Чарівна країна казок

Відомо, що наше сьогодення стало досить прагматичним і виваженим. Темп життя не тільки для дорослих, але й для дітей дуже високий, що ледь-ледь встигаєш за ним. Тому, коли сумує душа або якісь неприємності чомусь хочеться поринути в чарівний, теплий світ казок. День казки у таборі «Барвограй» був по- етапний. Спочатку провели анкетування :

1) Твоє ставлення до казки.

2) Хто твій найулюбленіший казковий герой?

А потім справжнє свято, в гостях у якого побувала красуня Баба-Яга з пластиліну нога, «Кіт у чоботях», «Івасик-Телесик», «Коза-дереза». Таким чином, вихованці табору вирушили в подорож по чарівній Країні казок.

Допомогли у проведенні цього свята учні ліцею із 8-Б класу. На сцену виходив справжній Казкар, який знав безліч казок. Він цитував слова дійових осіб казок, а діти відгадували її назву.

Закінчилося свято простими словами: Казка –це той поріг і оберіг, куди повертаєшся з далекої дороги, саме з нею можна спочити і зігріти свою душу, саме у казці добро перемагає зло. І ми всі, маленькі і дорослі, віримо, що так буде.

/Files/images/kartinka/tabr/krana_kazok/DSC_1667.jpg /Files/images/kartinka/tabr/krana_kazok/DSC_1670.jpg
/Files/images/kartinka/tabr/krana_kazok/DSC_1671.jpg /Files/images/kartinka/tabr/krana_kazok/DSC_1672.jpg
/Files/images/kartinka/tabr/krana_kazok/DSC_1674.jpg /Files/images/kartinka/tabr/krana_kazok/DSC_1675.jpg