Класним керівникам до 10.09.2018 необхідно на пошту ліцею eco198@ukr.net надіслати заповнені відповідною інформацією таблиці :

Класним керівникам до 10.09.2018 необхідно на пошту ліцею eco198@ukr.net надіслати заповнені відповідною інформацією таблиці :

1. надати інформацію про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із числа випускників 9 та 11 класів, які вступили на І курс до вищих та спеціальних навчальних закладів освіти денної форми навчання міста Києва у 2018 році за формою : (прикріплений до сторінки файл : 2018 Сироти випускники 9-11.xls)

Інформацію здавати разом з копією довідки про вступ, де зазначено рівень акредитації закладу.

Якщо таких дітей немає, або вони продовжують навчання у Вашому закладі, обов’язково повідомити письмово у той же термін.


2. надати інформацію у електронному вигляді про дітей пільгових категорій станом на початок навчального року за вказаними формами: (прикіплений до сторінки файл : 2018 Банк даних на дітей категорій.doc)


3. надати інформацію про дітей, які перебувають на внутрішньошкільному обліку та схильні до пропусків уроків без поважних причин, правопорушень, бродяжництва, вживання алкоголю, наркотичних та психотропних препаратів, тютюнокуріння, дітей, які перебувають на обліку в ВКМСД, кількість сімей, які знаходяться на шкільному контролі, та дітей, які проживають у них, за формами: (прикіплений до сторінки файл : 2018 Банк даних на дітей внутрішньошкільного контролю.doc)


Увага!

До кожної з таблиць додати інформацію про назву класу та ПІБ клюкерівника

Наприклад :

12А кл.керівник : Петренко Павло Андрійович

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.