Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика
2013-2014 н.р.
5 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Навчальний заклад | Клас | Місце | Прізвище, імя, по батькові учителя |
1 | Горюнова Анна Дмитрівна | Ліцей «Еко» 198 | 5 | ІІ | Гладченко Н.М. |
2 | Гаплик Дар’я Олександрівна | Ліцей «Еко» 198 | 5 | ІІІ | Гончарук Л.М. |
3 | Пташник Вероніка Олексіївна | Ліцей «Еко» 198 | 5 | ІІІ | Зозульова В.В. |
4 | Поворозник Марія Миколаївна | Ліцей «Еко» 198 | 5 | ІІІ | Колотій Ю.В. |
6 клас
5 | Хмелик Юлія Сергіївна | Ліцей «Еко» 198 | 6 | ІІ | Стельмах Л.П. |
6 | Єркєєва Аліна Артурівна | Ліцей «Еко» 198 | 6 | ІІ | Захарченко В.П. |
7 клас
7 | Кондратюк Ангеліна Романівна | Ліцей «Еко» 198 | 7 | ІІ | Захарченко В.П. |
8 | Хорольський Андрій Мирославович | Ліцей «Еко» 198 | 7 | ІІ | Зозульова В.В. |
9 | Андрущенко Єлизавета Олексіївна | Ліцей «Еко» 198 | 7 | ІІ | Мороз Л.Й. |
8 клас
10 | Чупрій Діана Юріївна | Ліцей «Еко» 198 | 8 | ІІ | Гладченко Н.М. |
11 | Поліщук Назар Романович | Ліцей «Еко» 198 | 8 | ІІ | Мороз Л.Й. |
9 клас
12 | Мананкіна Анастасія Дмитрівна | Ліцей «Еко» 198 | 9 | ІІІ | Гончарук Л.М. |
10 клас
13 | Пивоварчук Олександра Валеріївна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІІ | Данилейко О.Л.. |
11 клас
14 | Кочергіна Світлана Валентинівна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | ІІ | Гончарук Л.М. |
15 | Гуменний Костянтин Юрійович | Ліцей «Еко» 198 | 11 | ІІ | Гончарук Л.М. |
16 | Книрша Олена Вікторівна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | ІІ | Гончарук Л.М. |
04.11.2012 року в ІІ районному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
№з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Школа | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | |
1 | Пухленко Євгеній Юрійович | Ліцей «ЕКО» 198 | 5 | І | Стельмах Людмила Пантелеймонівна |
2 | Семеренко Катерина Євгеніївна | Ліцей «ЕКО» 198 | 5 | ІІ | Стельмах Людмила Пантелеймонівна | |
3 | Кваральхелія Марина Ладівна | Ліцей «ЕКО» 198 | 5 | ІІ | Захарченко Валентина Петрівна |
4 | Карпенко Уляна Олександрівна | Ліцей «ЕКО» 198 | 5 | ІІ | Захарченко Валентина Петрівна |
5 | Моршинський Дмитро Олексійович | Ліцей «ЕКО» 198 | 5 | ІІ | Стельмах Людмила Пантелеймонівна |
6 | Андрущенко Єлизавета Олексіївна | Ліцей «ЕКО» 198 | 6 | ІІ | Мороз Людмила Йосипівна |
7 | Хорольський Андрій Михайлович | Ліцей «ЕКО» 198 | 6 | ІІІ | Зозульова Віра Василівна |
8 | Поліщук Назар Романович | Ліцей «ЕКО» 198 | 7 | ІІ | Мороз Людмила Йосипівна |
9 | Упрій Діана Юріївна | Ліцей «ЕКО» 198 | 7 | ІІІ | Гладченко Надія Макарівна |
10 | Башкиров Ігор Олександрович | Ліцей «ЕКО» 198 | 7 | ІІІ | Гладченко Надія Макарівна |
11 | Паланкіна Анастасія Дмитрівна | Ліцей «ЕКО» 198 | 8 | ІІ | Гончарук Людмила Миколаївна |
12 | Каширіна Ольга Юріївна | Ліцей «ЕКО» 198 | 8 | ІІ | Стасюк Наталія Миколаївна |
13 | Чижик Олексій Станіславович | Ліцей «ЕКО» 198 | 8 | ІІІ | Гончарук Людмила Миколаївна |
14 | Корова ненко Валерія Володимирівна | КГСМ №1 | 9 | ІІІ | Ушакова Тетяна Сергіївна |
15 | Тодгорович Олена Сергіївна | Ліцей «ЕКО» 198 | 9 | ІІІ | Гладченко Надія Макарівна |
16 | Коробко Ніна Сергіївна | Ліцей «ЕКО» 198 | 11 | І | Гончарук Людмила Миколаївна |
17 | Сливінська Анна Володимирівна | Ліцей «ЕКО» 198 | 11 | ІІ | Гончарук Людмила Миколаївна |
Кiлькiсть переглядiв: 1498
Коментарi