Гурток "Юний художник"

Літо... Скільки спогадів і великих захоплюючих вражень викликає у кожного з нас це маленьке слово із чотирьох букв!

/Files/images/kartinka/tabr/DSC_1400.jpg /Files/images/kartinka/tabr/DSC_1402.jpg

Сьогодні дітлахи асоціюють слово «літо» із такими дорогими нашому серцю словами, як «Мир» і «Україна». Кожна дитина мріє бачити свою Батьківщину-неньку мирною, незалежною, процвітаючою державою, у якій є місце кожній людині, що народилася під мирним сонцем. Вихованці табору відпочинку «Барвограй», який створено на базі ліцею «ЕКО»№198, із великим захопленням взяли участь у конкурсі малюнки на асфальті « Моє яскраве літо!». Переважна кількість робіт містила кольори національного прапору, символи України (калину, вербу тощо). І це не дивно. Адже діти люблять свою Батьківщину - Україну і прагнуть висловити цю любов через мистецтво. Літо Буде яскравим тоді коли поруч з тобою тато, мама, друзі. Бажаємо, щоб Ваше літо було наповнене тільки яскравими кольорами під мирним небом!

/Files/images/kartinka/tabr/DSC_1401.jpg /Files/images/kartinka/tabr/konkurs_malyunki_na_asfalt/DSC_1409.JPG
/Files/images/kartinka/tabr/konkurs_malyunki_na_asfalt/DSC_1410.JPG /Files/images/kartinka/tabr/konkurs_malyunki_na_asfalt/DSC_1413.JPG