День визволення Києва від фашистських загарбників

2014-2015 н.р.
/Files/images/25_rchnitsya_vivedennya_viysk_/DSC_1952_1.jpg
Відлуння війни

Нещодавно відбувся захід, присвячений Днювизволення Києва від фашистських окупантів. Підготували літературно-музичнукомпозицію учні 7-Б класу (класний керівник Пєшкова І.І.).
/Files/images/25_rchnitsya_vivedennya_viysk_/DSC_1947_1.jpg
/Files/images/25_rchnitsya_vivedennya_viysk_/DSC_1981_1.jpg
Вірші, спогади,факти, пісні воєнних років, героїчні вчинки солдат –все це побачили і почулиучні 5-7 класів. Цей захід став відкритим уроком пам»яті про війну 1941-1945років. …Минуломайже 70 років.
/Files/images/25_rchnitsya_vivedennya_viysk_/DSC_1989_1.jpg

Здавалось, що ніколи не буде війни. Але так вийшло, що самезараз, настав час, коли наші батьки, дідусі стали на захист незалежності та територіальної цілісностіУкраїни. З’явились нові імена героїв:воїнів-учасників бойових дій в зоні проведення АТО.
/Files/images/25_rchnitsya_vivedennya_viysk_/DSC_1969_1.jpg І саме зараз ми кожною клітиною, кожною часточкою душі відчуваємо, що таке війна…Хоча вона і неоголошена, хоча вона і «гібридна». Але ми впевнені в тому, що дух і волю українського народу не можуть зламати «Гради»і «Урагани». І саме в цьому «військова таємниця» української нації. Ми впевнені: буде мирненебо і щасливі посмішки наших ветеранів та всіх українців. Адже ми цього варті.
Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.