про переможців олімпіад та конкурсів МАН

В І Т А Є М О

учнів ліцею- переможців Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів Малої академії наук:

Чупрій Діану, ученицю 11-А класу, яка посіла 2 місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН з правознавства ( учитель Козич Роман Михайлович)

/Files/images/olmpada/2016-2017/Chupriy.jpg

Кравця Артема, учня 11-А, який посів 1 місце у міжнародній олімпіаді з фізики та математики в Польщі (учитель Зінькова Лариса Вікторівна)

/Files/images/olmpada/2016-2017/mjnarodna/IMG_20170410_160245.jpg

Бурдейного Артема, учня 9-Б класу, який посів 3 місце у Всеукраїнському етапі учнівської олімпіади з біології (учитель Кучеренко Наталія Олександрівна).


В І Т А Є М О

переможців районного етапу олімпіад 2016-2017 н. р.

Прізвище учня Предмет клас місце Прізвище вчителя
1 Реутенко Артем Математика 6-г 1 Матушевич О. В.
2 Вяльцев Олександр Математика 6-г 2 Матушевич О. В.
3 Мірутенко Артем Математика 6-г 3 Матушевич О. В.
4 Кучеренко Микола Математика 7-б 2 Зінькова Л. В.
5 Ільїн Дмитро Математика 7-б 3 Зінькова Л. В.
6 Білоус Олександра Математика 8-в 2 Федоренко Н. М.
7 Гапелик Дар’я Математика 8-в 3 Федоренко Н. М.
8 Ковальчук Мирослава Математика 8-а 3 Федоренко Н. М.
9 Веселов Максим Математика 9-б 1 Руденко К. М.
10 Єркєєва Аліна Математика 9-в 1 Бондаренко Л. І.
11 Буслаєв Валерій Математика 10-а 1 Федоренко Н. М.
12 Кальницький Олексій Математика 10-а 2 Федоренко Н. М.
13 Андрущенко Єлизавета Математика 10-а 3 Федоренко Н. М.
14 Воронін Нікіта Математика 10-а 3 Федоренко Н. М.
15 Комонов Кирило Математика 10-а 3 Федоренко Н. М.
16 Брюшко Наталія Математика 11-а 1 Зінькова Л. В.
17 Квіта Олександр Математика 11-а 3 Зінькова Л. В.
18 Кіселівський Нікіта Математика 11-а 3 Зінькова Л. В.
19 Стрига Ольга українська мова та література 7-а 1 Хлєбік Ю. В.
20 Кульчицька Анастасія українська мова та література 7-а 2 Хлєбік Ю. В.
21 Осадча Карина українська мова та література 8-г 2 Колотій Ю. В. Баранов С. В.
22 Мироненко Єкатерина українська мова та література 8-в 3 Гончарук Л. М.
23 Горюнова Анна українська мова та література 8-г 3 Гладченко Н. М. Баранов С. В.
24 Добровольська Євгенія українська мова та література 9-б 3 Зозульова В. В.
25 Журавльова Ольга українська мова та література 9-а 3 Хлєбік Ю. В.
26 Воронін Нікіта українська мова та література 10-а 1 Гончарук Л. М.
27 Андрущенко Єлизавета українська мова та література 10-а 3 Гончарук Л. М. Данилейко О. Л.
28 Гриців Богдана українська мова та література 10-а 3 Гончарук Л. М. Данилейко О. Л.
29 Чупрій Діана українська мова та література 11-а 2 Гончарук Л. М. Хлєбік Ю. В.
30 Тесленко Аліна українська мова та література 11в 3 Гончарук Л. М. Данилейко О. Л.
31 Поліщук Назар українська мова та література 11-а 3 Гончарук Л. М. Хлєбік Ю. В.
32 Кульчицька Анастасія Хімія 7-а 1 Найдиш Н. С.
33 Стрига Ольга Хімія 7-а 2 Найдиш Н. С.
34 Білоус Олександра Хімія 8-в 2 Новікова С. А.
35 Завірюха Анна Хімія 8-а 3 Найдиш Н. С.
36 Кодоненко Світлана Хімія 8-в 3 Новікова С. А.
37 Бурдейний Артем Хімія 9-б 1 Найдиш Н. С.
38 Єркєєва Аліна Хімія 9-в 2 Найдиш Н. С.
39 Семеренко Катерина Хімія 9-в 2 Найдиш Н. С.
40 Андрущенко Єлизавета Хімія 10-а 2 Новікова С. А.
41 Воронін Нікіта Хімія 10-а 3 Новікова С. А.
42 Мариненко Роман Хімія 11в 2 Новікова С. А.
43 Ладигіна Маріна Хімія 11в 3 Новікова С. А.
44 Горюнова Анна Історія 8-г 1 Козич Р. М.
45 Осадча Карина Історія 8-г 2 Козич Р. М.
46 Семененко Аліна Історія 10-а 3 Матвійчук І. А.
47 Гриців Богдана Історія 10-а 3 Матвійчук І. А.
48 Поліщук Назар Історія 11-а 1 Козич Р. М.
49 Чупрій Діана Історія 11-а 2 Козич Р. М.
50 Радчук Даніїл Правознавство 9-г 3 Білобров Т. П.
51 Єркєєва Аліна Правознавство 9-в 3 Білобров Т. П.
52 Хорольський Андрій Правознавство 10-а 3 Козич Р. М.
53 Чупрій Діана Правознавство 11-а 2 Козич Р. М.
54 Поліщук Назар Правознавство 11-а 3 Козич Р. М.
55 Бондарева Марія Зарубіжна літер. 7-в 2 Грідіна І. І.
56 Стрига Ольга Зарубіжна літер. 7-а 3 Ковбасенко Л. В.
57 Заєць Злата Зарубіжна літер. 7-в 3 Грідіна І. І.
58 Єременко Нікіта Зарубіжна літер. 7-а 3 Ковбасенко Л. В.
59 Мельник Дар’я Зарубіжна літер. 8-г 2 Ковбасенко Л. В.
60 Горюнова Анна Зарубіжна літер. 8-г 3 Ковбасенко Л. В.
61 Осадча Карина Зарубіжна літер. 8-г 3 Ковбасенко Л. В.
62 Рижих Дар’я Зарубіжна літер. 8-а 3 Грідіна І. І.
63 Єркєєва Аліна Зарубіжна літер. 9-в 2 Грідіна І. І.
64 Семеренко Катерина Зарубіжна літер. 9-в 3 Грідіна І. І.
65 Андрущенко Єлизавета Зарубіжна літер. 10-а 3 Ковбасенко Л. В.
66 Чупрій Діана Зарубіжна літер. 11-а 1 Грідіна І. І.
67 Поліщук Назар Зарубіжна літер. 11-а 2 Грідіна І. І.
68 Струк Анастасія Зарубіжна літер. 11в 3 Грідіна І. І.
69 Григоренко Олена Зарубіжна літер. 11в 3 Грідіна І. І.
70 Ковальчук Мирослава Англійська мова 8-а 1 Галак С. Є.
71 Горюнова Анна Англійська мова 8-г 2 Галак С. Є.
72 Капліна Ніна Англійська мова 8-а 3 Галак С. Є.
73 Осадча Карина Англійська мова 8-г 3 Вітрук Д. І.
74 Білоус Олександра Англійська мова 8-в 3 Колумбет О. К.
75 Кварацхелія Марина Англійська мова 9-д 2 Нечипоренко С.О.
76 Корнівський Марк Англійська мова 9-б 3 Нечипоренко С.О.
77 Семеренко Катерина Англійська мова 9-в 3 Вітрук Д. І.
78 Рибчинська Валерія Англійська мова 9-г 3 Галак С. Є.
79 Хорольський Андрій Англійська мова 10-а 3 Колумбет О. К.
80 Катеринич Михайло Англійська мова 11в 3 Позняк Ю. М.
81 Григоренко Олена Англійська мова 11в 3 Позняк Ю. М.
82 Горюнова Анна Німецька мова 8-г 3 Охота С. К.
83 Добровольська Євгенія Німецька мова 9-б 3 Зикова І. Я.
84 Завірюха Анна Біологія 8-а 3 Костюченко О. Л.
85 Йорматова Шукрона Біологія 9-д 3 Костюченко О. Л.
86 Карпенко Уляна Біологія 9-г 1 Костюченко О. Л.
87 Бурдейний Артем Біологія 9-г 2 Кучеренко Н. О.
88 Семененко Аліна Біологія 10-а 3 Кучеренко Н. О.
89 Гончаренко Анастасія Біологія 11-а 2 Костюченко О. Л.
90 Кульчицька Анастасія Фізика 7-а 3 Мельник С. С.
91 Мельник Дар’я Фізика 8-г 3 Мельник С. С.
92 Єркєєва Аліна Фізика 9-в 3 Жмайло О. В.
93 Воронін Нікіта Фізика 10-а 1 Жмайло О. В.
94 Комонов Кирило Фізика 10-а 3 Жмайло О. В.
95 Квіта Олександр Фізика 11-а 2 Жмайло О. В.
96 Достатній Роман Астрономія 11б 2 Жмайло О. В.
97 Дьяченко Тетяна Інформаційні технології 10-а 3 Зінченко Л. А.
98 Овсеєнко Аліна ОТМ 9-г 1 Петров А. І.
99 Криницька Анастасія ОТМ 11б 1 Петров А. І.
100 Семененко Аліна ОТМ 10-а 3 Петров А. І.
101 Кварацхелія Марина Педагогіка і психологія 9-д 2 Голяка С. Г.
102 Старовойт Аліна Педагогіка і психологія 10-а 2 Голяка С. Г.
103 Поміркований Олексій Педагогіка і психологія 11-а 2 Голяка С. Г.
104 Завірюха Анна Географія 8-а 3 Чумальчук Т. П.
105 Осадча Карина Географія 8-г 3 Недбайло Л. О.
106 Єркєєва Аліна Географія 9-в 1 Недбайло Л. О.
107 Єрмаков Юрій Географія 9-д 2 Недбайло Л. О.
108 Рибчинська Валерія Географія 9-г 3 Чумальчук Т. П.
109 Воронін Нікіта Географія 10-а 3 Чумальчук Т. П.
110 Поліщук Назар Географія 11-а 1 Недбайло Л. О.
111 Чупрій Діана Географія 11-а 1 Недбайло Л. О.
112 Шиманський Артем Географія 11б 3 Недбайло Л. О.
113 Богдан Сергій Комп’ютерна графіка 8-а 3 Зінченко Л. А.
114 Мусієнко Олександр Фізична культура 11б 2 Кобилянський В.О
115 Брюшко Наталія Фізична культура 11-а 2 Кобилянський В.О
116 Лисенко Олексій трудове навчання 8-г 3 Малюта І. М.
117 Дендебера Владислав Економіка 9-б 3 Пєшкова І. І.
118 Симонян Альбіна Економіка 9-б 3 Пєшкова І. І.
119 Лук’янчук Валерія Економіка 10б 3 Пєшкова І. І.
120 Усатюк Ольга трудове навчання 8-б 1 Сінькова Л. П.
121 Павлова Ольга трудове навчання 8-в 3 Сінькова Л. П.
122 Рижих Дар’я трудове навчання 8-а 3 Сінькова Л. П.
123 Сірук Олена трудове навчання 9-б 2 Сінькова Л. П.
124 Симонян Альбіна трудове навчання 9-б 3 Сінькова Л. П.
Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 31 Травня 2017

Цей сайт безкоштовний!