Всеукраїнський конкурс "Вчитель року"

Сучасний урок - це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня

Номінація "Вчитель історії 2020"

/Files/images/vchitel_roku/Матвійчук Ірина.jpg Матвійчук Ірина Анатоліївна, вчитель історії. Сучасний учитель вищої кваліфікаційної категорії. Вона володіє на високому рівні професійними компетентностями, інноваційними педагогічними технологіями, які продемонструвала під час участі у районному та міському етапах конкурсу «Учитель року – 2020». Стала переможцем міського етапу конкурсу.

Номінація "Вчитель року 2017"
/Files/images/vchitel_roku/2016-2017/Гаврилюк Наталія_изображение_viber_2020-12-17_14-51-50.jpg Гаврилюк Наталія Володимирівна, вчитель початкових класів. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання "Старший вчитель". Наталія Володимирівна - педагог і особистість, яка надихає і пробуджує дітей до творчості, навчає в атмосфері взаємоповаги, любові й добра. Не просто навчає, а створює умови, за яких учні оволодівають вмінням активно здобувати свої знання, творчо їх застосовувати. Гаврилюк Н.В. стала переможницею І (районного) етапу та учасницею ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2017"

Номінація "Вчитель географії 2014"
/Files/images/bilinevich.jpgБіліневич Наталія Анатоліївна
Вчитель географії та фізичної культури.
Педагогічний стаж 16 років

/Files/images/vchitel_roku/portf_bilinevich.jpg

/Files/images/znak_zagruzki.jpg
завантажити портфоліо

/Files/images/vchitel_roku/rich_ukr.jpgУрок-вікторина "Я люблю тебе, Україно"

Фрагменти уроків географії

Розробка уроку "Фізична карта України"
/Files/images/vchitel_roku/Ru.jpg

Творчі роботи з географії учнів вчителя Біліневич Н.А.