про завершення тижня фізичної культури

Про завершення тижня фізичної культури

21 вересня в ліцеї «ЕКО» № 198 відбулось свято нагородження учнів – переможців спортивних змагань Олімпійського тижня 2018 року.

До ліцею завітала Ніколаєнко Наталія Миколаївна, начальник відділу спортивної роботи РУОМС, яка нагородила грамотою та кубком ученицю 7-В класу Баширову Гюлай, призера Кубку міського голови з шахів «Кришталева тура». Від піклувальної Ради ліцею «ЕКО» №198 нагороджені грамотами та преміями учні-призери чемпіонатів України з тхеквондо Арапов Євгеній, Максименко Андрій та Максименко Євген.

/Files/images/tijden_fzkulturi/DSC_0108.jpg /Files/images/tijden_fzkulturi/DSC_0115.jpg
/Files/images/tijden_fzkulturi/DSC_0136.jpg /Files/images/tijden_fzkulturi/DSC_0103_1.jpg
/Files/images/tijden_fzkulturi/DSC_0111_1.jpg