Навчальний семінар

Англійська мова

26 лютого в ліцеї «ЕКО» №198 відбувся навчальний семінар, який провели для учнів 11-х класів ліцею представники видавництва «Лонгман». Тема семінару–«Підготовка до ЗНО з англійської мови (письмова частина)». Під час семінару ліцеїсти навчились, як правильно подати навчальний матеріал, як самостійно складати твори у правильному форматі. Під час семінару учні задавали питання,на які не змогли самостійно знайти відповіді.

Висловлюємо щиру подяку організаторам семінару, який виявився дуже корисним для учнів 11-х класів.

/Files/images/teletayp/navchalniy_semnar/DSC_2966_1.jpg /Files/images/teletayp/navchalniy_semnar/DSC_2967_1.jpg
/Files/images/teletayp/navchalniy_semnar/DSC_2969_1.jpg /Files/images/teletayp/navchalniy_semnar/DSC_2970_1.jpg