Переможці міського конкурсу робіт МАН
до сторінки олімпіади та конкурси
2019-2020 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Секція | Педагогічний керівник |
1 | Іващенко Поліна | 11-А | 2 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
2 | Іващенко Поліна | 11-А | 3 | Літературна творчість | Гончарук Л. М. |
3 | Осадча Карина | 11-Б | 2 | Літературна творчість | Гончарук Л. М. |
4 | Стрига Ольга | 10-А | 3 | Літературна творчість | Хлєбік Ю. В. |
5 | Бугера Марія | 10-Б | 3 | Педагогіка | Смирна А. С. |
6 | Воронін Лев | 9-А | 3 | Математика | Федоренко Н. М. |
7 | Саттаров Заур | 9-Б | 3 | Англійська мова | Нечипоренко-Воробйова С. О. |
8 | Гострик Катерина | 10-А | грамота | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
9 | Гриша Ярослав | 10-А | грамота | Експериментальна фізика | Мельник С. С. |
2018-2019 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Секція | Педагогічний керівник |
1 | Кварацхелія Марина | 11-Г | 2 | Соціологія | Ковбасенко Л. В. |
2 | Кварацхелія Марина | 11-Г | 3 | Правознавство | Козич Р. М. |
3 | Рибчинська Валерія | 11-Г | 2 | Кліматологія та метеорологія | Недбайло Л. О. |
4 | Любіч Тетяна | 11-Б | 3 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
5 | Осадча Карина | 10-Б | 1 | Всесвітня історія | Матвійчук І. А. |
6 | Усенко Вікторія | 10-В | 3 | Українська мова | Гончарук Л. М. |
7 | Іванов Олександр | 10-А | 3 | Теологія, релігієзнавство | Матвійчук І. А. |
8 | Зіньков Максим | 9-Б | 3 | Математика | Зінькова Л. В. |
9 | Колінько Анастасія | 9-Б | 3 | Математика | Зінькова Л. В. |
Єрмаков Юрій | 11-Г | Грамота | Технології програмування | Зінченко Л. А. | |
Булига Катерина | 10-Б | Грамота | Екологія | Найдиш Н. С. | |
Балюк Іван | 10-В | Грамота | Експериментальна фізика | Мельник С. С. | |
Завірюха Анна | 10-А | Грамота | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
2017-2018 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Секція | Педагогічний керівник |
1 | Андрущенко Єлизавета | 11-А | 1 | Мистецтвознавство | Ковбасенко Л. В. |
2 | Андрущенко Єлизавета | 11-А | 2 | Всесвітня історія | Матвійчук І. А. |
3 | Гриців Богдана | 11-А | 2 | Українська література | Ковбасенко Л. В. |
4 | Семененко Аліна | 11-А | 3 | Мистецтвознавство | Ковбасенко Л. В. |
5 | Мирський Павло | 10-Г | 2 | Експериментальна фізика | Жмайло О. В. |
6 | Любіч Тетяна | 10-Б | 3 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
7 | Осадча Карина | 9-Г | 2 | Всесвітня історія | Матвійчук І. А. |
8 | Радченко Сергій | 9-Г | 3 | Теологія, релігієзнавство | Гінетова Т. Л. Козич Р. М. |
9 | Гапелик Дар’я | 9-В | 3 | Літературна творчість | Гончарук Л. М. |
2015-2016 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Секція | Пед. керівник |
1 | Каширіна Ольга | 11-А | 3 | Геометрія | Зінькова Л. В. |
2 | Керімов Хікмет | 11-А | 3 | Алгебра і початки аналізу | Зінькова Л. В. |
3 | Новіков Олексій | 10-А | 3 | Прикладна математика | Зінькова Л. В. |
4 | Новіков Олексій | 10-А | 3 | Безпека інформац. систем | |
5 | Чупрій Діана | 10-А | 2 | Всесвітня історія | Козич Р. М. |
6 | Чупрій Діана | 10-А | 2 | Правознавство | Козич Р. М. |
7 | Чупрій Діана | 10-А | 3 | Геологія, геохімія | Недбайло Л. О. |
8 | Брюшко Наталія | 10-А | 3 | Географія і ландшафтознавство | Недбайло Л. О. |
9 | Григоренко Олена | 10-В | 3 | Зарубіжна література | Грідіна І. І. |
10 | Крічка Анна | 10-В | 3 | Релігієзнавство | Гінетова Т. Л. |
11 | Воронін Нікіта | 9-В | 1 | Зарубіжна література | Ковбасенко Л. В. |
12 | Воронін Нікіта | 9-В | 2 | Валеологія | Кучеренко Н. О. |
13 | Семененко Аліна | 9-В | 2 | Біохімія | Кучеренко Н. О. |
14 | Андрущенко Єлизавета | 9-В | 3 | Історія України | Матвійчук І. А. |
15 | Андрущенко Єлизавета | 9-В | 3 | Мистецтвознавство | Ковбасенко Л. В. |
16 | Гриців Богдана | 9-В | 3 | Мистецтвознавство | Ковбасенко Л. В. |
17 | Пальчик Каріна | 9-А | 3 | Медицина | Костюченко О.Л. |
18 | Асса Анна | 9-А | 3 | Загальна біологія | Костюченко О.Л. |
2014-2015 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт МАН
№ | ПІБ учня | Місце | Предмет | Клас |
1. | Зінченко Сергій | ІІІ | Інформатика | 11Б |
2. | Чупрій Діана | ІІІ | Географія | 9А |
3. | Брюшко Наталія | ІІІ | Географія | 9А |
4. | Недбайло Мар’яна | ІІІ | Географія | 10Б |
5. | Тодорович Олена | ІІ | Географія | 11А |
6. | Новіков Олексій | ІІІ | Математика | 9А |
7. | Каширіна Ольга | ІІІ | Математика | 10А |
8. | Керімов Хікмет | ІІІ | Математика | 10А |
9. | Тодорович Олена | ІІІ | Математика | 11А |
10. | Турик Анастасія | ІІ | Математика | 11А |
11. | Корнєва Олександра | ІІІ | Математика | 11Б |
12. | Матвійчук Роман | ІІ | Історія | 10Б |
13. | Чернишов Дмитро | ІІІ | Історія | 10Б |
14. | Скоробогач Оксана | ІІ | Історія | 11Б |
15. | Цапок Адріана | ІІІ | Історія | 11Б |
16. | Чупрій Діана | ІІІ | Історія | 9А |
17. | Корнєва Олександра | ІІ | Світова література | 11Б |
18. | Скоробогач Оксана | ІІІ | Українська література | 11Б |
19. | Цапок Адріана | ІІІ | Українська література | 11Б |
20. | Корнєва Олександра | ІІІ | Українська література | 11Б |
21. | Ковбасенко Анна | ІІІ | Українська література | 9Б |
22. | Чупрій Діана | ІІ | Правознавство | 9А |
23. | Корнєва Олександра | ІІ | Екологія | 11Б |
24. | Григоренко Олена | ІІІ | Екологія | 9Г |
25. | Ліпко Дмитро | ІІІ | Фізика | 11А |
26. | Зінченко Сергій | ІІ | Фізика | 11Б |
27. | Корнєва Олександра | ІІІ | Фізика | 11Б |
1. | Недбайло Мар'яна | 9 | Географія | ІІІ | |
2. | Буханенко Андрій | 11 | Математика | ІІІ | |
3. | Фоміних Олена | 11 | Математика | ІІІ | |
4. | Турик А. | 10 | Математика | ІІІ | |
5. | Бабіч Марія | 11 | Математика | ІІ | |
6. | Тодорович Олена | 10 | Математика | ІІІ | |
7. | Бугайова Д. | 11 | Фізика | ІІІ | |
8. | Цапок Адріана | 10 | Історія | ІІІ | |
9. | Совінський Микита | 11 | Історія | ІІ | |
10. | Снігірьова Є. | 11 | Історія | ІІІ | |
11. | Фоміних Олена | 11 | Історія | ІІІ | |
12. | Скоробогач О. | 10 | Історія | ІІІ | |
13. | Бабіч Марія | 11 | Історія | ІІ | |
14. | Олійник Д. | 11 | Укр.мова та літ. | ІІ | |
15. | Снігірьова Є. | 11 | Укр.мова та літ. | ІІІ | |
16. | Гуменюк Х. | 10 | Укр.мова та літ. | ІІІ | |
17. | Цапок Адріана | 10 | Укр.мова та літ. | ІІІ | |
18. | Ярош О. | 11 | Укр.мова та літ | ІІІ | |
19. | Митрофанов А. | 9 | Біологія | ІІІ | |
20. | Турик А. | 10 | Біологія | ІІІ | |
21. | Булах Ірина | 11 | Біологія | ІІІ | |
22. | Корнєва Олександра | 10 | Біологія | ІІІ | |
23. | Булах Ірина | 11 | Хімія | ІІ | |
24. | Федоренко Марія | 11 | Екологія | ІІ | |
25. | Лаговська Юлія | 10 | Екологія | ІІ |
2012-2013 н.р.
Нагорода Президії Національної академії наук України 2013...
Нагорода переможців.....фото 2011, 2012, 2013 р....
№ | Прізвище учня | Клас | Секція | Місце | Педагогічний керівник |
1. | Мельниченко Анастасія | 11-А | Всесвітня історія | 2 | Швець Т. П. |
2. | Мельниченко Анастасія | 11-А | Географія | 2 | Недбайло Л. О. |
3. | Мельниченко Анастасія | 11-А | Мистецтвознавство | 3 | Ковбасенко Л. В. |
4. | Козлова Дар’я | 11-А | Всесвітня історія | 1 | Швець Т. П. |
5. | Козлова Дар’я | 11-А | Мистецтвознавство | 3 | Ковбасенко Л. В. |
6. | Чернуха Анастасія | 11-А | Історія України | 3 | Швець Т. П. |
7. | Чернуха Анастасія | 11-А | Мистецтвознавство | 3 | Ковбасенко Л. В. |
8. | Шиленко Ганна | 11-В | Мистецтвознавство | 2 | Грідіна І. І. |
9. | Темненко Надія | 11-В | Всесвітня історія | 3 | Швець Т. П. |
10. | Покідько Вікторія | 11-Г | Географія | 3 | Недбайло Л. О. |
11. | Бабіч Тарас | 11-Г | Прикладна математика | 3 | Федоренко Н. М. |
12. | Бабіч Марія | 10-А | Прикладна математика | 2 | Цесаренко О. Ю. |
13. | Бабіч Марія | 10-А | Українська мова | 2 | Гончарук Л. М. |
14. | Бабіч Марія | 10-А | Історія України | 2 | Матвійчук І. А. |
15. | Бабіч Марія | 10-А | Медицина | 2 | Кучеренко Н. О. |
16. | Снігірьова Єлизавета | 10-Б | Екологія | 2 | Костюченко О.Л. |
17. | Снігірьова Єлизавета | 10-Б | Світова література | 3 | Ковбасенко Л. В. |
18. | Снігірьова Єлизавета | 10-Б | Всесвітня історія | 3 | Матвійчук І. А. |
19. | Фоміних Олена | 10-А | Всесвітня історія | 3 | Матвійчук І. А. |
20. | Фоміних Олена | 10-А | Геометрія | 3 | Цесаренко О. Ю. |
21. | Булах Ірина | 10-В | Хімія | 2 | Найдиш Н. С. |
22. | Гуменний Костянтин | 10-В | Англійська мова | 2 | Нечипоренко С. О. |
23. | Ярош Олександра | 10-А | Українська мова | 3 | Данилейко О. Л. |
24. | Мельник Ірина | 10-А | Валеологія | 3 | Кучеренко Н. О. |
25. | Совінський Микита | 10-А | Всесвітня історія | 3 | Матвійчук І. А. |
26. | Буханенко Андрій | 10-А | Алгебра | 3 | Зінькова Л. В. |
27. | Саввакін Володимир | 10-А | Алгебра | 3 | Зінькова Л. В. |
28. | Шимон Дар’я | 10-Б | Екологія | 3 | Костюченко О.Л. |
29. | Кочергіна Світлана | 10-Б | Медицина | 3 | Костюченко О. Л. |
30. | Книша Олена | 10-Б | Медицина | 3 | Костюченко О. Л. |
31. | Вітрук Глорія | 10-В | Світова література | 3 | Грідіна І. І. |
32. | Цапок Адріана | 9-В | Мистецтвознавство | 1 | Ковбасенко Л. В. |
33. | Цапок Адріана | 9-В | Екологія | 1 | Кучеренко Н. О. |
34. | Пивоварчук Олександра | 9-А | Медицина | 2 | Кучеренко Н. О. |
35. | Сюх Артем | 9-А | Медицина | 2 | Кучеренко Н. О. |
36. | Лаговська Юлія | 9-Г | Українська література | 2 | Лаговська С. В. |
37. | Гладка Анастасія | 9-Г | Фольклористика | 3 | Захарченко В. П. |
38. | Тодорович Олена | 9-А | Географія | 3 | Недбайло Л. О. |
39. | Колесник Дар’я | 9-А | Екологія | 3 | Кучеренко Н. О. |
2011-2012 н.р.
Додаток 1
до наказу Головного управління
освіти і науки
виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“ 05 ” березня 2012 р. №70
За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:
9 клас
ПЕРШЕ МІСЦЕ
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ
1. БАБІЧ Марія Павлівна - учениця ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ДРУГЕ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
2. БАБІЧ Марія Павлівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
3. СОВІНСЬКИЙ Микита Віталійович - учень ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
4
ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІОЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ
4. ГУМЕННИЙ Костянтин Юрійович - учень ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІV. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
5. ОЛІЙНИК Діна Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ
6. СНІГІРЬОВА Єлизавета Василівна - учениця ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, дійсний член МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ
7. МЕЛЬНИК Ірина Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
8. ЛЕВОЧКА Катерина Максимівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
9. КІРУСЕНКО Марія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
10. ФЕДОРЕНКО Марія Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІV. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
11. ЖУБЕР Єлизавета Русланівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
12. ГУМЕННИЙ Костянтин Юрійович - учень ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
13. ЖУБЕР Єлизавета Русланівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ
14. БУХАНЕНКО Андрій Олександрович - учень ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
15. БАБІЧ Марія Павлівна - учениця ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ(ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)
16. ШИМОН Дар`я Миколаївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, дійсний член МАН
ЛІСОЗНАВСТВО ТА АГРОНОМІЯ, ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
17. БОНДАРЧУК Валентин Миколайович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, дійсний член МАН
Заступник начальника Л. Нестеренко
Додаток 2
до наказу Головного управління
освіти і науки
виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“_____” ____________ 2012 №____
За результатами ІІ ( міського ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:
10 клас
ПЕРШЕ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
18. ЧЕРНУХА Анастасія Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
10 клас
ДРУГЕ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
19. КОЗЛОВА Дар`я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
20. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
21. ЧЕРНУХА Анастасія Олександрівна – учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
22. МЕЛЬНИЧЕНКО Анастасія Сергіївна – учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
10 клас
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
23. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ГЕОЛОГІЇ
24. ЮРЧЕНКО Захар Олегович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
25. МЕЛЬНИЧЕНКО Анастасія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
26. КОЗЛОВА Дар`я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІV. ВІДДІЛЕННЯ КОМП`ЮТЕРНИХ НАУК
ворон
СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ
27. БАБІЧ Тарас Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
28. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна – учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
29. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
СЕКЦІЯ ГЕОМЕТРІЇ
30. ЮРЧЕНКО Захар Олегович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
31. БАБІЧ Тарас Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ ТА БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ
32. КОЧЕРГАН Влада Ярославівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
Заступник начальника Л.Нестеренко
Додаток 3
до наказу Головного управління
освіти і науки
виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“_____” ____________ 2012 р. №____
За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:
11 клас
ПЕРШЕ МІСЦЕ
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ ФОЛЬКЛОРИСТИКИ
33. ГОРІНА Марія Євгенівна - учениця ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, дійсний член МАН
11 клас
ДРУГЕ МІСЦЕ
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
34. СЄНІЧКІНА Юлія Олексіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, дійсний член МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ
СЕКЦІЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ФІЗИКИ
35. ЧЕБОТАРСЬКИЙ Дмитро Олександрович - учень ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, дійсний член МАН
11 клас
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
36. МАТВІЙЧУК Мар’яна Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
37. МАРАНОВ Андрій Олександрович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, дійсний член МАН
ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІОЗНАВСТВА
38. ГОЛУБІЦЬКА Валентина Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, дійсний член МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ
39. КОНОВАЛЬЧУК Анастасія Григорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, дійсний член МАН
VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ
40. ЗАМІШАЙЛО Владислав Геннадійович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
41. ВОЗНЕНКО Анна Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ
СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ
42. МАРАНОВ Андрій Олександрович - учень ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, дійсний член МАН
VІІІ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ
СЕКЦІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ДУМКИ
43. ЗАМІШАЙЛО Владислав Геннадійович - учень ліцею «ЕКО» № 198
Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
Х. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ЛІСОЗНАВСТВА ТА АГРОНОМІЇ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
44. ГОЛУБІЦЬКА Валентина Олександрівна - учениця ліцею «ЕКО» №198
Святошинського району, дійсний член МАН
Заступник начальника Л. Нестеренко
______________________________________________
2010-2011 н.р.
Додаток 1
до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“ 14 ” березня 2011 № 71
За результатами ІІ ( міського ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт
учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді (Київського територіального відділення МАН України) та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:
9 клас
ДРУГЕ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
1. СТРАВА Таїсія Владиславівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
2. КОЗЛОВА Дар’я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
3. ЯРЕМЧУК Поліна Олегівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
Х. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ЛІСОЗНАВСТВА ТА АГРОНОМІЇ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
4. ПОЛІЩУК Андрій Володимирович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ГЕОЛОГІЇ
5. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
6. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ
7. СТЕПАНЕНКО Ярослав Романович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
8. НЕСТЕРУК Поліна Юріївна - учениця ліцею “ЕКО” № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ ТА БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ
9. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
10. ПЛАШЕНКО Сергій Сергійович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)
11. ДЮКАРЄВА Дарина Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ РОСЛИННОГО СВІТУ (БОТАНІКА)
12. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
Додаток 2
до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“ 14 ” березня 2011 р. № 71
За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:
10 клас
ПЕРШЕ МІСЦЕ
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ
13. ГОРІНА Марія Євгенівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ДРУГЕ МІСЦЕ
VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ
14. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА
15. ГОЛУБІЦЬКА Валентина - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
16. МАТВІЙЧУК Мар’яна Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ ХІМІЇ
17. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ГІДРОЕКОЛОГІЇ
18. КОНОВАЛЬЧУК Анастасія Григорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
СЕКЦІЯ ЖУРНАЛІСТИКИ
19. МАТВЄЄВА Діана - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
Додаток 3
до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“ 14 ” березня 2011 р. № 71
За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-
членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій
конкурсу переможцями визначаються:
11 клас
ПЕРШЕ МІСЦЕ
ІV. ВІДДІЛЕННЯ КОМП`ЮТЕРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ
20. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
ДРУГЕ МІСЦЕ
ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА
21. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
VІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ
СЕКЦІЯ БІОФІЗИКИ
22. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ
23. СЕРБІНА Марія - учениця ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ ПСИХОЛОГІЇ
24. ТКАЧУК Євгенія Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
25. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
26. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
27. БРАГАР Євгеній Вадимович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯУКРАЇНСЬКОЇМОВИ
28. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯВАЛЕОЛОГІЇ
29. СЕРБІНА Марія Василівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯЕКОЛОГІЇТААГРАРНИХНАУК
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)
30. КОРШУК Валентина Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
СЕКЦІЯ ГЕОМЕТРІЇ
31. БЕЗПАЛА Галина Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
32. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
2010-2011 н.р.
Додаток 1
до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“ 14 ” березня 2011 № 71
За результатами ІІ ( міського ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт
учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді (Київського територіального відділення МАН України) та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:
9 клас
ДРУГЕ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
1. СТРАВА Таїсія Владиславівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
2. КОЗЛОВА Дар’я Геннадіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА
3. ЯРЕМЧУК Поліна Олегівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
Х. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ЛІСОЗНАВСТВА ТА АГРОНОМІЇ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
4. ПОЛІЩУК Андрій Володимирович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ГЕОГРАФІЇ ТА ГЕОЛОГІЇ
5. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
6. КОРОБКО Ніна Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА ТА ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ
7. СТЕПАНЕНКО Ярослав Романович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
8. НЕСТЕРУК Поліна Юріївна - учениця ліцею “ЕКО” № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ ТА БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ
9. ШИЛЕНКО Ганна Юріївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
10. ПЛАШЕНКО Сергій Сергійович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)
11. ДЮКАРЄВА Дарина Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ РОСЛИННОГО СВІТУ (БОТАНІКА)
12. ПОКІДЬКО Вікторія Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
Додаток 2
до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“ 14 ” березня 2011 р. № 71
За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій конкурсу переможцями визначаються:
10 клас
ПЕРШЕ МІСЦЕ
V. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ
13. ГОРІНА Марія Євгенівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ДРУГЕ МІСЦЕ
VІ. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
СЕКЦІЯ АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ
14. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА
15. ГОЛУБІЦЬКА Валентина - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
16. МАТВІЙЧУК Мар’яна Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ ХІМІЇ
17. ХАЛЮК Катерина Володимирівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ГІДРОЕКОЛОГІЇ
18. КОНОВАЛЬЧУК Анастасія Григорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, кандидат в дійсні члени МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
СЕКЦІЯ ЖУРНАЛІСТИКИ
19. МАТВЄЄВА Діана - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
Додаток 3
до наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради
(Київської міської державної адміністрації)
“ 14 ” березня 2011 р. № 71
За результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-
членів Київського територіального відділення МАН України та відповідно до протоколів засідань журі секцій
конкурсу переможцями визначаються:
11 клас
ПЕРШЕ МІСЦЕ
ІV. ВІДДІЛЕННЯ КОМП`ЮТЕРНИХ НАУК
СЕКЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОГРАМУВАННЯ
20. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
ДРУГЕ МІСЦЕ
ІІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
СЕКЦІЯ РЕЛІГІЄЗНАВСТВА
21. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
VІ. ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ
СЕКЦІЯ БІОФІЗИКИ
22. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ФІЗИКИ
23. СЕРБІНА Марія - учениця ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯ ПСИХОЛОГІЇ
24. ТКАЧУК Євгенія Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
ТРЕТЄ МІСЦЕ
І. ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
СЕКЦІЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
25. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
26. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
27. БРАГАР Євгеній Вадимович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯУКРАЇНСЬКОЇМОВИ
28. ДАНИЛЕЙКО Анастасія Ігорівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
VІІ. ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
СЕКЦІЯВАЛЕОЛОГІЇ
29. СЕРБІНА Марія Василівна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
ІХ. ВІДДІЛЕННЯЕКОЛОГІЇТААГРАРНИХНАУК
СЕКЦІЯ ЕКОЛОГІЇ ТВАРИННОГО СВІТУ (ЗООЛОГІЯ, ЗООТЕХНІЯ ТА ВЕТЕРИНАРІЯ)
30. КОРШУК Валентина Сергіївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
V. ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
СЕКЦІЯ ГЕОМЕТРІЇ
31. БЕЗПАЛА Галина Анатоліївна - учениця ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району, дійсний член МАН
СЕКЦІЯ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
32. БАБІЧ Данило Павлович - учень ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району, дійсний член МАН
Коментарi