До уваги учнів та їхніх батьків! РЕЖИМ РОБОТИ ПОЧАТКОВОІ ШКОЛИ

До уваги учнів та їхніх батьків!

РЕЖИМ РОБОТИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

з 05 по 16 квітня 2021 року

у період посилення обмежувальних протиепідемічних заходів відповідного до пп. 1.1. та 1.2. Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 01.04.2021 № 29 та відповідно до наказу Департаменту освіти і науки №53 від 01.04.2021.

у період з 05 по 16 квітня 2021 року для 1-4-х класів буде організовано навчання у дистанційному форматі.

-Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитися згідно з чинним розкладом.

-Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час).

-Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки надаються учням через цифрові онлайн – ресурси: «Ниman», освітню платформу Google ClassRoom а також через Viber та телефонний зв"язок.

Усі інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями.

-Облік навчальних досягнень учнів проводиться через інтернет- ресурси.

Бережіть себе! Будьте пильними! Бажаємо міцного здоров'я!