про переможців олімпіад та конкурсів МАН
В І Т А Є М О
учнів ліцею- переможців Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів Малої академії наук:
Чупрій Діану, ученицю 11-А класу, яка посіла 2 місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН з правознавства ( учитель Козич Роман Михайлович)
Кравця Артема, учня 11-А, який посів 1 місце у міжнародній олімпіаді з фізики та математики в Польщі (учитель Зінькова Лариса Вікторівна)
Бурдейного Артема, учня 9-Б класу, який посів 3 місце у Всеукраїнському етапі учнівської олімпіади з біології (учитель Кучеренко Наталія Олександрівна).
В І Т А Є М О
переможців районного етапу олімпіад 2016-2017 н. р.
№ | Прізвище учня | Предмет | клас | місце | Прізвище вчителя |
1 | Реутенко Артем | Математика | 6-г | 1 | Матушевич О. В. |
2 | Вяльцев Олександр | Математика | 6-г | 2 | Матушевич О. В. |
3 | Мірутенко Артем | Математика | 6-г | 3 | Матушевич О. В. |
4 | Кучеренко Микола | Математика | 7-б | 2 | Зінькова Л. В. |
5 | Ільїн Дмитро | Математика | 7-б | 3 | Зінькова Л. В. |
6 | Білоус Олександра | Математика | 8-в | 2 | Федоренко Н. М. |
7 | Гапелик Дар’я | Математика | 8-в | 3 | Федоренко Н. М. |
8 | Ковальчук Мирослава | Математика | 8-а | 3 | Федоренко Н. М. |
9 | Веселов Максим | Математика | 9-б | 1 | Руденко К. М. |
10 | Єркєєва Аліна | Математика | 9-в | 1 | Бондаренко Л. І. |
11 | Буслаєв Валерій | Математика | 10-а | 1 | Федоренко Н. М. |
12 | Кальницький Олексій | Математика | 10-а | 2 | Федоренко Н. М. |
13 | Андрущенко Єлизавета | Математика | 10-а | 3 | Федоренко Н. М. |
14 | Воронін Нікіта | Математика | 10-а | 3 | Федоренко Н. М. |
15 | Комонов Кирило | Математика | 10-а | 3 | Федоренко Н. М. |
16 | Брюшко Наталія | Математика | 11-а | 1 | Зінькова Л. В. |
17 | Квіта Олександр | Математика | 11-а | 3 | Зінькова Л. В. |
18 | Кіселівський Нікіта | Математика | 11-а | 3 | Зінькова Л. В. |
19 | Стрига Ольга | українська мова та література | 7-а | 1 | Хлєбік Ю. В. |
20 | Кульчицька Анастасія | українська мова та література | 7-а | 2 | Хлєбік Ю. В. |
21 | Осадча Карина | українська мова та література | 8-г | 2 | Колотій Ю. В. Баранов С. В. |
22 | Мироненко Єкатерина | українська мова та література | 8-в | 3 | Гончарук Л. М. |
23 | Горюнова Анна | українська мова та література | 8-г | 3 | Гладченко Н. М. Баранов С. В. |
24 | Добровольська Євгенія | українська мова та література | 9-б | 3 | Зозульова В. В. |
25 | Журавльова Ольга | українська мова та література | 9-а | 3 | Хлєбік Ю. В. |
26 | Воронін Нікіта | українська мова та література | 10-а | 1 | Гончарук Л. М. |
27 | Андрущенко Єлизавета | українська мова та література | 10-а | 3 | Гончарук Л. М. Данилейко О. Л. |
28 | Гриців Богдана | українська мова та література | 10-а | 3 | Гончарук Л. М. Данилейко О. Л. |
29 | Чупрій Діана | українська мова та література | 11-а | 2 | Гончарук Л. М. Хлєбік Ю. В. |
30 | Тесленко Аліна | українська мова та література | 11в | 3 | Гончарук Л. М. Данилейко О. Л. |
31 | Поліщук Назар | українська мова та література | 11-а | 3 | Гончарук Л. М. Хлєбік Ю. В. |
32 | Кульчицька Анастасія | Хімія | 7-а | 1 | Найдиш Н. С. |
33 | Стрига Ольга | Хімія | 7-а | 2 | Найдиш Н. С. |
34 | Білоус Олександра | Хімія | 8-в | 2 | Новікова С. А. |
35 | Завірюха Анна | Хімія | 8-а | 3 | Найдиш Н. С. |
36 | Кодоненко Світлана | Хімія | 8-в | 3 | Новікова С. А. |
37 | Бурдейний Артем | Хімія | 9-б | 1 | Найдиш Н. С. |
38 | Єркєєва Аліна | Хімія | 9-в | 2 | Найдиш Н. С. |
39 | Семеренко Катерина | Хімія | 9-в | 2 | Найдиш Н. С. |
40 | Андрущенко Єлизавета | Хімія | 10-а | 2 | Новікова С. А. |
41 | Воронін Нікіта | Хімія | 10-а | 3 | Новікова С. А. |
42 | Мариненко Роман | Хімія | 11в | 2 | Новікова С. А. |
43 | Ладигіна Маріна | Хімія | 11в | 3 | Новікова С. А. |
44 | Горюнова Анна | Історія | 8-г | 1 | Козич Р. М. |
45 | Осадча Карина | Історія | 8-г | 2 | Козич Р. М. |
46 | Семененко Аліна | Історія | 10-а | 3 | Матвійчук І. А. |
47 | Гриців Богдана | Історія | 10-а | 3 | Матвійчук І. А. |
48 | Поліщук Назар | Історія | 11-а | 1 | Козич Р. М. |
49 | Чупрій Діана | Історія | 11-а | 2 | Козич Р. М. |
50 | Радчук Даніїл | Правознавство | 9-г | 3 | Білобров Т. П. |
51 | Єркєєва Аліна | Правознавство | 9-в | 3 | Білобров Т. П. |
52 | Хорольський Андрій | Правознавство | 10-а | 3 | Козич Р. М. |
53 | Чупрій Діана | Правознавство | 11-а | 2 | Козич Р. М. |
54 | Поліщук Назар | Правознавство | 11-а | 3 | Козич Р. М. |
55 | Бондарева Марія | Зарубіжна літер. | 7-в | 2 | Грідіна І. І. |
56 | Стрига Ольга | Зарубіжна літер. | 7-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
57 | Заєць Злата | Зарубіжна літер. | 7-в | 3 | Грідіна І. І. |
58 | Єременко Нікіта | Зарубіжна літер. | 7-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
59 | Мельник Дар’я | Зарубіжна літер. | 8-г | 2 | Ковбасенко Л. В. |
60 | Горюнова Анна | Зарубіжна літер. | 8-г | 3 | Ковбасенко Л. В. |
61 | Осадча Карина | Зарубіжна літер. | 8-г | 3 | Ковбасенко Л. В. |
62 | Рижих Дар’я | Зарубіжна літер. | 8-а | 3 | Грідіна І. І. |
63 | Єркєєва Аліна | Зарубіжна літер. | 9-в | 2 | Грідіна І. І. |
64 | Семеренко Катерина | Зарубіжна літер. | 9-в | 3 | Грідіна І. І. |
65 | Андрущенко Єлизавета | Зарубіжна літер. | 10-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
66 | Чупрій Діана | Зарубіжна літер. | 11-а | 1 | Грідіна І. І. |
67 | Поліщук Назар | Зарубіжна літер. | 11-а | 2 | Грідіна І. І. |
68 | Струк Анастасія | Зарубіжна літер. | 11в | 3 | Грідіна І. І. |
69 | Григоренко Олена | Зарубіжна літер. | 11в | 3 | Грідіна І. І. |
70 | Ковальчук Мирослава | Англійська мова | 8-а | 1 | Галак С. Є. |
71 | Горюнова Анна | Англійська мова | 8-г | 2 | Галак С. Є. |
72 | Капліна Ніна | Англійська мова | 8-а | 3 | Галак С. Є. |
73 | Осадча Карина | Англійська мова | 8-г | 3 | Вітрук Д. І. |
74 | Білоус Олександра | Англійська мова | 8-в | 3 | Колумбет О. К. |
75 | Кварацхелія Марина | Англійська мова | 9-д | 2 | Нечипоренко С.О. |
76 | Корнівський Марк | Англійська мова | 9-б | 3 | Нечипоренко С.О. |
77 | Семеренко Катерина | Англійська мова | 9-в | 3 | Вітрук Д. І. |
78 | Рибчинська Валерія | Англійська мова | 9-г | 3 | Галак С. Є. |
79 | Хорольський Андрій | Англійська мова | 10-а | 3 | Колумбет О. К. |
80 | Катеринич Михайло | Англійська мова | 11в | 3 | Позняк Ю. М. |
81 | Григоренко Олена | Англійська мова | 11в | 3 | Позняк Ю. М. |
82 | Горюнова Анна | Німецька мова | 8-г | 3 | Охота С. К. |
83 | Добровольська Євгенія | Німецька мова | 9-б | 3 | Зикова І. Я. |
84 | Завірюха Анна | Біологія | 8-а | 3 | Костюченко О. Л. |
85 | Йорматова Шукрона | Біологія | 9-д | 3 | Костюченко О. Л. |
86 | Карпенко Уляна | Біологія | 9-г | 1 | Костюченко О. Л. |
87 | Бурдейний Артем | Біологія | 9-г | 2 | Кучеренко Н. О. |
88 | Семененко Аліна | Біологія | 10-а | 3 | Кучеренко Н. О. |
89 | Гончаренко Анастасія | Біологія | 11-а | 2 | Костюченко О. Л. |
90 | Кульчицька Анастасія | Фізика | 7-а | 3 | Мельник С. С. |
91 | Мельник Дар’я | Фізика | 8-г | 3 | Мельник С. С. |
92 | Єркєєва Аліна | Фізика | 9-в | 3 | Жмайло О. В. |
93 | Воронін Нікіта | Фізика | 10-а | 1 | Жмайло О. В. |
94 | Комонов Кирило | Фізика | 10-а | 3 | Жмайло О. В. |
95 | Квіта Олександр | Фізика | 11-а | 2 | Жмайло О. В. |
96 | Достатній Роман | Астрономія | 11б | 2 | Жмайло О. В. |
97 | Дьяченко Тетяна | Інформаційні технології | 10-а | 3 | Зінченко Л. А. |
98 | Овсеєнко Аліна | ОТМ | 9-г | 1 | Петров А. І. |
99 | Криницька Анастасія | ОТМ | 11б | 1 | Петров А. І. |
100 | Семененко Аліна | ОТМ | 10-а | 3 | Петров А. І. |
101 | Кварацхелія Марина | Педагогіка і психологія | 9-д | 2 | Голяка С. Г. |
102 | Старовойт Аліна | Педагогіка і психологія | 10-а | 2 | Голяка С. Г. |
103 | Поміркований Олексій | Педагогіка і психологія | 11-а | 2 | Голяка С. Г. |
104 | Завірюха Анна | Географія | 8-а | 3 | Чумальчук Т. П. |
105 | Осадча Карина | Географія | 8-г | 3 | Недбайло Л. О. |
106 | Єркєєва Аліна | Географія | 9-в | 1 | Недбайло Л. О. |
107 | Єрмаков Юрій | Географія | 9-д | 2 | Недбайло Л. О. |
108 | Рибчинська Валерія | Географія | 9-г | 3 | Чумальчук Т. П. |
109 | Воронін Нікіта | Географія | 10-а | 3 | Чумальчук Т. П. |
110 | Поліщук Назар | Географія | 11-а | 1 | Недбайло Л. О. |
111 | Чупрій Діана | Географія | 11-а | 1 | Недбайло Л. О. |
112 | Шиманський Артем | Географія | 11б | 3 | Недбайло Л. О. |
113 | Богдан Сергій | Комп’ютерна графіка | 8-а | 3 | Зінченко Л. А. |
114 | Мусієнко Олександр | Фізична культура | 11б | 2 | Кобилянський В.О |
115 | Брюшко Наталія | Фізична культура | 11-а | 2 | Кобилянський В.О |
116 | Лисенко Олексій | трудове навчання | 8-г | 3 | Малюта І. М. |
117 | Дендебера Владислав | Економіка | 9-б | 3 | Пєшкова І. І. |
118 | Симонян Альбіна | Економіка | 9-б | 3 | Пєшкова І. І. |
119 | Лук’янчук Валерія | Економіка | 10б | 3 | Пєшкова І. І. |
120 | Усатюк Ольга | трудове навчання | 8-б | 1 | Сінькова Л. П. |
121 | Павлова Ольга | трудове навчання | 8-в | 3 | Сінькова Л. П. |
122 | Рижих Дар’я | трудове навчання | 8-а | 3 | Сінькова Л. П. |
123 | Сірук Олена | трудове навчання | 9-б | 2 | Сінькова Л. П. |
124 | Симонян Альбіна | трудове навчання | 9-б | 3 | Сінькова Л. П. |
Коментарi