Свято День захисника України

2014 Свято до Дня Збройних сил України в ліцеї «ЕКО» №198

5 грудня в ліцеї «ЕКО» №198 відбулося свято до Дня Збройних сил України. Учнів 8-11-х класів, педагогів ліцею привітав директор Олександр Борисович Недбайло. Перед учасниками свята виступили солісти – учні 8-Б, 10-А класів. Під час заходу проводились військово-спортивні змагання серед хлопців 8-11-х класів:

- розбирання та складання автомату АК-74,

- спорядження магазину набоями,

- силові вправи,

- конкурс цивільної оборони.

Ліцеїсти брали активну участь у конкурсах і показали гарні навички допризовної підготовки. Журі конкурсів визначило таких переможців змагань: у конкурсі з розбирання автомату переміг Кохан Олександр (8-Б кл), із спорядження магазину – Усик Олег (8-В кл), у силових вправах- Герасименко Семен (10-А кл.), у конкурсі цивільної оборони перемогла команда 10-А класу. Визначено загальнокомандні місця:

1 місце – команда 10-А класу

2 місце – команда 8-В класу

3 місце – команда 11-Б класу.

Організатори військово-спортивних змагань – викладач предмету «Захист Вітчизни» Кирсенко Леонід Васильович та викладачі кафедри фізичної культури ліцею «ЕКО» №198.

/Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2286_1.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2233_1.jpg
/Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2234_1.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2241_1.jpg
/Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2249_1.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2257_1.jpg
/Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2267_1.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/DSC_2290_1.jpg