Особливості навчання в ліцеї при переході в помаранчеву зону

Шановні батьки!

Карантин це спільна відповідальність. Просимо вас стати нашими помічниками та союзниками у протидії COVID-19. Перед виходом з дому обов’язково виміряйте дитині температуру та переконайтесь, що немає інших ознак хвороби.

Батьки обов'язково мають повідомити класного керівника, якщо дитина залишилася вдома.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила карантинні зони.

З понеділка, 14 вересня, місто Київ знаходиться в помаранчевій зоні карантинних обмежень. І саме з цієї причини всі заклади освіти переходять до змішаного навчання.

У ліцеї відбудуться наступні зміни в навчальному процесі:

1) на дистанційне навчання (за окремим розкладом, в другій половині дня) в 5-11класах переводиться частина предметів, а саме :

мистецтво;

образотворче мистецтво;

музичне мистецтво;

інформатика;

основи здоров'я;

фізична культура;

етика;

трудове навчання та технології;

захист України.

2) всі інші предмети діти вивчають з учителями в класах очно;

3) враховуючи велику наповнюваність 5-10 класів ліцею, з метою дотримання соціальної дистанції під час уроків, очне вивчення предметів відбуватиметься по підгрупах класу. Алфавітний список учнів кожного класу поділяється на дві підгрупи. Учні першої підгрупи навчаються в ліцеї з 14 вересня, а другої - перебувають вдома та опрацьовують навчальний матеріал і виконують домашні завдання паралельно з першою підгрупою. На наступному тижні підгрупи міняються місцями.

4) вчителі зменшують обсяг домашніх завдань та надсилають підгрупам, які навчаються вдома, копії класних робіт і домашні завдання.

5) як виключення, враховуючи важливість підготовки до ЗНО та найменшу чисельність дітей у класах, учні 11 класів відвідують заняття в ліцеї у повному складі.

6) учні 1-4 класів продовжують навчання та перебувають на ГПД за незмінним розкладом, без елементів дистанційного навчання.

7) учителі перебувають в закладі в захисних щитках або в масках постійно.

Стан здоров'я учнів та працівників закладу перебуває на постійному контролі.

Всім бажаємо здоров'я!