Київський ліцей "ЕКО"№198

/Files/images/emblema.jpg /Files/images/fasad1.png
/Files/images/1_3_5_1.jpg /Files/images/zaproshuy_v_licey.jpg

Пріоритетні напрямки роботи педагогічного колективу :

1. Створення умов для розвитку і самореалізації особистості кожного ліцеїста як громадянина України, формування покоління, здатного створювати й розвивати цінності громадянського суспільства.

2. Збереження української культурно-історичної традиції, виховання поваги до української мови і культури, історії культури народів, які проживають в Україні, формування культури міжетнічних відносин.

3. Реалізація особистісно орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання ліцеїстів через відновлення змісту освіти та впровадження нових освітніх технологій на всіх ступенях навчання.

4. Впровадження профільного навчання на ІІ і ІІІ ступенях навчання.

5. Залучення ліцеїстів до науково-дослідної роботи у секціях Наукового товариства учнів, розвиток навичок дослідниицької діяльності.

6. Впровадження системи кураторства на засадах особистісно орієнтованих підходів до виховання дитини.

Ліцей «ЕКО»№198 – це навчально-виховний заклад нового типу, який, крім забезпечення учнів обов’язковою базовою освітою, формує в них норми демократичної культури, мистецтво взаєморозуміння, виховує гармонійно розвинену особистість, яка вміє застосовувати знання для вирішення конкретних життєвих завдань.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2017

Цей сайт безкоштовний!