Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

2013-2014 н.р.

5 клас

№ з/пПрізвище, ім’я, по батькові учасникаНавчальний закладКласМісцеПрізвище, імя, по батькові учителя
1Горюнова Анна ДмитрівнаЛіцей «Еко» 1985ІІГладченко Н.М.
2Гаплик Дар’я ОлександрівнаЛіцей «Еко» 1985ІІІГончарук Л.М.
3Пташник Вероніка ОлексіївнаЛіцей «Еко» 1985ІІІЗозульова В.В.
4Поворозник Марія МиколаївнаЛіцей «Еко» 1985ІІІКолотій Ю.В.

6 клас

5Хмелик Юлія СергіївнаЛіцей «Еко» 1986ІІСтельмах Л.П.
6Єркєєва Аліна АртурівнаЛіцей «Еко» 1986ІІЗахарченко В.П.

7 клас

7Кондратюк Ангеліна РоманівнаЛіцей «Еко» 1987ІІЗахарченко В.П.
8Хорольський Андрій МирославовичЛіцей «Еко» 1987ІІЗозульова В.В.
9Андрущенко Єлизавета ОлексіївнаЛіцей «Еко» 1987ІІМороз Л.Й.

8 клас

10Чупрій Діана ЮріївнаЛіцей «Еко» 1988ІІГладченко Н.М.
11Поліщук Назар РомановичЛіцей «Еко» 1988ІІМороз Л.Й.

9 клас

12Мананкіна Анастасія ДмитрівнаЛіцей «Еко» 1989ІІІГончарук Л.М.

10 клас

13Пивоварчук Олександра ВалеріївнаЛіцей «Еко» 19810ІІІДанилейко О.Л..

11 клас

14Кочергіна Світлана ВалентинівнаЛіцей «Еко» 19811ІІГончарук Л.М.
15Гуменний Костянтин ЮрійовичЛіцей «Еко» 19811ІІГончарук Л.М.
16Книрша Олена ВікторівнаЛіцей «Еко» 19811ІІГончарук Л.М.

04.11.2012 року в ІІ районному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

№з/пПрізвище, ім’я, по батькові учасникаШколаКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1Пухленко Євгеній ЮрійовичЛіцей «ЕКО» 1985ІСтельмах Людмила Пантелеймонівна
2Семеренко Катерина ЄвгеніївнаЛіцей «ЕКО» 1985ІІСтельмах Людмила Пантелеймонівна
3Кваральхелія Марина ЛадівнаЛіцей «ЕКО» 1985ІІЗахарченко Валентина Петрівна
4Карпенко Уляна ОлександрівнаЛіцей «ЕКО» 1985ІІЗахарченко Валентина Петрівна
5Моршинський Дмитро ОлексійовичЛіцей «ЕКО» 1985ІІСтельмах Людмила Пантелеймонівна
6Андрущенко Єлизавета ОлексіївнаЛіцей «ЕКО» 1986ІІМороз Людмила Йосипівна
7Хорольський Андрій МихайловичЛіцей «ЕКО» 1986ІІІЗозульова Віра Василівна
8Поліщук Назар РомановичЛіцей «ЕКО» 1987ІІМороз Людмила Йосипівна
9Упрій Діана ЮріївнаЛіцей «ЕКО» 1987ІІІГладченко Надія Макарівна
10Башкиров Ігор ОлександровичЛіцей «ЕКО» 1987ІІІГладченко Надія Макарівна
11Паланкіна Анастасія ДмитрівнаЛіцей «ЕКО» 1988ІІГончарук Людмила Миколаївна
12Каширіна Ольга ЮріївнаЛіцей «ЕКО» 1988ІІСтасюк Наталія Миколаївна
13Чижик Олексій СтаніславовичЛіцей «ЕКО» 1988ІІІГончарук Людмила Миколаївна
14Корова ненко Валерія ВолодимирівнаКГСМ №19ІІІУшакова Тетяна Сергіївна
15Тодгорович Олена СергіївнаЛіцей «ЕКО» 1989ІІІГладченко Надія Макарівна
16Коробко Ніна СергіївнаЛіцей «ЕКО» 19811ІГончарук Людмила Миколаївна
17Сливінська Анна ВолодимирівнаЛіцей «ЕКО» 19811ІІГончарук Людмила Миколаївна
Кiлькiсть переглядiв: 726

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.