Повернутися до звичайного режиму

Вітаємо з Днем народження заступника директора початкової школи ліцею «ЕКО»№198 Кіт Наталію Володимирівну

Осінь принесла світлий ювілейний день народження заступнику директора початкової школи ліцею «ЕКО»№198 Кіт Наталії Володимирівни

/Files/images/administratsiya/2021_2022/з днем народження Кіт Н_1.jpg

Вітаємо з днем народження Наталія Володимирівну

Сумлінною довгорічною працею, доброзичливими стосунками з колегами в нашому колективі Ви заслужили глибоку повагу.

Бажаємо, щоб Вас завжди оточував сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом, а життєва чаша була переповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай Ваша енергійність, душевність та людяність, яку Ви даруєте рідним, людям, що працюють і спілкуються з Вами повертається до Вас добром.

Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,

Нехай здійсняться тисячі бажань,

Щоб доля дарувала тільки щастя,

Ні грама бід, ні крапельки страждань.

Життя хай квітне, мов вишневий сад,

І кожен день усміхнено радіє,

А доля подарує зорепад, здоров’я, миру, успіхів, надії.

З повагою та любов’ю адміністрація ліцею, профспілковий комітет та колеги