про відкриття шкільного літнього табору "Барвограй"

31.05.2006 р. відкрито шкільний літній табір "Барвограй" у складі 10-ти загонів...

/Files/images/kartinka/скачанные файлы (1).jpg /Files/images/kartinka/скачанные файлы (2).jpg

«Літо-літечко настало!».

31 травня відбулося відкриття табірної зміни «Барвограй» на базі ліцею «ЕКО»№198. Відбувся прекрасний концерт на тему: «Літо-літечко настало!». Діти (учні 1-5 класів) брали активну участь в іграх та вікторинах. Магістр ліцею Карташова Настя співала сучасні дитячі пісні. Юні культорганізатори –учні 8-А класу провели рухливі ігри та «Веселі старти», а шкільне подвір’я стало танцювальним майданчиком. Начальник табору Чамара Тетяна Семенівна побажала всім гарного відпочинку і незабутніх вражень.

/Files/images/kartinka/tabr/DSC_0080.jpg /Files/images/kartinka/tabr/DSC_0781.jpg
про відпочинок в шкільному літньому таборі "Барвограй"...фоторепортаж

Дата останньої зміни 31 Травня 2017

Цей сайт безкоштовний!