Інформатика Робота з он-лайн підручником 7-8 клас

вхід на сайт :http://itknyga.com.ua/

Прямий доступ до середовища – itknyga.com.ua

Загальний інформаційний сайт – itknyga.com.ua (перехід у середовище – пункт меню «Онлайновий підручник»). На цьому сайті, зокрема, опубліковано безкоштовні версії перших уроків, за якими можна почати навчатися до оплати навчання учнів (пункт меню «Безкоштовні ресурси»).

1. Початкові налаштування

1. Увійдіть на сайті itknyga.co.ua із наданим логіном/паролем.

2. Якщо потрібно, зліва зверху змініть мову:

3. Справа зверху в меню облікового запису виберіть «Про користувача»:

4. В області «Детально» клацніть посилання «Редагувати інформацію»

5. Змініть прізвище, ім’я. Можете вибрати фото та змінити інші налаштування. Щоб зберегти зміни, потрібно натиснути кнопку «Оновити профіль» унизу сторінки.

2. Робота з курсом учня

Коли учень вперше відкриває урок, то бачить таке:

Потрібно просто натиснути кнопку «Ввести» - і урок відкриється в новому вікні. Відмінності між вибором режиму «Перегляд» і «Нормальний» немає ніякої.

Коли учень відкриває урок не вперше, відобразиться ще прапорець «Почати нову спробу». Якщо його встановити, учень почне проходити урок заново.

Увага!Для проходження уроку учневі дається 4 спроби, а оцінка за урок виводиться для деяких тем як максимальна, а для деяких – як середня між цими спробами. Тому не варто:

1) Починати 2-у спробу, поки не пройшов до кінця першу, оскільки за першу тоді буде зараховано неповний бал.

2) Починати наступну спробу, якщо бал за попередні спроби учня задовольняє.

Під час підрахунку середнього половина бала заокруглюється вверх. Тобто якщо, наприклад, учень набрав за першу спробу 8, а за 2-у – 11, підсумковий бал буде 10.

Учень може переглядати свої оцінки за допомогою посилання «Журнал оцінок» внизу зліва.