про проект "Україна понад усе!"

Треба жити, творити, щоб жила Україна…

Чотири роки поспіль у ліцеї «ЕКО»№198 проходить традиційний захід «Україна понад усе!», який запалив вогник змагання в серцях як учнівського так і педагогічного колективу. Ще б пак! Понад 300 учнів взяли участь у цьому креативному, яскравому і патріотичному проекті, який виховує почуття національної гідності, любові до Вітчизни, свого народу.

Українці помітили, що вже три роки ми не чуємо салютів, не бачимо яскравих фейєрверків, бо в Україні війна, гібридна, затяжна. Кожен із нас сумує, що не працюють Мінські угоди, що гинуть наші відважні захисники у зоні АТО. Тому ліцеїсти з нетерпінням чекали цього заходу. Підготували його чотири п’ятих класи та їх тренери –старшокласники (учні 9-11 класів). Дієвим фактором позитивної динаміки проекту стали такі номінації: «Солов’їний дует» (5а,10а класи), «Веселковий запал» (5г,9-ті класи), «Не- зламний дух» (5в,11б класи), «Блискавичний прорив» (5б,10б класи).

Ліцейна спільнота з радістю зустріла гостей: голову Всеукраїнської спілки воїнів АТО Ткаліча Тараса, кіборга Моругу А.Ф., які завітали на свято зі своїми побратимами. Ткаліч Тарас вручив педагогічному колективу та учням ліцею «ЕКО»№198 подяку Президента України Петра Порошенка за самовідданне служіння українському народові, сумлінне і бездоганне виконання службового обов’язку під час захисту суверенітету і територіальної цілісності держави з нагоди Дня Захисника України.

Відвідав цей захід і методист РУОМС Петренко П.Г.

Директор ліцею «ЕКО»№198 Недбайло Олександр Борисович привітав ліцеїстів та гостей з Днем Збройних Сил України і надав слово п’ятиклас-никам, які презентували відеофільми, що допомогло розкрити теми номінацій. Лунали також пісні щодо заданої тематики, зокрема, «Червона рута», «Це моя земля». Все було яскравим: жовто-блакитні кульки, і стрічки, і Державний прапор України. А головне –творчий настрій, який був створений завдяки реалізації спільної діяльності учнів різних вікових категорій.

Варто відзначити виступ Недбайло Л.О. –вчителя географії, класного керівника 11-А класу, автора проекту «Україна понад усе!», який вразив присутніх своїм глибоким змістом.

- Київ –місто Свободи, серце України, її жовто-блакитний подих відчула вся Європа. Ми переживаємо тяжкі часи: політичні, економічні кризи, війну на сході України, нав’язану російським агресором. Але патріотизм української нації готовий до трудового й героїчного подвигу в ім’я процвітання української держави.

Виступ учнів 5-Г класу (класний керівник Малюта І.М.) підтвердив, що в Україні проживають багато людей різних національностей, але всі вони відчувають себе українцями. Так в нашому ліцеї навчаються учні з таких країн як Грузія, Естонія, Азербайджан, В’єтнам, Таджикистан. Ми пишаємось, що 15 переселенців з Донецька, Луганська й Крима виявили своє бажання навчатись саме в нашому закладі.

Кожен із нас має в житті свій Еверест, і ми, українці, здолаємо всі перешкоди, покажемо відданість своїй Батьківщині, готовність захищати її незалежність і територіальну цілісність.

Слава Україні!

Героям слава!

Присутні піднялися, бо всидіти не можна було, адже глибинні слова ятрять душу і закликають до згуртованості нації, до пам’яті про тих, кого немає з нами.

Наостанок хотілося б відзначити, що попри всі щоденні турботи і негаразди ми, повинні пам’ятати: зміст державної незалежності визначаємо своїм навчанням, інтелектуальними злетами і вірою у світле майбутнє України.

/Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0229.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0231.jpg
/Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0267.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0275.jpg
/Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0285.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0292.jpg
/Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0305.jpg /Files/images/den_zahisnika_ukrani/proekt_ukrana_ponad_use/DSC_0298.jpg