Структура 2017-2018 н.р.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з місцевими органами управління освітою.

за рекомендацією МОН України 2017-2018 н.р. розпочинається

1 вересня святом - День знань

Семестри :

І семестр - з 1 вересня по 23 грудня 2017 року

ІІ семестр - з 11 січня по 31 травня 2018 року

Канікули :

осінні : з 31 жовтня по 05 листопада 2017 року;

зимові : з 26 грудня 2017р. по 10 січня 2018 року;

весняні : з 27 березня по 02 квітня 2018 року;

Навчальні екскурсії та навчальна практика :

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.

Державна підсумкова атестація :

4 - ті класи початкова школа (12 - 21 травня) - ДПА (підсумкові контрольні роботи з трьох предметів: читання, української мови та математики за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами)

9 - ті класи основна школа (1 - 8 червня) - ДПА (у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором школи за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами)

11-ті класи старша школа (22-28 травня) - ДПА (у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором учнів за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами)

Вручення документів про освіту для випускників :

9-х класів - червень

11-х класів - травень

Канікули :

осінні з 27 жовтня по 5 листопада

зимові з 29 грудня по 11 січня

весняні з 23 по 29 березня

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул, зокрема, проведення для учнів 1 класу додаткових тижневих канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.