вас з Міжнародним днем 8-Березня!

Бажаємо Вам безмежного щастя, міцного здоров’я, спокою і добробуту, впевненості в завтрашньому дні і впевненості у нас, ваших дітях.

Великий педагог В.Сухомлинський сказав: «Якби світ весь час дивився в душу дитини ласкавими очима матері, якби все, що зустріне на своєму шляху дитина, було таким добрим і лагідним, як добра мати, - в світі не було б ні горя, ні злочинів, ні трагедій».

Спасибі, що Ви з нами, розумієте, любите, підтримуєте нас.

ШАНОВНІ НАШІ ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

- БОНДАРЕНКО ЛАРИСО ІВАНІВНО!

-КІТ НАТАЛІЄ ВОЛОДИМИРІВНО!

-СТАСЮК НАТАЛІЄ МИКОЛАЇВНО!

-ЦАРЬКОВА ТАМАРО ЮРІЇВНО –ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ!

-ЧАМАРА ТЕТЯНО СЕМЕНІВНО- ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ВИХОВНОЇ РОБОТИ!

ЩИРО ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ 8- БЕРЕЗНЯ!

ВИ КОНЦЕНТРУЄТЕ УВАГУ, ЩОБ РОЗКЛАД БУВ ВДАЛИМ, ЩОБ МИ БРАЛИ УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДАХ ТА МАН «ДОСЛІДНИК», ЩОБ В ШКОЛІ БУЛО БЕЗПЕЧНО І ЗАТИШНО.

ТУРБУЄТЕСЬ, ЩОБ ЗАХОДИ ЕСТЕТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ БУЛИ НАЙКРАЩИМИ І НАЙЦІКАВІШИМИ.

ВИ ДОПОМАГАЄТЕ НАМ ЗОСЕРЕДИТИСЬ НА НАВЧАННІ, ЗНО, ПІДТРИМУЄТЕ У ВАЖКІ ХВИЛИНИ.

У ВАШОМУ АРСЕНАЛІ ЗАВЖДИ ПРИСУТНІ СЛОВА ПІДТРИМКИ ТА ПРОЯВИ ПОВАГИ ДО НАС.

НАШІ БАТЬКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ВАС , КОЛИ ВТРАЧАЮТЬ КОНТРОЛЬ НАД НАМИ.

ВИ ЗНАХОДИТЕ ЧАС ВИСЛУХАТИ, НАДАТИ РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯКІ ЗМІНЮЮТЬ БУДЬ-ЯКУ СИТУАЦІЮ.

ЗАЛИШАЙТЕСЬ ЗАВЖДИ УСПІШНИМИ, ЖИТТЄЛЮБНИМИ ТА НАЙКРАЩИМИ

ТЕЛЕГРАМА

ШАНОВНА МОЯ ТА УЛЮБЛЕНА ВЧИТЕЛЬКА МАТЕМАТИКИ,

ЗІНЬКОВА ЛАРИСО ВІКТОРІВНО!

Вітаю Вас з жіночим Міжнародним днем 8-Березня. Нехай Жар-птиця Вам подарує шматочок щастя, оберемок любові та здоров’я і силу-силену удачі!

Нехай у Вас завжди буде гарний настрій, як квіти навесні. Дякую Вам за теплоту і турботу, за той багаж знань, який знадобився мені в Гамбурзі і здивував моїх німецьких колег.

Наталія Чамара колишня випускниця ліцею «ЕКО»№198