Гра «Міні-модель ООН»

2015-2016 н.р.

Про участь учнів ліцею «ЕКО» № 198 у грі «Міні-модель ООН»

11-12 березня ліцеїсти 10-х класів Григоренко Олена, Чупрій Діана,

Андрющенко Анастасія і Поліщук Назар взяли участь у пізнавально-інтелектуальній грі «Міні-модель ООН», яка проводилась у спеціалізованій школі № 197 Святошинського району. Команда ліцею «ЕКО» № 198 представляла країну Японію. На відкритті гри школярів привітали посли Німеччини і Сірії.

/Files/images/konkurs_chittsiv/teletayp/1.jpg /Files/images/konkurs_chittsiv/teletayp/3.jpg
/Files/images/konkurs_chittsiv/teletayp/2.jpg
/Files/images/konkurs_chittsiv/teletayp/4.jpg /Files/images/konkurs_chittsiv/teletayp/5.jpg

Капітан команди ліцею Олена Григоренко виступила із зверненням до учасників англійською мовою. У ході гри ліцеїсти виявили правознавчі та лінгвістичні знання. Всі учасники гри були нагороджені грамотами від організаторів заходу.

Керівник команди – учитель правознавства ліцею «ЕКО» № 198 Роман Михайлович Козич.