Повернутися до звичайного режиму

Інформація про заклад

Завдання школи - на­вчити жити. Ми повинні виховати Людину, здатну ство­рити своє особисте життя. (П.Блонський)

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів, організації самоврядування в школі, інформацію про предметні олімпіади та конкурси, розклад шкільних дзвінків і розклад роботи шкільних гуртків.

Ми раді вітати Вас в нашому ліцеї

/Files/images/kartinka/emblema liceya.JPG /Files/images/kartinka/4b9ea418b727558dbe58dd9b9ec051da.gif /Files/images/1_kl_1.png

Структура ліцею "ЕКО" № 198

Початкова школа

Початкова школа знаходиться в окремому приміщенні та працює в режимі повного дня.

Учні забезпечені дворазовим харчуванням, для них працюють гуртки хореографії та сценичного мовлення.

В 1-4-х класах - 440 учнів.

Учені початкових класів навчаються за навчально-педагогічним проектом "Росток".

Основна школа

Основна школа знаходиться в приміщенні за адресою: вул. Тулузи, 6.

Учні 5-6-х класів навчаються за науково-педагогічним проектом "Росток".

В 8-9-х класах проводиться допрофільне навчання.

Старша школа

В 10-11-х класах организовано профільне навчання за наступними профилями:

математичний; економічний; інформаційних технологій, біотехнологічний.

Відповідно до угоди з Національним технічним університетом України "КПІ" ліцеїсти навчаються на факультеті довузівської підготовки КПІ.

Педагогічний колектив

Навчально-виховний процес у ліцеї здійснюють 86 педагогів. Сталий склад педагогів-професіоналів, сучасна матеріально-технічна база (навчальні кабінети оснащені комп'ютерами, мультимедійними комплексами) роблять ліцей привабливим для учнів та їх батьків.

У ліцеї підтримується здоровий спосіб життя і активні заняття фізичною культурою та спортом.

Досягнення

Робота педагогічного колективу ліцею спрямована на формування особистості ліцеїста, розвиток інтелектуального потенціалу учнівської молоді.

Щорічно учні ліцею показують хороші результати за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2014-2015 н.р. наш ліцей "ЕКО"№198 серед 100 найкращих шкіл України за результатами ЗНО з української мови та літератури та 2 наших учня отримали найвищі(200) бали з математики.

Ліцеїсти вступають до вищих навчальних закладів. Ліцей є колективним членом Київської Малої академії наук "Дослідник".

Наукове товариство учнів ліцею "ЕКО"№198 нагороджене грамотою Президії Національної академії наук України.

В міських конкурсах-захистах Малої академії наук учні ліцею зайняли 28 призових місць та 152 призових призових місця в районних конкурсах-захистах робіт МАН.

У Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту робіт МАН відділення історії наш учень Поліщук Назар зайняв Друге призове місце (учитель Матвійчук Ірина Анатоліївна)

Значних результатів добувають ліцеїсти в районних та міських олімпіадах з різних предметів.

В 2014-2015 навчальному році учні ліцею зайняли 94 призових місць в районних олімпіадах та 18 призових місць в міських предметних олімпіадах.

Завдання нашої школи:

Створення сприятливих умов підтримки та розвитку інтелектуального потенціалу ліцеїстів, якості освітнього процесу шляхом розвитку життєвої компетентності майбутніх громадян України

Пріоритетні напрямки роботи педагогічного колективу:

1. Створення умов для розвитку і самореалізації особистості кожного ліцеїста як громадянина України, формування покоління, здатного створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.

2. Збереження українського культурно-історичної традиції, виховання поваги до української мови та культури, історії культури народів, що проживають в Україні, формування культури міжетнічних відносин.

3. Реализация личностно ориентированного подхода к развитию, воспитания и обучения лицеистов через обновление содержания образования и внедрение новых образовательных технологий на всех ступенях обучения.

4. Впровадження профільного навчання на II і III ступенях навчання.

5. Залучення ліцеїстів до науково-дослідної роботи в секціях Наукового товариства учнів, розвиток навичок досліднііцькоі діяльності.

6. Впровадження системи кураторства на основі особистісно орієнтованих підходів до виховання дитини.

Ліцей «ЕКО» № 198 - це навчально-виховний заклад нового типу, який, крім забезпечення учнів обов'язковим базовою освітою, формує в них норми демократичної культури, мистецтво взаєморозуміння, виховує гармонійно розвинену особистість, яка вміє застосовувати знання для вирішення конкретних життєвих завдань

Навчання і виховання Профілі навчання: фізико-математичний, - економічний, - інформаційних технологій; біолого-географічний.

У школі зараз навчається 1285 учнів. Навчально-виховний процес здійснюють 86 педагогів.

У ліцеї "ЕКО" № 198 працює Наукове товариство учнів, в якому 140 учнів і 25 педагогів.

У складі НТУ працюють секції: фізико-математична, української філології, зарубіжної літератури, суспільних наук, хіміко-біологічна, географії та економіки, англійської мови, програмування і web-дизайну.

У Святошинському районі м. Києва ліцей "ЕКО" № 198 займає 1 місце за кількістю переможців та призерів районних конкурсів-захистів Малої академії наук.

Контактні телефони: 274-38-66 - директор ;

274-53-57, 405-10-44 - заступник директора з НВР ;

Е-mail: eco198@ukr.net /Files/images/kartinka/e-mail.jpg

Для перегляду історії закладу освіти, перейдіть до розділу сайта "Історія" .

Для перегляду інформації про адміністрацію, перейдіть до розділу сайта "Адміністрація" .

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайта "Педагогічний колектив" .