про шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

У ліцеї «ЕКО» № 198 з 11 по 27 жовтня відбувся шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,

який проходив у дистанційному форматі на платформі G-Suite for Education. У шкільному етапі взяли участь 535 найрозумніших учнів 5-11-х класів ліцею. Вони показали свої знання в предметних олімпіадах з математики, української мови та літератури, біології, зарубіжної літератури, історії, географії, хімії, фізики, інформатики, англійської та німецької мов.

Журі шкільного етапу олімпіад визначило учнів-переможців, які братимуть участь у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у листопаді-грудні. Побажаємо нашим ліцеїстам перемоги!