Відділення комп'ютерних наук (про правила написання та захисту робіт в МАН)

Типові помилки учнів під час написання та захисту науково-дослідницьких робіт /Files/images/Pr_Man1.png

Етапи підготовки до проведення наукового /Files/images/Pr2.jpgдослідження....

Проблема дослідження

Тема дослідження

Актуальність дослідження

Об'єкт і предмет дослідження

Мета і завдання наукового дослідження

Гіпотеза дослідження

Визначення методів дослідження

/Files/images/man/struktura_nauk_dosl.jpg

Предмет захисту

Проведення наукового дослідження

Захист науково-дослідницької роботи

Основи проведення науково-дослідницької роботи

Основні вимоги до оформлення науково-дослідницької роботи

Класифікація творчих робіт учнів у галузі комп'ютерних наук :

Проблемно-реферативні -

творчі роботи, виконані на основі декількох літературних джерел, що припускають зіставлення даних і на основі цього власне трактування поставленої проблеми. Такі роботи можуть виконуватися слухачами МАН, учнями 8-9 класів.

Науково-дослідницькі -

творчі роботи, виконані з допомогою конкретної з наукової точки зору методики, що мають отриманий власний експериментальний матеріал, на підставі якого робиться аналіз і висновки про характер досліджуваного явища. Такі дослідження проводять учні 10-11 класів.

матеріали взяті з методичних рекомендацій відділення комп'ютерних наук Київської малої академії наук учнівської молоді