про день скорботи

Діти війни

22 червня 1941 року о 3-й годині 40 хвилин ранку розпочалася Велика Вітчизняна війна. О 10 годині ранку хвилиною мовчання відзначили День скорботи у таборі «Барвограй» з денним перебуванням на базі ліцею «ЕКО»№198.

У актовій залі пройшов урочистий захід, присвячений дітям війни та Дню скорботи. Зі вступним словом виступила начальник табору Чамара Т.С., яка розповіла про бомбардування Києва, про канцтабори в Бухенвальді та Саласпілсі, про згорьованих матерів та про дітей війни і їх важку долю.

В урочистому заході взяв участь Ярош Петро Митрофанович, який очолює спілку ветеранів 5 мікрорайону Святошинського району. Він приніс 30 фотографій учасників Великої Вітчизняної війни. Петро Митрофанович закликав присутніх шанувати пам’ять тих, хто пішов у безсмерття і тих, хто живе серед нас.

До вас звертаємось, діти і дорослі,

Залиште на хвилину щоденні турботи.

З собою побудьте в глибокій скорботі,

Згадайте, вклоніться ви прадідам вашим

Живим, ще й полеглим в двобої звитяжнім,

Усім, хто кував перемогу й загинув,

За тебе, за мене, за всю Україну.

Згадай їх усіх, змордованих, вбитих,

І гідно живи їх життям недожитим.

Хочеться відзначити учнів 9-б класу, які не зважаючи на літні канікули, підготували важливий патріотичний захід «Діти війни».Це Веселов Максим, Дендебера Владислав, Отарханова Ельвіна, сестри Селівончик Ярослава і Владислава, Шечков Дмитро. Запам’ятався відеоряд спогадів про Велику Вітчизняну війну. Особливо сподобались пісні воєнних років. Вихованці табору підспівували акторам. Творча, дружня атмосфера зробила цей захід значущим: ніхто не поспішав до виходу. Діти розглядали фотографії і розмовляли з полковником Ярошем П.М.

/Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1801.JPG /Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1802.JPG
/Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1805.JPG /Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1814.JPG
/Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1816.JPG /Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1820.JPG
/Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1822.JPG /Files/images/kartinka/tabr/den_skorboti/DSC_1823.JPG