Шановні учні 11 класів та їх батьки!

Повідомляємо, що відповідно до протоколу №34 від 03.06.2020 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради( Київської міської державної адміністрації), наказу Департаменту освіти і науки від 03.06.2020 року №102 «Про звільнення у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації», на виконання рішень педагогічної ради ліцею (протокол №6 від 09.06.2020 року) та з метою збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19:

1) Всі учні 11-А,Б,В класів звільнені у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації .

2) 26.06.2020 року учні 11-А,Б,В класів випускаються з ліцею та за графіком отримають Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатки до них, в яких зроблено запис про звільнення від ДПА.

3) Ті учні 11-А,Б,В класів, які вступатимуть до закладів вищої освіти України у 2020 році, повинні обов’язково пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

18 червня 2020 року адміністрація отримала Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і 22 червня 2020 року надруковано всі додатки.

Увечері 22 червня 2020 року Міністерство освіти і науки України видало лист №1/9-338 «Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», яким надає право учням, що бажають не записувати про звільнення від ДПА, а внести в додатки до свідоцтв оцінки за ДПА, які будуть відомі після складання ЗНО.

Якщо у Вас виникло таке бажання, то:

1) батьки учнів 23-24 червня 2020 року мають принести особисто або надіслати на електронну пошту ліцею <eco198@ukr.net> заяву на їм’я директора з цим проханням;

2) 26.06.2020 року такі учні не випускаються з ліцею і не отримують Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатки до них;

3) після отримання результатів ЗНО в серпні 2020 року, виконується замовлення на передрук Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатку до нього, в який вносяться оцінки за ДПА/ЗНО . Процедура оформлення проходить приблизно два тижні;

4) також пам’ятайте, що результати ЗНО/ДПА можуть як підняти середній бал свідоцтва, так і знизити його. І вносити потрібно всі три предмети, а не вибірково той, що підвищить середній бал.

Вболіваємо за кожного з Вас, бажаємо міцного здоров’я та найкращих результатів ЗНО.

З повагою, адміністрація ліцею.