М у з е й

Екскурсоводи нашого музею

/Files/images/muzey/ekskurs_1.jpg /Files/images/muzey/ekskurs_2.jpg
/Files/images/muzey/Babich_1.jpg /Files/images/muzey/Babich_2.jpg

Зустріч з ветеранами другої світової війни святошинського району м.Києва....2013р.

Уроки в музеї ліцею "ЕКО"№198
/Files/images/urok_v_muzee_1.jpgУрок історії 7 клас/Files/images/IMG_9688_1.jpgУрок історії 5 клас

У 2000 році створено Музей історії ліцею, який відкрився в рік 30-річчя школи.

Ідея створення музею належить директору ліцею Дегальцевій Валентині Іванівні.

Організатором і виконавцем роботи була вчитель історії Кентій Світлана Марківна.

Експозиції музею присвячені історії Святошинського району, історії ліцею, директорам, вчителям, учням ("Так починалась школа", "Історія школи в іменах", "Вчителі року", "Вчителько моя, зоре світова", "Погляд крізь роки", "Час вибрав нас", "Перший раз в ліцейний клас", "Традиції і свята ліцею", "Перші кроки ліцеїстів у науку").

За роки існування школи :

15 вчителів були нагороджені грамотами Міністерства освіти України;

16 вчителів отримали відзнаку "Відмінник освіти України".

Музей ліцею "ЕКО"№198

/Files/images/IMG_9658_1.jpg/Files/images/IMG_9673_1.jpg
Зустрічі з ветеранами другої світової війни та з матерями учнів, що загинули в країні Авганістан
/Files/images/IMG_9703_1.jpg/Files/images/IMG_9705_1.jpg/Files/images/IMG_9692_1.jpg

Ідея створення музею належить директору ліцею Дегальцевій Валентині Іванівні.

"Перші кроки ліцеїстів у науку").

За роки існування школи :

• 28 вчителів були нагороджені грамотами Міністерства освіти України;
  • 16 вчителів отримали відзнаку "Відмінник освіти України";
  • 2 вчителі отримали відзнаку "Відмінник столичної освіти".
  • Гордістю школи-ліцею, яка існує 38 років, є учні, які нагороджені 143 золотими і срібними медалями.